B'TWIN

Yan tekerlekli, basit ve sağlam 14" bisiklet.

Çocuk Bisikletleri - 14
Çocuk Bisikletleri

14" TICHA ÇOCUK BİSİKLETİ - PEMBE B'TWIN

B'TWIN
3-5 yaş (90 - 105 cm) arasındaki çocuklar için tasarlandı. 14", zilli, çamurluklu ve alet kullanmadan sökülebilen yan tekerlekleri bulunan bisiklet. Çocukların elleriyle uyumlu küçük fren tutacakları

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

359.99TL -  %

359.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8083798
TEKNİK BİLGİLER
Kadro Özel B'TWIN kadro. V şeklinde kadro 3-5 yaş arası çocuklara uygundur, düşük merkezli kadro ile çocuklar daha kolay bisiklete binip inebilir.
Vites sistemi Serbest tekerler. Yani : İnişlerde bile çocuğunuz pedal çevirmek zorunda kalmaz.
Sürüş pozisyonu B'Twin'e özel gidon ve elcik. Rahat köpük sele. Çocukların boyuna uyarlanmış gidon ve çocukların ellerine uyarlanmış küçük elcikler. Ayarlanabilir boyu sayesinde çocuğunuz büyüdükçe bisikleti de büyür. Kolay ayarlanabilir sele boyu.
Tekerlekler/lastikler Şişirilebilir iç lastikler ve dişli dış lastikler. Engelleri (kaldırımlar v.b) mükemmel şekilde aşan ve düz zeminlerde mükemmel yer tutuş sağlayan lastikler.
Fren STOP EASY inovatif fren sistemi,çocukların ellerine uygun tasarlandı. Normal fren kollarına göre %30 daha az enerji harcanmasını sağlar.Kampanalı arka frenler, etkili, basit ve güvenlidir. Ön kısımdaki yumuşak ve etkili Cantiveler fren kaliperleri, blokaj riskini azaltır.
Zincir koruyucusu Plastik ve desenli B'TWIN zincir koruyucusu. Pedal kolu, zincir, serbest düzenek gibi vites sisteminin tüm mekanik unsurlarını kapsayan bu bileşeni çocukların güvenliği için (parmak, bağcık sıkışması, kıyafetlerin kirlenmesi...) özel olarak geliştirdik.
Aksesuar / ekipman Çamurluk, zil ve elle monte edilebilen yan tekerlekler : kolayca taşınabilir ve yeni öğrenenler için ideal. Arka kısmına iki tekerlekli bisiklet için yardımcı eğitim barı takılabilir (ayrı satılır).
Yasal uyarılar Dikkat! 3 - 5 yaş çocuklar için uygundur. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. Sadece bir yetişkinin gözetimi altında kullanılmalıdır. Koruyucu ekipmanlarla birlikte kullanılmalıdır. Halka açık alanlarda kullanıma uygun değildir.
Ağırlık : 8,7 kg.
Ağırlık 8,7 kg.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Ömür boyu garanti: Bu bisiklet için kadro, gidon boğazı, gidon ve maşa. www.decathlon.com.tr
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM