100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
SOLOGNAC

Kamuflaj deseni, sıcak tutma, nefes alabilirlik

Referans numarası : 8305810

ACTIKAM 500 WARM TİŞÖRT

Serin havalarda kamuflaj kıyafetiyle yapılan avcılık aktivitelerinde: yazın, sonbaharda, kışın polar içine giymek için tasarlandı Yüksek çözünürlükte, gerçekçi kamuflaj deseni. Sıcak tutan, nefes alan, koltuk altlarında hava alan file bulunan, yakasında havalandırma sağlayan yarım fermuarlı tişört. Esnek ve çok rahattır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
ISI YALITIMI, NEFES ALABİLİRLİK

Bu tişört, mükemmel ısı yalıtımı sağlamasının yanı sıra çok işlevli olarak kullanılabilir: yazın gün doğumu ve batımının serinliğinde, sonbaharda yumuşak havalarda ve kışın poların ya da ceketin içine giyilebilir. Nefes alan kumaşı, koltuk altlarında hava alan file yapısı, yarı fermuarlı yakası ile vücut ısınızı mükemmel şekilde dengelemesinin yanı sıra terlemenizi engeller. Böylece hem rahat olursunuz hem de av tarafından fark edilmezsiniz.

KAMUFLAJ

Bu avcı tişörtünde, SOLOGNAC'ın yeni, özel kamuflaj deseni ve kahverengi tonu kullanıldı. Bu kamuflaj deseni, yüksek çözünürlüklü grafik araçları kullanılarak tasarlandı ve üretildi: - son derece gerçekçi bitki örtüsü tasvirleri. - tasarımın ön ve arka planı arasında oldukça belirgin derinlik etkisi: Bitki örtüsünde gizlenmenizi sağlayan 3D etkisi. - günün her saatinde, gece / gündüz büyük av hayvanları üzerinde çok etkili ışık kontrastları.

HAREKET ÖZGÜRLÜĞÜ

Bu tişört, esnek yapısı ve vücuda oturan kesimi ile avcılık aktiviteleriniz sırasında size mükemmel hareket özgürlüğü sunar:
yer değiştirme, nişan alma, dürbün kullanımı sırasında, vb...

Bahar ve yaz aylarında Solognac ACTIKAM 100 maske ve eldivenlerle uyumludur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
İş ortaklarımız tarafından test edilip onaylanan bu ürün, özellikle sessizce yaklaşarak ve tuzak kurarak büyük hayvan avları için idealdir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM