TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Pamuğun rahatlığına eklenen nefes alma özelliği!

Erkek Sıcak Hava Fitness Pilates Kıyafetleri

ACTIVE FITNESS ŞORTU - ERKEK - LACİVERT DOMYOS

DOMYOS
Fiziksel formunu ve sağlığını korumak amacıyla egzersiz yapanlar için tasarlandı. Nefes alan pamuk bileşenden oluşan hafif ve dayanıklı bu şort vücutta oluşan teri emer ve dışarı atar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8351557
TEKNİK BİLGİLER
Nefes alan pamuk (Dry Skin Cotton) nedir?

Bu yenilikçi teknoloji sayesinde kumaşın üzerinde 2 katman bulunur. Birinci katman nemi dışarı atar ve nemin deriye temas etmesini engeller, ikinci katman ise nemi emer.

Active ürünlerinin tasarımı

Active giyim ürün gamı, formunuzu, vücut şeklinizi ve sağlığınızı korumanız için ideal olan orta yoğunlukta düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlanmıştır. Domyos tasarım ekipleri, size rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Modellerimizi kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
EN ÇOK ZİYARET EDİLEN ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM