WEDZE

Yetişkin / Çocuk - Kayak / Snowboard Maskesi - Gri - G 500 S1

₺780
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8758088

Buğu önleyici işlemden geçmiş bu maske kötü havalarda yapacağınız kayak antrenmanlarınız için mükemmel görüş açısı sunmak adına tasarlandı. Numaralı gözlüklerle uyumludur.

G 500 S1 maske buğu oluşumunu önleyen işlemden geçmiş çift silindirik camı ile sisli ve karlı havalarda yaptığınız kayak antrenmanlarınız için idealdir.

Renk: Gri çinko

  • S undefined
  • L undefined

ürün faydaları

Güneşe karşı koruma

%100 UV koruması. Karlı ve sisli havalarda etrafınızı görmeniz için S1 cam.

Buğu önleme

"YÜKSEK PERFORMANSLI" buğu oluşumunu önleme işleminden geçen çift cam, hava alabilen çerçeve

Görüş alanı

Yüksek performanslı görüş alanına sahip silindirik cam

Rahatlık

Çift yoğunluklu köpüğü ve kumaşı rahatlık sağlar

Destek

Kaymayı önleyen çift silikonlu, 40 mm genişliğinde elastik bant

Ayarlanabilir yapı

Elastik kayış uzunluğunu hızlıca ayarlamayı sağlayan 2 toka

Uyumluluk

OTG, maks. 145 mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir.

teknik bilgiler

%100 UV Koruması

UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak maskelerimiz EN 174 standardına uygun olarak UV ışınlarına karşı %100 korumalıdır. Maske, UV ışınlarının ve yansımaların geçişini önlemesi sayesinde korunmanın en iyi yoludur.

S1 Cam

S1 cam, kötü hava koşullarında, sisli veya karlı havalarda daha iyi görüş sağlayan açık renkli camlardır. Bu camı, kötü hava koşullarında etkili görünürlük sağlaması için tercihlerinize göre sarı veya pembe renkli olarak tasarladık. Yine de zorlu hava koşulları için zayıf bir performans gösterir. Kullanıcı her zaman ihtiyatlı olmalı, bilmediği riskli yerlerde kendini tehlikeye atmamalıdır.

"PERFORMANSLI" buğulanma karşıtı

"YÜKSEK PERFORMANSLI" buğu önleme, iç yüzeyi işleme tabi tutulmuş çift ekran ile çerçevesinde kayak gözlüğünün içinin havalanmasını sağlayan güçlü havalandırmaya denir. Gözlüğün içinin iyice havalanması için dışarıdan hava giren boşlukların kapatılması gerekmektedir, bunun için boyunluk kullanabilirsiniz.

Çift cam

Çift camlı yapısı buğu oluşumunu engeller. Yani, hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Bu sayede maskenin içi ve dışında oluşabilecek termal şok azaltılır ve maskenin iç camında daha geç buğu oluşumu sağlanır. Bu süreci tamamlamak için iç cama ayrıca buğu oluşumunu önleyici bir işlem yapılmıştır.

Silindirik cam

Maske biçiminde kesilmiş, dışı polikarbonattan, içi selüloz propiyonattan silindirik çift cam.

Kayak kaskı ile uyumluluk

Tüm Wedze kayak maskeleri, Wed'ze kayak kasklarıyla tam uyumludur.

Numaralı gözlükle uyumluluk

G 500 S1 kayak maskesi maksimum 145 mm genişliğindeki numaralı gözlükler ile birlikte kullanılabilir. Kenar köpükleri ve maskenin gövde yapısı, sadece gözlük saplarının geçeceği özel bir alana sahiptir.

Kayış

Poliamit elastik, 40 mm kalınlığında polyester ve kauçuk, kaymayı önleyen bant

EN -174 Standardı

EN-174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak maskelerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır.

Buğu oluşumunu önleme

Nem buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın üstüne ya da ıslak bere üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.

2 boy

Maske boyu baş çevrenizin ölçüsüne göre seçilmelidir. 55 cm'e kadar S boy, 56 cm ve üzeri için L boy seçilebilir.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Çerçeve 100% Termoplastik poliüretan Elastik bant 36% Sentetik kauçuk, 33% Poliamid, 31% Polyester Ekran 60% Polikarbonat, 40% Asetat Köpük 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Öneri: Kullandıktan sonra, maskenizi Wedze kılıfı içinde saklayın.

TESTLER

Tüm Wedze ürünleri gerçek kullanım şartları altında test edilmektedir: karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm koşullarda. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Bakım tavsiyesi

Gözlüklerinizi mikrofiber bez veya temizleme spreyi gibi uygun ürünlerle temizleyin (ORAO aksesuar serisi).. Kirlenmesi halinde gözlüklerinizi asla kuru halde temizlemeye çalışmayın, önce sudan geçirin.. Her kullanımdan sonra kurutun. Kuru ve havadar bir yerde kurutun. Açık havada kurutun.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz