TRIBORD

Maksimum sıcaklık için %100 neopren!

Isı Yalıtımlı Sörf Kıyafetleri, Wetsuitler Su Sporları - 100 PB SHORTY TRIBORD - Tekne ve Yelken Giyim
Isı Yalıtımlı Sörf Kıyafetleri, Wetsuitler

100 NEOPREN SHORTY 1,5 MM - ÇOCUK - YEŞİL TRIBORD

TRIBORD
Sıcaklığı 20°C'den yüksek sularda sörf yapan, uygun fiyata sıcak tutan bir shorty arayan sporcular için tasarlandı. Farklı su sporlarına yönelik olarak maksimum sıcaklık sunan 1,5 mm kalınlığında %100 neopren shorty. Ilık sıcaklıklardaki sularda su sporlarının keyfini daha uzun süre çıkarın!

Renk : AÇIK YEŞİL

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

59.99TL -  %

59.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 26/01/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8349145
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı 1,5 mm kalınlığında neopren ile sıcaklık sağlar. 20°C üzeri su sıcaklığı.
Giyme / çıkarma kolaylığı Kolayca giyip çıkarmayı sağlayan sırt fermuarı.
Çabuk kuruma özelliği Polyester bileşenli sentetik astar.
Hareket serbestliği Kürek çekerken kolları rahat hareket ettirmeyi sağlayan kesim. Esnek dikişler.
Yıpranmaya karşı dayanıklılık İki tarafı kumaş takviyesiyle astarlanan neopren.
ÖZELLİKLERİ
Kullanıcı
Çocuk
Tür
Shorty
Su sıcaklığı
20°C üzeri su sıcaklığı.
Ürün avantajı
En uygun fiyat
Birleştirme
Esnek düz dikiş
Fermuar türü
Sırt fermuarı
TEKNİK BİLGİLER
Malzemeler Bu Tribord 100 shorty, maksimum ısı yalıtımı sağlamak amacıyla hakiki neopren kullanılarak üretilmiştir. Neopren, aşınmaya karşı dayanıklılığı artıracak şekilde polyester kumaşla kaplanmıştır.
Neopren kalınlığı: 1.5 mm. Neopren, çift kat polyester veya poliamit kumaş tabakası ile kaplı azot kabarcıkları ile "kapalı hücreli polikloropren" elastomer süngerden meydana gelir. Neopren malzemelerimizin termal kalitesini test eder ve onaylarız.
Neoprenin işlevi nedir? Vücut etrafında ince bir su tabakasını hapseden neopren wetsuit iki farklı işlev görür: 1. Hapsedilen su kademeli olarak ısınır; 2.vücudun ısı kaybı azalır. Böylece, Wetsuit ve ince su tabakası bir yalıtım katmanı oluşturur.
Yaka Yaka bölgesi çok hassas ciltler için bile tahrişi azaltacak şekilde tasarlandı. Yine de tahriş riskini en aza indirgemek için su sporları giysinizin altına UV korumalı bir içlik giymenizi tavsiye ediyoruz.
Kullanım önerileri Sırtta yer alan ek parçayı giysinin iç kısmına düzgün biçimde yerleştirmeniz, fermuar veya yakadan kaynaklanan her türlü tahriş riskini önler.
Fermuar Kullanım ömrünü uzatmak ve deniz suyuna karşı dayanıklılığını artırmak için fermuarlarımız laboratuvarda test edilmiştir.
Fermuar şeridi Yasalara göre, küçük çocuklar için tasarlanan su sporları giysilerinde yer alan fermuara ekli şerit boğulma riski yaratmaması için kısa olmalıdır. Daha büyük çocukların fermuarı kendi başlarına kolayca kapatabilmesi için daha uzun bir şerit kullanabilirsiniz. Cırt cırtlı bant sayesinde fermuar kullanım esnasında beklenmedik bir şekilde açılmaz.
Tahrişi önleyen kesim Bu ürün, su sporları esnasında tekrarlanan kürek çekme hareketine bağlı tahrişleri önlemek amacıyla kol altlarında dikişsiz paneller kullanılarak tasarlanmıştır.
Beden ve hareket özgürlüğü Maksimum ısı yalıtımının sağlanması için sörf kıyafeti vücuda tam oturmalıdır. Evde veya kabinde giysiyi denerken size dar geldiğini hissetmeniz normaldir. Giysiniz ıslandığında bu rahatsızlık hissi hemen ortadan kaybolur. Su sporları sırasında (kürek çekerken yatay pozisyonda) daha rahat hareket etmeniz için fermuar giysinin sırt kısmında yer almaktadır.
Çok amaçlı su sporları giysisi Ürünlerimiz, beklentisi yüksek sporcuların gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlandı. Tasarım konusundaki tercihlerimiz, ürünlerimizi aynı zamanda kitesurf, rüzgar sörfü, wakeboard, su kayağı, denizde hızlı yürüyüş (kıyı boyunca) veya ayakta kürekli sörf (stand-up paddle) gibi su sporları için de uygun kılar.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Dış kumaş
100.0% Polyester
Köpük
100.0% Neopren
İç kumaş
100.0% Polyester
Bakım önerileri Neopren bileşenli shorty'nin kullanım ömrünü uzatmak için güneş altında kurutmayın ve duru su ile yıkayın. Makinede yıkanması önerilmemektedir.
Saklama önerisi Kuru ve havadar bir yerde saklayın. Herhangi bir ısı kaynağının yakınında bırakmayın. Ürünün kullanım ömrünü uzatmak için güneş altında bırakmamaya özen gösterin. Makinede yıkanması önerilmez.
Uyarılar 17°C'nin altındaki su sıcaklıkları için uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir. Bu ürün için kullanılan bileşenler, en yüksek kalite ve kullanım ömrünü sağlamak için laboratuvarda test edildi.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
59.99TL
59.99TL
2
30.00TL
59.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
59.99TL
59.99TL
2
30.00TL
59.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
59.99TL
59.99TL
2
30.00TL
59.99TL