DOMYOS

Siyah Fitness Matı 100 140cm x 50cm x 7mm

₺310
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8738640

Bu fitness matı yerden etkili yalıtımın yanı sıra yeni başlayanlar için güvenli pratik ve ayakkabılı veya ayakkabısız antrenman esnekliği sağlar.

Mat, ayaklarınızı koruyan ve darbeleri yumuşatan rahat ve dayanıklı bir yüzeye sahiptir. Konforlu ve güvenli spor için değerli bir yatırım.

Renk: Siyah

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Rahatlık

Antrenman sırasında bedeni yerden ayırmak için ideal

ürün fotoğrafları

Siyah Fitness Matı 100 140cm x 50cm x 7mm
Siyah Fitness Matı 100 140cm x 50cm x 7mm
Siyah Fitness Matı 100 140cm x 50cm x 7mm

teknik bilgiler

Matımın özellikleri

140x 50x 0,7 cm ölçülerinde ve 0,15 kg ağırlığında

Matımın boyunu ve kalınlığını nasıl seçebilirim?

Motivasyonunu korumak için konforlu bir fitness matı seçmek önemlidir. Bunun için matın kalınlığına dikkat edin. Hafif ve çıplak ayakla yapılan aktiviteler için en az 10 mm kalınlığında, yumuşak dokulu bir mat tercih edin. Dinamik kas güçlendirme egzersizleri yapıyorsanız 7 mm yeterli olur. Ayrıca matın uzunluğu da hesaba katılmalıdır. Örneğin pilates veya güçlendirme egzersizleri için boyunuza eşit veya daha uzun bir mat seçin.

MATIN HANGİ TARAFINI KULLANMALIYIM?

Core antrenmanı gibi sıkılaşma egzersizleri yaparken matınızın ayakkabılarınızdan kaynaklanan aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklı olması önemlidir. Bunun için matın gri yüzeyini zemine yerleştirin ve kendinizi aşınma önleyici filmle kaplı renkli yüzeyin üzerine konumlandırın. Böylece matınıza zarar verme riski olmadan ayakkabılarla antrenman yapabilirsiniz.

Bakıma yönelik küçük ipucu

300 ml su, 1 yemek kaşığı beyaz sirke, 5 damla lavanta esansiyel yağı: İşte her seanstan sonra matınızı temizlemek ve güzel kokmasını sağlamak için size küçük bir sır. Ayrıca tarif hazırlamayı sevmeyenler için esansiyel yağlardan oluşan kendi hazırladığımız yoga matı spreyimiz de (referans: 8491191) var :)!

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Köpük 100% Köpüklü Polietilen Film 100% Polietilen

SAKLAMA TAVSİYESİ

Pilates matını kuru, temiz, ılık bir ortamda saklayın. Isıya maruz kalabileceği ortamlardan (radyatör, ısıtmalı parke, güneş gören pencere, lake veya vernikli yüzey vb.) uzak tutun.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz