DECATHLON

Toz İzotonik İçecek ISO Limon 650g

₺350
Birim fiyat ₺538,47KG
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8518570

Uzun süreli bir enerji kaynağı olan bu ISO toz içecek, 3 saatten kısa süreli antrenmanlarda şişede seyreltilmiş halde kullanılmak üzere tasarlandı.

Sporcularımız tarafından tasarlanan bu ISO toz içecek, su şişelerinizde vazgeçilmeziniz olacak. Formülü sayesinde hidrasyonu destekler ve enerjinizi belirli bir ölçüde yeniler.

Tat: Limon

Eve teslimat
Şu anda internet sitemizde mevcut değil

Ücretsiz mağazadan teslim al

Gizlilik politikası hakkında

ürün faydaları

Hidrasyon kolaylığı

Karbonhidrat ve elektrolit dozajı sayesinde vücudunuzu hızla rehidre eder.

Enerji değerleri

Bir dozda 138 kcal (portakal, kırmızı meyve, şeftali) ve 135 kcal (limon) sağlar

Yorgunluğu azaltma özelliği

Yorgunluğu azaltmaya yardımcı olan B2, B6 ve C vitaminlerini içerir.

Kullanım kolaylığı

Kapakta yer alan ağzı ile mataranıza kolayca doldurabilirsiniz.

Bileşenler

Doğal aroma ve renklendiriciler içerir.

ürün fotoğrafları

Toz İzotonik İçecek ISO Limon 650g
Toz İzotonik İçecek ISO Limon 650g
Toz İzotonik İçecek ISO Limon 650g
Toz İzotonik İçecek ISO Limon 650g
Toz İzotonik İçecek ISO Limon 650g
Toz İzotonik İçecek ISO Limon 650g

teknik bilgiler

HANGİ SPORCULAR İÇİNDİR?

ISO toz içecek, ister antrenmanda ister müsabakada olsun, 3 saatten kısa süre efor sarf eden sporcular (triatletler, maratoncular, koşucular, vb) için geliştirilmiştir. Bir doz, yani 38 g ISO'nun, 500 ml su ile seyreltilmesi gerekir. Her bir saatlik efor için bir şişe içmenizi tavsiye ederiz ancak bu genel bir öneridir. Terleme seviyenizi en iyi siz bilir, dolayısıyla hidrasyon ihtiyacınızı buna göre belirlersiniz.

DAYANIKLILIK ANTRENMANLARI İÇİN İDEAL ÜRÜN

İzotonik bir içecekte, kanınızdakiyle aynı miktarda karbonhidrat, sodyum ve su bulunur. Bu sayede vücudunuz tarafından emilmesi ve dolayısıyla hidrasyonu sağlaması kolaylaşır. ISO içecekte aşağıdakiler de yer alır:
- kas yorgunluğuyla mücadele eden B2 ve B6 vitaminleri,
- hücrelerinizi oksidatif strese karşı korumak için C vitamini,
- terleme yoluyla kaybettiğiniz mineralleri yerine koymanız için mineraller.

DOZ İLE İLGİLİ NOT

İçeceğinizdeki karbonhidrat, sodyum ve su miktarı kanınızdaki miktardan fazla olursa, içeceğiniz izotonik olmaktan çıkıp hipertonik olur ve dehidrasyonu artırır.
Buna karşılık, aşırı seyreltilmiş bir ISO tozu hipotonik hale gelir ve besinlerin emilimini olumsuz etkilemek pahasına hidrasyonu artırır. Çok fazla toz kullanmadan daha fazla içecek elde etmek için bu dozajı çok sıcak havalarda da uygulayabilirsiniz!

ISO VE ISO+ ARASINDAKİ FARK NEDİR?

• ISO içecek, 1 ile 3 saat arası antrenmanlar için uygundur. Böyle bir durumda, 500 ml suda seyreltilmiş 38 g doz kullanmanızı tavsiye ederiz.
• ISO+ ise, 3 saat ve daha uzun süreli antrenmanlar için uygundur. Bu durumda, efor sarf ettiğiniz her saat başına 60 g karbonhidrat tüketmenizi öneririz. Bunun için 500 ml suda seyreltilmiş 38 g ISO+ dozunu bir jel veya barla takviye edebilirsiniz.

%70 DAHA AZ PLASTİK KULLANIMIYLA YEPYENİ BİR AMBALAJ!

2015'ten bu yana plastik tüketimini azaltmak, çevreyle ilgili taahhütlerimizden biri oldu. Bu doğrultuda, %70 daha az plastikle tasarlanmış 650 g'lık ISO paketlerimizi (17 doz) sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz!
Yumuşak ve geri dönüştürülebilir plastikten üretilmiştir ve eski sert versiyonuna göre dolabınıza veya spor çantanıza daha kolay sığar.
Son olarak, 2 kg'lık paketimiz pratik ve tekrar kullanılabilir bir dozajlı kapakla açılır ve kapanır!

GELECEĞİN SPOR BESİNLERİNE YAKLAŞIRKEN: SORUMLU, DAHA DOĞAL VE DAİMA LEZZETLİ!

Ürün mühendisimiz Aube diyor ki:
"Bileşenlerin seçiminde sadece düzenlemeleri dikkate almıyoruz. Çalışmalarımızda etik, çevre ve sağlık açısından tartışmalı olan katkı maddelerine işaret eden araştırmaları temel alıyoruz. Gitgide daha sade bir sürece doğru yol alıyoruz. İdeal olarak, mümkün olduğunca yerel kaynaklardan üretilen ve doğal ürünler geliştirmeyi istiyoruz. Böylece zaman içinde çok sevilecek yerel tatlar elde edeceğiz!".
İlginizi çeker mi?

Ağırlık

0.65 kg

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Karbonhidrat takviyesi için sıvı ile karıştırılarak kullanılabilen toz. B1, B2, B6 ve C vitaminlerinin yanı sıra sodyum kaynağıdır. Limon tadında. İçindekiler: Sakkaroz (%61), maltodekstrin (%14), dekstroz (%15), asitlik düzenleyici: sitrik asit, diğer doğal aromalarla birlikte doğal limon aroması, sodyum sitrat, sodyum klorür, C, B2, B6 ve B1 vitaminleri. Eser miktarda: GLUTEN*, KABUKLU HAYVANLAR*, YUMURTALAR*, BALIKLAR*, SOYA*, SÜT*, KEREVİZ*, SÜLFİTLER*, YUMUŞAKÇALAR*, ACI BAKLA*, KABUKLU YEMİŞLER*. * Alerjenler

SAKLAMA TAVSİYESİ

Serin ve kuru bir yerde saklayın. Koruyucu madde içermez, sulandırdıktan sonra, gün içerisinde tüketin.

TESTLER

İzotonik toz gamı Aptonia laboratuvarlarında geliştirilmiştir. Tüm Aptonia ürünlerimiz, sporcuların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için teknik ortaklarımız ve kullanıcılar tarafından gelişiminin her aşamasında test edilmiştir. İzotonik içeceğimiz, diyetisyenlerimiz tarafından onaylanmıştır.

Onaylayan

ISO Aptonia izotonik içecek, diyetisyenlerimiz ve test eden sportif kullanıcılarımız tarafından onaylanmıştır.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz