DOMYOS

Şeffaf değildir, kapriye göre daha uzundur!

+ FITNESS TAYTI

Düşük yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Daha yoğun malzemesi sayesinde tenin görünmesi riskinin önüne geçilir Bileğe kadar uzun olması sayesinde mükemmel hareket özgürlüğü sağlar. Baskılı modeli mevcuttur.

Renk : PEMBE

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8365971
TEKNİK BİLGİLER
Fitness için ideal elastan bileşenli tayt Bu tayt, pamuk ve elastan içeriği ile fitness veya diğer antrenmanlarınızda hareket özgürlüğü sağlar
+ ürün gamı tenin görünmesi riskinin önüne geçilmesi için daha kalın ve daha ağır ürünlerden oluşmaktadır.
5 - 14 yaş arası çocuklar için okulda jimnastik ve fitness ürünlerinin tasarımı: Tüm ürün gamı, okulda Jimnastik ve çocuk Fitnessı yapanlar (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı, formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur.
Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır.
Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM