100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

10 L: Birkaç saat için ideal hacim

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/9cc64b5a7f7d4667a63b2c00597c3833.zip/index.html

ARPENAZ 10 SIRT ÇANTASI - 10L

Özellikle düz arazilerde, bir kaç saat süren doğa yürüyüşleri yapan yetişkin ve çocuklar (10 yaşından itibaren) için tasarlandı. 10 L: Kısa süreli doğa yürüyüşüne çıkarken yanınızda götürmeniz gereken tüm eşyaları sığdırabileceğiniz ideal hacim: Piknik malzemeleri ve rüzgarlık gibi...

Renk : KOYU SARI

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8331383
TEKNİK BİLGİLER
Laboratuvar testleri

QUECHUA sırt çantalarına eskitme testleri uygulamıştır. Bu testler, bileşenleri, dikişleri ve son ürünü kapsamaktadır. Sonuçlara göre, Quechua ve Decathlon, test edilen çantalar için kasa fişinde belirtilen satın alma tarihinden itibaren 10 yıllık bir garanti süresi belirlemiştir.

10 yıl garantili.

Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu 10 yıllık özel garanti, yalnızca ürünün ve kasa fişinin ibraz edildiği durumlarda geçerlidir. Ürün garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak onarılır veya ikame ürünle değiştirilir. Bu özel garanti, ülke ve/veya devlet kanunlarında geçerli olan garanti koşullarından hariç tutulamaz.

Çevresel önlemler

Oxylane ve Quechua ailesi olarak, sırt çantalarının yaşam döngüleri boyunca oluşturduğu çevresel etki konusunda sizi bilgilendirmeyi tercih ediyoruz. Bu çalışma, Temmuz 2011 tarihinde Fransa Çevre Bakanlığı ile birlikte gerçekleştirilen deneyin devamı niteliğindedir. ABCDE puanlama sistemi, yalnızca Quechua sırt çantaları arasında karşılaştırma yapmak amacıyla kullanılır. Proje ve puanlama yöntemi hakkındaki bilgiler www.oxylane.com/20/demarche-environnementale sayfasında mevcuttur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm sırt çantalarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşılabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 10 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM