QUECHUA

Eşsiz stili ile "2 Seconds Easy" çadırı

Pratik Kamp Çadırları Kamp - 2 SECONDS EASY 3 YEŞİL - 3 Kişilik Kolay Kurulan Çadır QUECHUA - Kamp Çadırı
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/a084db47ebbd4e49a7962bce4d1c6adc.zip/index.html
Pratik Kamp Çadırları

2 seconds Easy 3 Kamp Çadırı - 3 kişilik, koyu yeşil QUECHUA

QUECHUA
Kurulumu kolay ve hızlı, 3 kişilik çadır arayan kampçılar için tasarlanan çadır. kolay ve hızlı kurulumunun yanı sıra, katlanmasını da kolaylaştıran bir sistem ile donatılmıştır. Yaşam alanı genişletilerek iyileştirilmiştir. Kapının üzerinde gölgelik bulunmaktadır.

Renk : KOYU YEŞİL

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8331960
TEKNİK BİLGİLER
Boyutlar ve Ağırlık: Katlı boyut. 180 cm genişliğinde 210 cm uzunluğunda oda. Kullanılabilir maks. yükseklik :104 cm.Ağırlık: 3,9 kg
Kılıf: 78 cm çapında disk.
Kurma/Toplama Çabuk kurulur. Kurduktan sonra istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz ve rüzgarsız günlerde kazıkları kullanmanız gerekmez. "Easy" sistemi sayesinde kolayca toplanır.
Giriş sistemi Önden, etkili ve kolay. D şeklinde büyük kapı, tek fermuar. Çadırdan çıkmak için arkadaşlarınızın üzerinden atlamak zorunda kalmazsınız. Kapının üstünde gölgelik bulunur.
Eşyalarınızı saklayın: Odada küçük eşyalarınız için 2 cep vardır.
Su geçirmezlik Tüm Quechua çadırları laboratuvar testlerinden geçmiştir: ÇADIR 4 saat boyunca 200 mm su altında bekletilir ve test edilir. (2000 mm oranında su geçirmez kaplamalı polyester dış tente, 120 gr/m² polietilen zemin, ısıyla yapıştırılmış su geçirmez dikişler). Nefes alabilen polyester iç tentesi sayesinde 2 katman arasında biriken su ile teması önler ve yoğunlaşma yapmaz.
Havalandırma Dış tente ve zemin arasında tüm çadırı çevreleyen bir havalandırma bulunur. Bu sayede, oda ve dış tente arasında hava dolaşımını sağlar ve yoğunlaşma oluşmasına engel olur. Kapı üzerindeki gölgelik sayesinde, yağmur yağarken de kapınızı açık tutabilirsiniz.
Rüzgara karşı dayanıklılık: Dönen bir platform üzerinde rüzgara maruz bırakılan çadırlarımızın rüzgara karşı dayanıklılığını test ederiz. Doğru bir şekilde kurduğumuz çadırların saatte 50 km/s esen rüzgara karşı dayanıklı olması beklenir.
UV koruma Dış tentesi UV ışınlarına karşı 30 faktör korumalıdır. Dikkat: Açık bırakılan kapıdan önemli miktarda UV ışını içeri sızabilir. Bu sebeple, cildinizi koruyun.
Direkler, Kazıklar. Direkler: Kırılmaya karşı dayanıklı, içi dolu fiberglas. Kazıklar: Bükülmeye karşı dayanıklı 5 mm çapında galvanize çelik kazıklar.
Garanti Tüm çadırlarımız, normal kullanım şartları dahilinde 2 yıl garantilidir (Fiş ya da fatura üzerinde bulunan tarihten itibaren geçerli olur). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Quechua çadırlarının su geçirmezliği 200 litre/s/m² su altında 4 saat duş testine tabi tutulur. Su kolonu testi (= mm schmerbers), çadırın su geçirmezliğini ölçmek için yeterli değildir, sadece kumaşı test eder. Testlerimiz sayesinde çadırın dikiş, kapak ve fermuarlardan su geçirmediğini onaylarız. Rüzgara karşı dayanıklılık: Dönen bir platform üzerinde rüzgara maruz bırakılan çadırlarımızın rüzgara karşı dayanıklılığını test ederiz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM