FORCLAZ

USB Güneş Paneli - 15W - SLR900 V2

₺2.250
Ref. : 8788791

Bu güneş paneli, dağda trekking yaparken USB girişli harici şarj aletlerinizi şarj edebilmeniz için tasarlandı. Hafiftir ve az yer kaplar, taşıması kolaydır.

Antrenman ya da bivak sırasında kendi enerjinizi yaratarak trekking yaparken %100 bağımsız olun. (Güneş ışınları dengeli değilse akıllı telefonlarla kullanmayın)

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Güç

5V'de 15W maksimum güç

Çok işlevlilik

2 USB girişi - Saklama çantası - 2 sineklik

Ağırlık

420 g 

Yer kaplamama

Katlı: 29 X 18 X 3,1 cm Açık: 53 X 29 X 1.3 cm 

teknik bilgiler

Güneş enerjisi teknolojisi

SUN POWER güneş hücrelerinin enerji dönüştürme verimliliği %19'dur

Onarılabilir ürün

SLR900 elektronik modülü değiştirerek güneş panelinizi onarabilirsiniz
Kodu: 8800552
Bu ürünün destek sayfasına ulaşabileceğiniz bağlantı:
https://support.decathlon.fr/panneaux-solaires-500-900-notice-reparation-entretien

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kısım 50% Silisyum, 30% Silikon, 10% Etilen Vinil Asetat, 10% Polyester Ana kumaş 100% Polyurethane Köpük 100% Poliüretan Elektronik devre 100% PCBA Mahfaza 95% Acrylonitrile Butadiene Styrene, 5% Paslanmaz çelik

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kötü hava koşullarında güneş panelini kurutmanız ve herhangi bir ısı kaynağından uzak ve kuru bir yerde saklamanız güneş hücrelerinin ve kumaş korumanın zarar görmemesi için oldukça önemlidir.

Kullanıcı Talimatları

Hava alabilen yerlerde kullanmaya özen gösterin.

TESTLER

Tüm DECATHLON ürünleri kullanıcılarımızdan oluşan bir panelde tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilmiştir. Bu testler bir mühendis ekibi tarafından gerçekleştirilmiş ve değerlendirilmiştir. Tüm bu testler, ürün müdürlerinin, mühendislerin ve tüm ekibin, kullanıcılarımızın memnuniyetini garantileyen teknik ürünleri geliştirmesini, tasarlamasını ve üretmesini sağlar.

Onaylayan

Bu güneş paneli, bağımsız bir test ekibi ve Trekking ekibimizin Asya ve Avrupa'da gerçekleştirildiği Trekking antrenmanlarında test edilip onaylanmıştır. Dikkat, akıllı telefonun güneş paneline doğrudan bağlanması önerilmemektedir, enerjide olabilecek dalgalanmalar telefonun güvenliğini tehdit edeceğinden şarjın durmasına neden olabilir. Telefon ve güneş paneli arasında ekstra bir şarj cihazının tampon görevi görmesi önerilmektedir.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz