QUECHUA

Uzun gövde: sıcaklık ve koruma sağlar.

Kadın Doğa Yürüyüşü Botları Doğa Yürüyüşü - ARP 500 WARM NDY ÇİZME -BEJ QUECHUA - Outdoor Ayakkabılar
Kadın Doğa Yürüyüşü Botları

Arpenaz 500 Warm Su Geçirmez kar botu - kadın, bej QUECHUA

QUECHUA
Soğuk ve karlı havalarda doğa yürüyüşü yapanlar için tasarlandı. Kısa süreli yürüyüşler için uygundur. Arpenaz 500 Warm botlar, su geçirmeyen ve nefes alan yapısı sayesinde kataloğumuzda en sıcak tutan botlar arasında yer alır. Basit ve etkili bağcık sistemi sayesinde mükemmel koruma sağlar.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

164.99TL -  %

164.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 07/01/2015 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 07/01/2015 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 29/03/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.5 TL .
Referans numarası : 8294451
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Hareketsiz halde limit sıcaklık -5°C / hareket halinde limit sıcaklık -15 °C
Su geçirmezlik Su geçirmeyen ve nefes alan membran kaplaması sayesinde ayakları kuru tutar.
Yer tutuş 4 mm tırtıklardan oluşan kauçuk tabanı karlı zeminde yer tutuşu sağlar.
Destek Basit ve etkili bağcık sistemi sayesinde mükemmel kavrama sağlar.
ÖZELLİKLERİ
Numaralar
36 - 42
Ağırlık
39 numarada 840 gr.
Renk
Bej.
Diğer renkler
Mavi, Lacivert, Haki.
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik testleri. Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan botlar, mükemmel su geçirmezlik ve nefes alabilirlik sunar. Öncelikle, basınçlı suya batırılan botların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonu uygulanır ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.
3 su geçirmezlik seviyesi Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilir: 2000 esneme (yaklaşık 4 kmlik yürüyüş), 4000 esneme (yaklaşık 8 kmlik yürüyüş) ve 8000 esneme (yaklaşık 16 kmlik yürüyüş). Bu test veya kullanım sonrasında ürünün kurumasını takiben, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesini koruduğu gözlemlenmiştir.
Botun su geçirmezlik seviyesi. Arpenaz 500 Warm Kadın botu 4000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.
Saha testleri Tüm botlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz benzer koşullar altında test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Botlarımızın ısı yalıtımının ölçümü Önceden, botlarınızın, ayaklarınızı kaç dereceye karşı koruyabileceğini görmek pek kolay değildi. Artık bu mümkün: Quechua botlarının ısı limiti belirlenmiştir. Bir grup müşteri tarafından arazide ve laboratuvarlarda yapılan testler aracılığıyla, ürettiğimiz ayakkabıların hareket halinde veya dinlenirken soğuğa karşı sağladığı korumayı ve kullanım derecelerini ölçüyoruz. Kadın ve erkek fizyolojilerinin farklı dayanıklılık limitlerini göz önünde bulunduruyoruz.
Laboratuvar testleri Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskime.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Su geçirmez kaplama polyester gövde, su çgeçirmeyen ve nefes alan membran kaplama sentetik iç kısım, kauçuk taban.
Bakım önerileri Temiz su ile, fırçalamadan temizleyin. Her tür ısı kaynağından uzakta kurutun. Ayakkabının su geçirmezliğini korumak için uygun ürünlerle, düzenli bir şekilde bakımını yapın.
Saklama önerisi Işık ve nemden uzak, havadar bir yerde saklayın.
Uyarılar Hedik ve buz yürüyüşü için uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşılabileceğinize benzer koşullar altında test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER