100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
B'TWIN

Vücudunuzun uygun sıcaklığını korur

Referans numarası : 8369383

500 UZUN KOLLU İÇLİK - SİYAH

Soğuk havalarda düzenli olarak bisiklet sürmeye çıkan (2 saatlik) bisikletçiler için tasarlandı. Bu uzun kollu erkek bisiklet içliği, turlarınız sırasında ihtiyacınız olan sıcaklığı size sağlar. Teri dışarı atan bileşenleri sayesinde, hafif ve vücudu rahatsız etmeyen yapı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Ürünün sıcak tutma özelliği

Bir ürünün soğuktan koruma kapasitesi ısı dayanımına ve hava geçirgenliğinine bağlıdır. Isı dayanımı ne kadar yüksekle, ürün, bisiklet kullanma süresince vücudun yaydığı ısıyı o kadar korur. İçlik, bir ceketin veya uzun kollu bisiklet formasının altına giyilebilir.

Bakım tavsiyesi

30°C'de makinede yıkanabilir. Sentetik programda yıkayın. Ürünü makineye ters çevirip yerleştirin. Deterjanı az kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. Sıcak ve hava alan bir alanda kurutun. Kurutucuya atmayın.Kuru temizleme yapılmaz. Klorlu su kullanmayın. Kalorifer üstüne koymayın.

Ürün testleri

Lille'deki (Fransa) BTWIN VILLAGE'da bisiklet kullanıcılarının rahatlığını sağlamak üzere sürekli araştırmalar yapılmaktadır. Ekibimiz, bisiklet kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap vermek üzerine odaklanmıştır. Ürünlerimizi gerçek kullanım alanlarında da, bisiklette yaşayacağınız koşullara uyumunu görmek için, test edilmektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM