MAXİPUAN BANKA KAMPANYASI YASAL METİN

Decathlon mağazaları, web sitesi ve mobil uygulamadan tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişte 150 TL MaxiPuan kazanın. 150 TL MaxiPuan Kampanyasına; Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç) ile yapılan alışverişler dahildir. Ticari Kartlar, MaxiPara Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız Kredi Kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.
MaxiPuanlarınız 10 Ocak 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 29 Şubat 2024’tür. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Mart 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMile dönüştürülebilir.
MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir.
Maximiles'a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles'a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir.
Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil müşteri bazındadır. Diğer MaxiPuan ve indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilir.