TARMAK

Yetişkin Dirsek Bandı- Sol/Sağ - Siyah - R500

₺320
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8796761

Bu dirsek kavrama bandı epikondilit ya da tenisçi dirseği olarak adlandırılan dirsek iltihabından sonra spor antrenmanı yapmaya başlayanlar için tasarlandı.

Bu kavrama bandı antrenmanlarınız ya da maçlarınız sırasında size rahatsızlık vermeden dirseğinizin ideal şekilde kavranmasını sağlar. Ağrıyı düşünmeden her türlü zeminde basketbol oynayın.

Renk: Siyah

TEK BEDEN Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Eklem desteği

Silikon pedleri ile dirsek tendonunu kavrar.

Destek

Ürün yüzeyinde kaymaz silikon bulunur.

teknik bilgiler

Bu kavrama bandı neden kullanılmalıdır?

Epikondilit (tenisçi dirseği) ya da medial epikondilit (golfçü dirseği) durumlarında bu kavrama bandını kullanmak spora geri dönmeyi (basketbol, futbol, hentbol, tenis, badminton, koşu, arazi koşusu, jimnastik, judo) kolaylaştırır. Kolay giyilebilen ve ayarlanabilen yapıdadır, yumuşak bileşeni ve yapısı ile ideal rahatlık sağlar.

Tenisçi dirseği ve golfçü dirseği nedir?

Bu iki tendon iltihabı dirseklerde yer alan tendonların iltihaplanmasından kaynaklanmaktadır, tenisçi dirseği kolun üst kısmında, golfçü dirseği kolun alt kısmında meydana gelir. Tüm sporcuları (basketbol, hentbol, golf) etkilese de çoğunlukla raket sporları ve golf oynayanlarda görülür ve top ile teması çok sık ve güçlü olan, yoğun olarak yapılan antrenmanlardan kaynaklanmaktadır.

TARMAK ürünlerinin gerçek kullanım koşullarında test edildiğini biliyor musunuz?

TARMAK ürünlerinin tasarım ekibi, Fransa'nın Kuzeyinde faaliyet gösterir. Spor yapan kullanıcılarımızı memnun etmek için ürün kalitesini artırmak adına sürekli araştırmalar yaparlar. Modellerimizin tamamı birçok hafta boyunca kullanıcılar tarafından gerçek kullanım şartlarında test edilir ve görüşleriniz doğrultusunda geliştirilir.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş - Kaplama 100% Sentetik kauçuk Köpük 100% Köpüklü Poliüretan Ana kumaş 100% Poliamid Dış kumaş 88% Polyester, 12% Elastan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Işık almayan, kuru ve temiz bir yerde saklayın. Yapışkanlı kısımları elastik bant üzerine gelecek şekilde yerleştirin. Böylece kumaşın erken zarar görmesini önlersiniz.

Kullanıcı Talimatları

Bu tıbbi bir üründür. Kullanma kılavuzunu inceleyin.

TESTLER

Bu ürün laboratuvarda yıkama, renk atması, yıpranma testlerine tabi tutulmuş ve kalite standartlarımıza uygun olduğunu kanıtlamıştır.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz