B'TWIN

Kompakt ve dayanıklı kilit.

Bisiklet Kilidi - 700 U BİSİKLET KİLİDİ B'TWIN
Bisiklet Kilidi

700 U BİSİKLET KİLİDİ B'TWIN

B'TWIN
Uzun süreli park halinde bisikletinizi koruması için tasarlandı. Bisikletinizi sabit bir noktaya bağlamanızı sağlar. Askı ve gövde lastik (yumuşak) ile kaplanmıştır, bisikletinizin boyasını korur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8331483
TEKNİK BİLGİLER
Güvenlik Bir çok düşüncenin aksine açılamayacak kilit yoktur. Bir bisiklet kilidinin amacı, çalma sürecini zorlaştırmaktır. Hırsız için caydırıcı unsurdur.Maymuncukla açılma riskini azaltan ve kesici aletlere karşı dayanıklı kilit.
Güvenlik notu. Güvenlik notu, kullanımınıza göre ihtiyacınız olan bisiklet kilidini seçmenize yardımcı olur. Kilitler, bağımsız laboratuvarlar tarafından, gerçek teknikler denenerek test edilmiştir. Bu uygulama sayesinde, kilidin dayanıklılığına göre 0 - 10 arası bir puan verilir. Bu kilit 8/10 puan almıştır.

Ayrıca İngiltere'de SOLD SECURE SILVER etiketine sahiptir.
Kilit gövdesi Güçlendirilmiş çelik ile üstün dayanıklılık. Mengenelere, testerelere ve çekiç darbelerine dayanıklıdır. Plastik kaplaması sayesinde ses yapmaz ve bisikletinizin kadrosuna zarar vermez. Uzunluk: 16 cm.
Kilit Yüzlerce anahtar tipi sayesinde çalınma riski azaltılır. Yüzlerce farklı anahtar tipi sayesinde çalınma riski azaltılır. 2 anahtarla beraber satılır.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM