QUECHUA

Anında kurulan küçük gölgelik.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/9772795e77f3407dad76c6e6ce218f30.zip/index.html

2 SECONDS 0 GÖLGELİK

Güneşten, rüzgardan ve hafif yağmurdan korunmak isteyen doğa yürüyüşçüleri için tasarlandı. Anında kurulan küçük gölgelik. Suyun tasarruf edilmesini sağlayan ve kirlenmesini önleyen boyama işlemi uygulanmış yeni kumaş.

Renk : KIRMIZI

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8357444
TEKNİK BİLGİLER
Boyutlar ve ağırlık; katlı boyutlar Yandan 145 cm uzunluk. Maks. yükseklik: 105 cm. Taşıma çantası: 56 cm çapında yuvarlak formlu. Ağırlık: 1,1 kg.
Alan 1 yetişkin ya da 2 çocuk kapasiteli (1m²'den fazla alan).
Güneş koruması Dış tentenin kumaşı UV ışınlarına karşı SPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları, yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir: Cildinizi koruyun.
Kurulum / toplanma Anında kurulum. Kendi kendine ayakta duran gölgelik (Kurulumunu yaptıktan sonra istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Rüzgarın esmediği günlerde kazıkları çakmaya gerek yoktur = doğrudan kullanım!). İhtiyaç halinde kullanım için 3 adet kazığı ile birlikte satılır. 15 saniyede toplanma.
Su geçirmezlik Hafif yağmurdan korur (poliüretan kaplama polyester tente kumaşı, 120 g/m² polietilen zemin) - Dikişleri su geçirmez özellikte değildir: Mükemmel su geçirmezlik performansı sağlamaz.
Rüzgara karşı koruma Püf noktası: Rüzgara karşı maksimum dayanıklılık için gölgeliği zemine sabitlemeye yarayan kazıkları kullanabilir ya da taşıma çantasını yarıya kadar çakıl veya kumla doldurup rüzgar alan tarafın iç kısmına yerleştirebilirsiniz.
Direkler, kazıklar Direkler: Kırılmaya karşı dayanıklı içi dolu fiberglas. Kazıklar: Bükülmeye karşı dayanıklı 5 mm çapında galvanize çelik kazıklar.
Garanti Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir).
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM