TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Size her yerde eşlik edecek nefes alma özelliği!

360 BREATHE FITNESS AYAKKABI

Düşük yoğunlukta yaptığınız fitness antrenmanlarınız için tasarlandı. 360 BREATHE modeli spor yaparak maksimum derecede rahatlamak isteyenler için tasarlandı! Oldukça hafif, ayağın maksimum seviyede nefes almasını sağlayan açık yapıda fileden oluşmaktadur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8341584
TEKNİK BİLGİLER
Neden fitness ayakkabısı tercih edilmeli?

Birçok sporcu fitness için üretilen ayakkabıları kullanmıyor. Oysa, fitness çok çeşitli hareketler gerektiren bir spordur ve bu hareketleri yaparken bedenin ve ayakların rahat olması gerekir. Öte yandan, Domyos Club'un koç ve sporcularını gözlemleyen ekibimiz, fitness yaparken ağırlığın daha çok ayağın ön kısmında toplandığını belirtmişlerdir.

360 ürün gamı

Ekiplerimiz tarafından, ayağınızın özgürce hareket etmesi, dönüşleri ve farklı yönlere doğru yapılan seri haldeki hareketleri kolaylaştırması için geliştirilen ultra hafif ayakkabı serisi.

360 tasarımı

-Tabanın ön kısmında dönmeyi kolaylaştıran yuvarlak bölüm.
-Kaymayı önleyen kauçuk parçalar
-Ayağın doğal hareketine uyum sağlayan esnek taban olukları
-Ayağı yumuşak biçimde kavrayan sentetik destekler
-Denge ve doğal bir duruş sağlayan yere yakın yapı ve düşük topuk yüksekliği (4 veya 8 mm)
-Hafifliği için özel olarak seçilmiş ve ayağın "nefes almasına" olanak tanıyan malzemeler
-Zeminde iz bırakmayan tabanlar

Nasıl kanıtlıyoruz?

Uzmanlarımız, bedenin reaksiyonlarını ölçen sensörler sayesinde laboratuvarlarda hareketleri analiz eder. Ancak saha testlerinin en güvenilir yöntem olduğuna inandığımız için, ayakkabıları aynı zamanda çeşitli spor salonlarında da test ederiz. Bu testler sonucunda sizlere erişimi kolay ürünler sunarak en iyi şartlar altında spor yapmanızı hedefleriz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ayakkabı, kullanım kalitesinin onaylanması amacıyla kullanıcılarımız tarafından test edilmiştir. Aynı zamanda, Domyos ailesi olarak her ürünün aynı titizlikle işlem görmesini doğru bulduğumuz için, fiyatı ne olursa olsun her ayakkabıya çeşitli laboratuvar testleri uygularız.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM