100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Anında kurulan küçük gölgelik.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/9772795e77f3407dad76c6e6ce218f30.zip/index.html

2 SECONDS 0 GÖLGELİK

Güneşten, rüzgardan ve hafif yağmurdan korunmak isteyen doğa yürüyüşçüleri için tasarlandı. Anında kurulan küçük gölgelik. Suyun tasarruf edilmesini sağlayan ve kirlenmesini önleyen boyama işlemi uygulanmış yeni kumaş.

Renk : KIRMIZI

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8357444
TEKNİK BİLGİLER
Boyutlar ve ağırlık; katlı boyutlar

Yandan 145 cm uzunluk. Maks. yükseklik: 105 cm. Taşıma çantası: 56 cm çapında yuvarlak formlu. Ağırlık: 1,1 kg.

Alan

1 yetişkin ya da 2 çocuk kapasiteli (1m²'den fazla alan).

Güneş koruması

Dış tentenin kumaşı UV ışınlarına karşı SPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları, yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir: Cildinizi koruyun.

Kurulum / toplanma

Anında kurulum. Kendi kendine ayakta duran gölgelik (Kurulumunu yaptıktan sonra istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Rüzgarın esmediği günlerde kazıkları çakmaya gerek yoktur = doğrudan kullanım!). İhtiyaç halinde kullanım için 3 adet kazığı ile birlikte satılır. 15 saniyede toplanma.

Su geçirmezlik

Hafif yağmurdan korur (poliüretan kaplama polyester tente kumaşı, 120 g/m² polietilen zemin) - Dikişleri su geçirmez özellikte değildir: Mükemmel su geçirmezlik performansı sağlamaz.

Rüzgara karşı koruma

Püf noktası: Rüzgara karşı maksimum dayanıklılık için gölgeliği zemine sabitlemeye yarayan kazıkları kullanabilir ya da taşıma çantasını yarıya kadar çakıl veya kumla doldurup rüzgar alan tarafın iç kısmına yerleştirebilirsiniz.

Direkler, kazıklar

Direkler: Kırılmaya karşı dayanıklı içi dolu fiberglas. Kazıklar: Bükülmeye karşı dayanıklı 5 mm çapında galvanize çelik kazıklar.

Garanti

Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir).

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM