TRIBORD

Ayarlanabilir kapüşon ve manşetler!

Çocuk Tekne Kıyafetleri Su Sporları - 100 YELKENLİ YAĞMURLUĞU  TRIBORD - Tekne ve Yelken Giyim
Çocuk Tekne Kıyafetleri

100 SICAK TUTAN YELKENLİ YAĞMURLUĞU - ÇOCUK - PEMBE TRIBORD

TRIBORD
Fırtınalı, soğuk ve rüzgarlı havalarda kıyı seyri yaparken korunmak isteyen çocuklar için tasarlandı. Sıcak tutan bu yağmurluk, su geçirmez ve esnek kumaşı sayesinde sizi yağmurdan, soğuktan ve rüzgardan korurken tüm seyirlerinize uyum sağlar.
Beden

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

74.99TL -  %

74.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 29/07/2017
.
Referans numarası : 8344157
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik 4 saat boyunca sağanak yağış altında kalarak su geçirmezliği onaylanmıştır.
Isı yalıtımı Astarlı mont, cepler ve kapüşon. Manşetlerin uçları ayarlanabilir.
Rüzgar geçirmez Yüksek yakası ve kumaş kaplaması ile rüzgarın üşütücü etkisinden korur.
Cep 2 adet eli ısıtan fermuarlı cep. 1 adet fermuarlı iç cep.
Su tutmaz Suyun kumaş üzerinde kaymasını sağlayan özel bir işlem yapılmıştır.
Sağlamlık Isı yalıtımı sağlayan, su geçirmez ve dayanıklı bileşen.
Deniz suyuna karşı dayanıklılık Standart kaplamalara zarar veren hidroliz etkisini engelleyen işlem.
Çevre dostu Puan B - Karşılaştırma: Sıcak tutan su geçirmez çocuk montu - teknik detaylar
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik: Novadry bileşeni sayesinde sağanak yağmurda bile kuru kalacağınızın garantisini verir. Yağmur simülatöründe, 4 saat boyunca 100 L/S/m2 sağanak yağmura denk suyun altında kalan ürünün su geçirmediği onaylanmıştır. Bileşenin su geçirmezliği, 4000 mm üzerinde su basıncına dayanıklıdır.
Kapüşon: Otomatik kilitlenen, iki kuşgözüyle ayarlanabilir elastik kordonu bulunan elyaf astarlı bu kapüşon sizi kötü hava koşullarına karşı korur. Elastik ip ile ayarlanabilen kapüşon mükemmel bir görüş açısı sunar.
El ısıtıcı cepler: İki adet fermuarlı geniş cebi, ellerinizi sıcak tutmanızı, rüzgardan ve yağmurdan korumanızı ve gerektiğinde kişisel eşyalarınızı güvenle taşımanızı sağlar.
Bileklerin ayarlanması: Cırt cırtlı bant kullanılarak üretilen manşet uçları bilek boyunuza göre ayarlanabilir, bileğinizden içeri su ve hava girişini engeller.
Yağmurluğun fermuar sistemi: Plastik enjekteli fermuarı (ceplerde de aynı şekildedir) özel yapıdaki dişleri sayesinde paslanmayı önler. Oluklu fermuar şeridi sayesinde ideal su geçirmezlik sunar.
Su geçirmezlik testi ya da duş testi nedir? Ürünlerin, farklı hava koşullarında, belirli bir miktar su altında gerçekleştirilen testlere tâbi tutulmasıdır. Ürünlerimizin tümü, ürünün kullanımına uygun şekilde 4 saat boyunca 100 L / Sa / m² - 450 L / Sa / m² arası değişen su altında test edilerek onaylanır.
Bileşenin su tutmazlığı: Sıcak tutan yağmurluk su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, suyun kumaş tarafından emilmeden yüzeyden akıp gitmesini sağlar. Böylece bileşen su geçirmez, hafif kalır ve sıcak tutar. Bu özelliğin korunabilmesi için ürünün kullanım ömrü boyunca bu işlem tekrarlanmalıdır. Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz.
Rüzgar kesen bir ürünün avantajı nedir? Spor yaparken veya dinlenirken vücudun üşümesini engellemek için rüzgardan korunmak oldukça önemlidir. Rüzgara ve soğuğa bağlı olarak hissedilen sıcaklığı ölçen 'Windchill' modeline göre: 30 km / sa hızla esen rüzgarlı havada 5°C olan sıcaklık 0°C olarak hissedilir. Saatte 40 km / sa ile esen rüzgarın 0°C'lik bir havada hissedilen sıcaklığı -7°C olacaktır. Sıcak tutan yağmurluk rüzgarın üşütücü etkilerini azaltır.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
İkinci astar
100.00% Polyester
Ana astar
100.00% Poliamit
Dış kumaş
100.00% Poliamit
Dolgu malzemesi
100.00% Polyester
Bakım önerileri Ilk yıkamada ayrı yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Kuru bir yerde saklayın ve nefes alan kaplamasına zarar verebileceğinden ürününüzü radyatör gibi herhangi bir sıcaklık kaynağının üzerine koymayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Test, meteorolojik olayları yansıtan bir simülatörde, sağanak yağış koşulları altında gerçekleştirilmiştir. Bu simülatörde, 100 L / Sa / m2 yağışa tabi tutulan sıcak tutan montun, 4 saat sonra bile kullanıcıyı kuru tutacağı kanıtlanmıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM