FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
 • KASKLAR/YELEKLER - 520 TOG FOUGANZA
Referans numarası : 8569331
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
KASKLAR/YELEKLER

Binicilik Togu - Siyah / Mat - 520 FOUGANZA

FOUGANZA
Beden Değerlendirmesi
Beden Değerlendirmesi
Bu beden için değerlendirme yok
Decathlon
320.00TL - %

320.00TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
320.00TL - %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat320.00TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
* Bu fiyat tarihinden itibaren geçerlidir.
Mağaza Stoğuna Bak
Bu rahat ve dayanıklı tog, tercih edilen disiplin ne olursa olsun düşme anında sizi desteklemek için tasarlandı. Engelli atlama, dresaj ve hobi amaçlı antrenman mı yapıyorsunuz? 520 togumuz ile güvende hissedin! Rahatlığı, tekniği ve tarzı birleştirir. Çıkarılabilir, yıkanabilir, değiştirilebilir iç bone!

Ürün Faydaları

Darbelere karşı koruyucu Dayanıklı, EN1384:2017 standardına göre test ediliponaylanmış tog.
Rahatlık Rahat ve sünger kayışlar, baskı noktalarını azaltır.
Havalandırma Teknik ve ideal havalandırma sistemi sayesinde başınızı serin tutar.
Destek Yeniden tasarlanan emniyet kayışı başınızı en iyi şekilde sarar.

Üstlendiklerimiz

Dolomiticert s.c.ar.l laboratuvarı 2008 no'lu kurum kararı
Ürün testi Yürürlükteki yasalara uygun bir şekilde bağımsız laboratuvarda test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Standart:

Darbelere karşı EN1384:2017 sertifikasına sahip tog.

Boylar:

53 - 61.

Hafiflik:

520 g. (57 Boy).

Destek:

Bir togun ana görevi, kişinin başını desteklemesidir. 520 modeli atölyelerimizde test edilmiş ve zorlanmıştır bunun nedeni de üründe yer alan polikarbonat ve ABS bileşenli dış katmanın tasarım amacının dış katman ve/veya destek bileşenlerinin darbe sırasında enerjinin bir bölümünü emmekle yükümlü olmasıdır. Düşme anında togunuzu değiştirin: deformasyonlar her zaman çıplak gözle görülmez ve bazen ekipmanın içinde bulunabilir.

Rahatlık:

Mühendislerimizin sağladığı koşullardan biri: dayanıklı, sağlam, hafif ve çok rahat bir tog sunmak. Bunu başarmak için Fouganza ekibi, binicinin yüz şekline uyan kayışın ergonomisi üzerinde çalıştı. Polyester ve oldukça yumuşak bileşeni mükemmel rahatlık sunar! Çıkarılabilir, yıkanabilir ve cırt cırtlı bant sistemiyle kaska sabitlenen bone, başınızdaki baskı noktalarını azaltmak için özenle yerleştirilmiş köpüğe sahiptir.

İdeal havalandırma:

Bir midilli ya da bir at, bazen binici tasarruf etmekten uzaktır! Sıcak basmasını azaltmak ve teri en iyi şekilde dışarı atmak için 520 togda havalandırma önemli bir noktadır. Önde ve üstte bulunan 27 deliğin yanı sıra dış kabuğun altında yer alan havalandırma kanalları sayesinde hava dolaşımı ve ideal havalandırma sağlar. Hava, togun ön tarafında girer ve üst tarafından dışarı çıkar... Antrenman sonunda ıslak saçlara son!

Kavrama:

Başınıza oturmayan ve hareket eden bir tog, destek görevini yerine getirmez. İyi bir kavrama için 520 togun emniyet kayışı, özenle tasarlanmıştır: birkaç denemeden sonra tasarımcılarımız, bastırmadan binicinin ensesinden ve çene altından geçen ergonomik bir sistem tasarlamaya karar verdi. Emniyet kayışı, hareketlerini kısıtlamadan binicinin baş yapısına uyum sağlar. Böylece tog mükemmel şekilde kavrama sunar. Görev tamamlandı!

Tog nasıl seçilir:

520 togumuz 53 - 61 arası farklı boylarda mevcuttur. DECATHLON mağazaları size geniş bir ürün seçeneği sunuyorsa, bedeniniz mevcut olmayabilir: sipariş vermek için internet sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin! Desteğinizi doğru şekilde seçmek için, baş çevrenizi ölçün ve deneyin. Kendinizi düzgün bir desteklemek için başlığınızın iyi ayarlanması gerekir! Çocukların zamanla büyüyeceklerini düşünerek branşa başlarken asla çok büyük bir tog satın almayın...

İşlevsellik:

Salık bırakılmış bir saç, at binerken her zaman kullanışlı olmadığından ve birçok binici antrenman ya da gezinti sırasında eyerin üstündeyken saçlarını açık bırakmaktan hoşlanmadıkları için 520 tog, buna bir çözüm sunar: kayışlardan birinin ense seviyesinden geçtiği emniyet kayışı sayesinde, biniciler saçlarını sabitlemek için dış kabuk ve emniyet kayışı arasındaki alanda at kuyruklarını kaydırabilirler.. Bu sorun hakkında düşünmeliydik...

Yıkanabilir ve değiştirilebilir bone:

520 tog, mükemmel kullanım rahatlığı sunan köpük ve file bileşenli bir boneye sahiptir. Cırt cırtlı bant sistemiyle tutturulan bu unsur, çıkartılarak 30°C'de makinede yıkanabilir. Her şeyden önce, özellikle her biri ayrı ayrı kullanılabilir. Eğer togunuzda hiçbir hasar yoksa ve sadece ekipmanınızın iç kısmını değiştirmek istiyorsanız, hiç sorun değil! Böylece bütün bir desteğe yatırım yapmadan tamamen yeni bir köpüğe ve kullanım rahatlığına sahip olacaksınız.

Bakım kolaylığı:

Togunuza bakım yapmak için bir bezle dıştan temizleyin. Togun etkinliğini etkileyebilecek ve zarar verebilecek solvent veya diğer aşındırıcı ürünlerin kullanılmasını (hatta tamamen) şiddetle tavsiye etmiyoruz. İç bone çıkartılıp makinede 30°C'de yıkanabilir.
Taşıma ve saklama için uygun bir kumaş çanta kullanarak togu kirlenmeye, çizilmeye ve güneş ışığına karşı koruyabilirsiniz.

Şık bir görünüm:

Binicilik antrenmanınız ve zevkinize göre 520 togun birçok modeli mevcuttur. Boyalı ya da süet, her kullanıcının tercihlerini karşılamak için farklı şekillerde tasarlanmıştır. Bazıları klasik tek renkli modelin sade çizgilerini tercih ederken, diğerleri iki renkli modeli seçecektir. Kristal taşa gelince, muhtemelen dresaj meraklılarına hitap edecektir.

Togun ayarlanması:

Maksimum destek için tog, basınç alanı yaratmadan kafaya doğrudan temas etmelidir. Togun hareket ettiğiniz zamanlarda bile, ne öne, ne arkaya, ne de yan taraflara kaymaması için emniyet kayışı ve arkadaki sıkma kayışı doğru ayarlanmalıdır.
Togun emniyet kayışı, bir çene kayışı gibi çene seviyesinden değil çene kemiğinin altından geçmelidir. Boğulmayı ve togun kaymasını önlemek için doğru şekilde ayarlanmalıdır.

Darbe emicilik:

Bu tog dış katmanın ve/veya destek sağlayan bileşenin kısmi olarak tahrip olmasıyla oluşabilecek darbe enerjisinin bir kısmını emmek için tasarlanmıştır.
Tog, kafa yaralanmalarının ciddiyetini azaltır. Togun sağladığı destek kaza koşullarına karşı değişiklik göstermektedir, tog kullanımı kişinin uzun süreli sakatlık yaşamasının ya da ölmesinin önüne her zaman geçemez.

Kullanım talimatı:

Togunuzu test etmek için istekli olduğunuzu biliyoruz ancak güvenliğiniz için kullanmadan önce kılavuzu okuyun. Sadece binicilik antrenmanı için tasarlanmıştır ve motor, kayma, hava sporları için kullanılmamalıdır. Buz kızağı, Formula 1 ya da yelken kanat antrenmanlarına başlamaya karar verirseniz, bu kask ne yazık ki ihtiyaçlarınızı karşılamayacaktır. Bunlar için daha uygun olan destekleri seçmenizi tavsiye ederiz.

Kullanım ömrü:

Togunuz saklama şartlarına uygun bir şekilde muhafaza edilmiş ve darbe almamışsa üretim tarihinden itibaren (togun içindeki etikette belirtilen) 5 sene sonra yenisiyle değiştirmenizi öneriyoruz.
Togdaki hasarlar görünmez olabilir, bu yüzden kask bir darbe aldığı takdirde hemen değiştirilmelidir.

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Kovan/kabuk
40.00% Polikarbonat (PC), 60.00% Akrilonitril Butadiyen Stiren
Ana astar
100.00% Genleştirilmiş Polistren (EPS)
Kayış halat
100.00% Poliamit
Toka
100.00% Polioksimetilen
Saklama önerisi Togu, ısı kaynağı veya arabanızın güneş alan arka bölümü gibi yüksek sıcaklığa maruz kalabileceği yerlerde bırakmayın. Bu, polistiren maddenin koruyucu özelliklerinin yıpranmasına sebep olabilir.
Uyarılar DARBE ALMIŞ BÜTÜN BİNİCİ TOGLARI YENİSİYLE DEĞİŞTİRİLMELİDİR

Üstlendiklerimiz

Dolomiticert s.c.ar.l laboratuvarı 2008 no'lu kurum kararı
Ürün testi Yürürlükteki yasalara uygun bir şekilde bağımsız laboratuvarda test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM