QUECHUA

Anında kurulan küçük gölgelik.

Tenteler, Güneşlikler - 2 SECONDS 0 GÖLGELİK QUECHUA
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/9772795e77f3407dad76c6e6ce218f30.zip/index.html
Tenteler, Güneşlikler

2 SECONDS 0 GÖLGELİK - KIRMIZI QUECHUA

QUECHUA
Güneşten, rüzgardan ve hafif yağmurdan korunmak isteyen doğa yürüyüşçüleri için tasarlandı. Anında kurulan küçük gölgelik. Suyun tasarruf edilmesini sağlayan ve kirlenmesini önleyen boyama işlemi uygulanmış yeni kumaş.

Renk : KIRMIZI

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8357444
TEKNİK BİLGİLER
Boyutlar ve ağırlık; katlı boyutlar Yandan 145 cm uzunluk. Maks. yükseklik: 105 cm. Taşıma çantası: 56 cm çapında yuvarlak formlu. Ağırlık: 1,1 kg.
Alan 1 yetişkin ya da 2 çocuk kapasiteli (1m²'den fazla alan).
Güneş koruması Dış tentenin kumaşı UV ışınlarına karşı SPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları, yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir: Cildinizi koruyun.
Kurulum / toplanma Anında kurulum. Kendi kendine ayakta duran gölgelik (Kurulumunu yaptıktan sonra istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Rüzgarın esmediği günlerde kazıkları çakmaya gerek yoktur = doğrudan kullanım!). İhtiyaç halinde kullanım için 3 adet kazığı ile birlikte satılır. 15 saniyede toplanma.
Su geçirmezlik Hafif yağmurdan korur (poliüretan kaplama polyester tente kumaşı, 120 g/m² polietilen zemin) - Dikişleri su geçirmez özellikte değildir: Mükemmel su geçirmezlik performansı sağlamaz.
Rüzgara karşı koruma Püf noktası: Rüzgara karşı maksimum dayanıklılık için gölgeliği zemine sabitlemeye yarayan kazıkları kullanabilir ya da taşıma çantasını yarıya kadar çakıl veya kumla doldurup rüzgar alan tarafın iç kısmına yerleştirebilirsiniz.
Direkler, kazıklar Direkler: Kırılmaya karşı dayanıklı içi dolu fiberglas. Kazıklar: Bükülmeye karşı dayanıklı 5 mm çapında galvanize çelik kazıklar.
Garanti Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir).
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER