WED'ZE

Sıcak veya çok sıcak, siz seçin

2 WARM KAYAK İÇLİĞİ

Kayak veya snowboard yaparken, tüm sıcaklıklara uygun, pratik ve termal bir içlik arayanlar için tasarlandı. Sıcak veya çok sıcak, siz seçin! Bu yumuşak ve çift taraflı giyilebilen içlik sayesinde vücudunuza değecek iki yüzden birini seçerek sıcaklığı ayarlayabilirsiniz.

Renk : Turkuaz

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8371595
TEKNİK BİLGİLER
2WARM tasarımı: İki farklı sıcaklık seviyesi 2WARM içlik, giydiğiniz yüzüne göre teninize iki farklı sıcaklık seviyesi sunar. Pürüzsüz yüzden %30 daha fazla sıcaklık sağlayan çok sıcak tutan yüzü, düz ve girintili yapıdan oluşan yenilikçi bir kumaş ile üretilmiştir. Dış sıcaklığa bağlı olarak, istediğiniz sıcaklık seviyesini seçebilirsiniz!
Kayak yaparken sıkı giyinmelisiniz Sıcak ve kuru kalmak için giysilerinizin birbiriyle uyumunu doğru seçmeniz önemlidir. Size, 3 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Her biri farklı bir işleve sahip olan 3 kat kıyafeti üst üste giyin. Kayak içliğinin üzerine giyeceğiniz ikinci katman, sıcaklık sağlamalı ve sıcaklığı korumalıdır. Kayak montunuz sizi kötü hava koşullarına karşı korumalıdır. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.
Kullanım önerileri Fiziksel eforun yüksek olduğu durumlarda, çok kalın giyinmek kişinin üşüdüğünü hissetmesine neden olabilir. Ter düzgün bir şekilde dışarı atılamayacağı için cilt ile kalıcı bir şekilde temas halinde olur.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM