KIPSTA

Askılı Spor Çantası - 20 L - Siyah - Essential

₺395
Ref. : 8808676

Omuz askılı bu spor çantası spor eşyalarınızı taşıyabilmeniz için tasarlandı. Cebine katlanarak kolayca saklanır!

Çantanızı kullandıktan sonra nereye koyacağınızı bilmiyor musunuz? Dayanıklı ve az yer kaplayan bu omuz askılı çantayı, evinizde daha kolay saklamanız için yan cebine katlanabilir şekilde tasarladık.

20L Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kapasite

20 litre. Uçak kabinine sığar. Açık halde boyutlar = 40 X 23 X 20 cm

Yer kaplamama

Yan cebine katlanabilen çanta | Katlı halde boyutlar= 23 x 20 x 10 cm

Çok gözlü

2 bölmeli. 1 ana göz ve 1 yan göz.

Dayanıklılık

Ağırlığa ve aşınmaya karşı dayanıklı bileşen. Laboratuvarda test edilmiştir.

teknik bilgiler

ESSENTIAL 20L omuz askılı çantanın tasarımı

Spor çantanıza eşyalarınızı yerleştirirken aklınıza takılan sorunun ne olduğunu çok iyi biliyoruz: Ayakkabılarımı nasıl diğer spor eşyalarımdan ayrı yerleştirebilirim? ESSENTIAL spor çantasını, bu sorununuza çözüm olabilmesi adına ayakkabılar için ayrı bir bölmeye sahip olacak şekilde geliştirdik. Bu çanta kendi içine katlanır, bu sayede dilediğiniz yere götürebilir ve evinizde kolayca saklayabilmeniz. Bu çanta seyahat çantası olarak da kullanılabilir.

ESSENTIAL 20L spor çantasının boyutları ve ağırlığı

Katlı boyutlar 23 x 20 x 10 cm
Açık boyutlar 40 x 23 x 20cm
261 gram

ESSENTIAL spor çantası ürün gamı neden geliştirilmiştir?

İster bireysel ister kulüpte oynayan bir futbolcu olalım her birimiz spor eşyalarımızı seyahatlerimiz ya da antrenmanlarımız sırasında taşımaya ihtiyaç duyarız. Bu nedenle her türlü taşımaya uygun, temiz ve kirli eşyaları ayırabilmek için çok kullanışlı bölmelere sahip ESSENTIAL sırt çantası ürün gamını geliştirdik. Ürünlerimizin kullanım kolaylığı ve dayanıklılık özelliklerinden ödün vermeden işlevselliğini ve yapısını en iyi hale getirmeye öncelik verdik.

ürün konsepti ve teknolojisi

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemden uzak kuru bir yerde saklayın.

TESTLER

Kipsta ve Decathlon'da ürünlerimizin dayanıklılığına çok önem veriyoruz. Bu nedenle, ürünün amacına uygun olduğunu doğrulamak için gerçek yaşam koşullarında çeşitli testler ve ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlamak için laboratuvarda testler yapıyoruz. Bu testler, ağırlığa karşı dayanıklılığı doğrulamak için yapılan Jerk testini (10000 defa tekrarlanan darbe), kumaş ve birleştirme noktalarına uygulanan çekme testleridir.

Onaylayan

KIPSTA KALİTE KONTROL BİRİMİ NEDİR?
Kipsta Kalite Kontrol Birimi; ürün kullanımıyla ilgili özel protokoller ve testler gerçekleştiren, ürünün işlevlerini değerlendirmek için gerekli beceri seviyesine sahip yetkin test uzmanlarını işe alan ve istatistiksel araçlarla sonuçları objektif bir şekilde analiz eden uzman saha mühendislerinden oluşan bir ekiptir.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz