100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Kazak kadar şık tasarımlı, polar kadar rahat!

ARPENAZ 100 ÇOCUK KAZAK

Doğa yürüyüşlerinde ve diğer aktivitelerde çocuğunuzun vücudunu soğuğa karşı korumak için tasarlanmıştır. Kazak kadar şık tasarımlı, polar kadar rahat! Sıcaktır, nefes alır ve bakımı kolaydır. Dizlikler sayesinde maksimum koruma sağlar!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8317594
TEKNİK BİLGİLER
Beden

Bedeni iyi seçebilmek için, çocuğunuzun boyunu, çıplak ayakla kafandan ayağa kadar ölçün: 102 - 112 cm = 4 yaş, 113 - 121cm = 6 yaş, 122- 133 cm = 8 yaş, 134 - 145 cm = 10 yaş 146 - 158 cm = 12 yaş, 159 - 172 cm = 14 yaş

Bileşen testi

Darbelere ve yıpranmaya karşı dayanıklılık testleri: Stratermic, ürünün kumaşının toplama yapıp yapmadığını kontrol eder, renklerin kalitesi test edilir ve sık yıkamalara karşı dayanıklılığına bakılır: sık sı kyapılan yıkamalar kumaşın kalitesini etkilemez.---Stratermic ayrıca ürünün görsel kalitesini de kontrol eder.

Koruma tavsiyeleri

Ürünün ısı yalıtım özelliğini uzun süre korumak ve Stratermic özelliklerini kaybetmemek için ekibimiz öneri listesi hazırlamıştır. İlk olarak, ürünün iç kısmındaki etiket dikkatlice okunmalıdır: bileşen ve bakım önerileri burada mevcuttur. Kaçınılması gerekenler: Kimyasal malzemeler (örn. çamaşır suyu). Bu tür malzemelerin ürünün ısı yalıtımı ve diğer teknik özellikleri üzerinde kötü etkisi vardır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Mont Blanc test ekiplerimiz
Ürün testi Ekiplerimiz Haut-Savoie (Fransa)’ da bulunan Mont-Blanc eteklerindeki merkezimizde yer alır. Bütün sene boyunca ekibimiz güzel, basit ve teknik ürünler tasarlayıp geliştirir. Daha sonra bu ürünler kullanım alanlarına göre gerçek koşullarda test edilir. İşte bu sistem kendimizi geliştirmemizi sağlayan en önemli faaliyettir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM