WUP

Wup Boost İzotonik Enerji Jeli Portakal Aromalı 45 g

₺30
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8931626

Yüksek efor/dayanıklılık gerektiren aktivitelerde vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi etkili bir şekilde karşılaması için tasarlanmıştır.

İçeriğindeki toplam 485 mg Sodyum, Potasyum ve Magnezyum desteği ile sıvı elektrolit dengenizi korumanıza da destek olan doğal portakal aromalı izotonik WUP Boost ISO Enerji Jeli

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Enerji verici

25 gr karbonhidrat ile kas glikojen depolarının yenilenmesini sağlar.

Açma / kapama kolaylığı

Spor esnasında kolay açılır paket

Hidrasyon kolaylığı

İçerdiği elektrolitlerle sıvı elektrolit dengesini korumaya destek olur.

teknik bilgiler

FAYDALARI

Vücudun kas glikojen depolarının yenilenmesine sağlayarak enerji ihtiyacının karşılanmasına destek olur. Performans düşüklüğü yaşanmasına engel olur. Sıvı elektrolit dengesini koruyarak kramp, baş ağrısı, susuzluk hissi ve yorgunluk gibi semptomların azaltmasına destek olur. Kaslara geçişi en hızlı form olan Magnezyum Sitrat içerir. Özellikle uzun süren aktivitelerde, magnezyum eksilmesine bağlı krampları önlemede Magnezyum Sitrat daha başarılıdır.

KULLANIM ŞEKLİ

Tescilli yeni saşe ambalajı içerisinde sıvı jel formundadır. Suda çözündürmeye gerek bulunmamaktadır, direkt tüketilebilir. Aktivite sırasında kolay açılabilen ambalajı sayesinde pratik bir şekilde emilerek tüketilebilir. Her seviyedeki spor ve fiziksel aktivite için tavsiye edilir. Yapılan sporun türüne, hava şartlarına, aktivitenin uzunluğuna ve/veya zorluğuna bağlı olarak kullanım miktarı antrenöre/uzmana danışarak artırılabilir.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz