100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Eşsiz stili ile "2 Seconds Easy" çadırı

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/a084db47ebbd4e49a7962bce4d1c6adc.zip/index.html

2 SECONDS EASY 3 YEŞİL - 3 Kişilik Kolay Kurulan Çadır

Kurulumu kolay ve hızlı, 3 kişilik çadır arayan kampçılar için tasarlanan çadır. kolay ve hızlı kurulumunun yanı sıra, katlanmasını da kolaylaştıran bir sistem ile donatılmıştır. Yaşam alanı genişletilerek iyileştirilmiştir. Kapının üzerinde gölgelik bulunmaktadır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8331960
TEKNİK BİLGİLER
Boyutlar ve Ağırlık: Katlı boyut.

180 cm genişliğinde 210 cm uzunluğunda oda. Kullanılabilir maks. yükseklik :104 cm.Ağırlık: 3,9 kg
Kılıf: 78 cm çapında disk.

Kurma/Toplama

Çabuk kurulur. Kurduktan sonra istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz ve rüzgarsız günlerde kazıkları kullanmanız gerekmez. "Easy" sistemi sayesinde kolayca toplanır.

Giriş sistemi

Önden, etkili ve kolay. D şeklinde büyük kapı, tek fermuar. Çadırdan çıkmak için arkadaşlarınızın üzerinden atlamak zorunda kalmazsınız. Kapının üstünde gölgelik bulunur.

Eşyalarınızı saklayın:

Odada küçük eşyalarınız için 2 cep vardır.

Su geçirmezlik

Tüm Quechua çadırları laboratuvar testlerinden geçmiştir: ÇADIR 4 saat boyunca 200 mm su altında bekletilir ve test edilir. (2000 mm oranında su geçirmez kaplamalı polyester dış tente, 120 gr/m² polietilen zemin, ısıyla yapıştırılmış su geçirmez dikişler). Nefes alabilen polyester iç tentesi sayesinde 2 katman arasında biriken su ile teması önler ve yoğunlaşma yapmaz.

Havalandırma

Dış tente ve zemin arasında tüm çadırı çevreleyen bir havalandırma bulunur. Bu sayede, oda ve dış tente arasında hava dolaşımını sağlar ve yoğunlaşma oluşmasına engel olur. Kapı üzerindeki gölgelik sayesinde, yağmur yağarken de kapınızı açık tutabilirsiniz.

Rüzgara karşı dayanıklılık:

Dönen bir platform üzerinde rüzgara maruz bırakılan çadırlarımızın rüzgara karşı dayanıklılığını test ederiz. Doğru bir şekilde kurduğumuz çadırların saatte 50 km/s esen rüzgara karşı dayanıklı olması beklenir.

UV koruma

Dış tentesi UV ışınlarına karşı 30 faktör korumalıdır. Dikkat: Açık bırakılan kapıdan önemli miktarda UV ışını içeri sızabilir. Bu sebeple, cildinizi koruyun.

Direkler, Kazıklar.

Direkler: Kırılmaya karşı dayanıklı, içi dolu fiberglas. Kazıklar: Bükülmeye karşı dayanıklı 5 mm çapında galvanize çelik kazıklar.

Garanti

Tüm çadırlarımız, normal kullanım şartları dahilinde 2 yıl garantilidir (Fiş ya da fatura üzerinde bulunan tarihten itibaren geçerli olur). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Quechua çadırlarının su geçirmezliği 200 litre/s/m² su altında 4 saat duş testine tabi tutulur. Su kolonu testi (= mm schmerbers), çadırın su geçirmezliğini ölçmek için yeterli değildir, sadece kumaşı test eder. Testlerimiz sayesinde çadırın dikiş, kapak ve fermuarlardan su geçirmediğini onaylarız. Rüzgara karşı dayanıklılık: Dönen bir platform üzerinde rüzgara maruz bırakılan çadırlarımızın rüzgara karşı dayanıklılığını test ederiz.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM