OLAIAN

Şişme Tandem Bodyboard - Çocuk/Yetişkin - Mavi/Gri

₺1.450
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8841311

Toplamda 120 kg ağırlığında bir yetişkin ve bir çocuğun dalgalarla tanışması ve sörfü keşfetmesi için tasarlandı. En fazla göbeğe gelen su 1 m altı dalgalar.

Bu az yer kaplayan tandem bodyboard çocukların keyifle dalgalarda sörf yapması için tasarlandı. Daha dayanıklı yeni malzeme.

Renk: Gri mavi

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Ergonomik kavrama

6 tutma sapı Kayış dahil değildir, ayrı satılır Vaks sürmeyin.

Yer kaplamama

Daha dayanıklı yeni malzeme. Ağızla ya da pompayla şişirilebilir.

Denge

Kalıplı burun. Çok şişirmeyin, kullandıktan sonra güneşte bırakmayın.

Kayış Performansı

Dolgulu kayma yüzeyi. 1 metre altı dalgalar.

ürün fotoğrafları

Şişme Tandem Bodyboard - Çocuk/Yetişkin - Mavi/Gri
Şişme Tandem Bodyboard - Çocuk/Yetişkin - Mavi/Gri
Şişme Tandem Bodyboard - Çocuk/Yetişkin - Mavi/Gri
Şişme Tandem Bodyboard - Çocuk/Yetişkin - Mavi/Gri

teknik bilgiler

Bodyboard boyu nasıl seçilir?

Bodyboard'un boyu dengesini ve kontrol edilebilirliğini etkiler. Bu nedenle, kullanıcının ağırlığına ve boyuna uygun olmalıdır. Tandem bodyboard iki kişiyle, önde bir çocuk ve arkada bir yetişkinle bodyboard antrenmanları yapmak için tasarlanmıştır. Ürünün düzgün kullanılabilmesi için çocuğun kilosu 40 kiloyu, yetişkinin kilosu ise 80 kiloyu geçmemelidir.
Denetimli yüzme alanında özel kullanım

Kullanım önerileri

Bu bodyboard ağızla ya da ayrı satılan pompa çantasıyla şişirilebilir. Çok fazla şişirmeyin. Fazla şişmiş bir bodyboard, daha az kayma kalitesi sunar ve yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında yıpranabilir. Bu bodyboard, su üzerinde kayma aşamasında yatay pozisyonda kullanılır. Karın ve kollardaki tahriş oluşumunu önlemek için bir wetsuit ya da uzun kollu ve UV korumalı bir üst giymek önemlidir.

Bu ürünle dalgalarda nasıl sörf yapılır

Kıyı dalgalarında kaymak ve sörf yapmak için tasarlanan bu ürün, kullanıcının ayaklarını suda yere bastıkları ve suyun bele kadar geldiği yerlerde kullanılır.
Çocuk 2 eli saplarda, bacakları hafifçe açılmış şekilde tahtanın üstüne yatar. Yetişkin arkasındadır, 2 eli ortadaki saplardadır (kolları çocuğun etrafındadır). 1 metre altı küçük dalgalardan geçerken yetişkin ayaklarını sahile doğru iter ve tahtanın üstüne yatar.

Önlemler ve güvenlik

DİKKAT! Bu ürün bir çocuk tarafından kullanılacaksa bir yetişkin gözetimi altında kullanılması gerekmektedir. Rüzgarlı havada ve akıntı durumunda daha fazla dikkatli olmayı gerektirir. Yüzmeye yardımcı yelekler ya da kolluklar gibi güvenlik ekipmanlarının kullanılması önerilmektedir. 3 yaş ve altı çocuklar için kullanıma uygun değildir. Ayrı satın alınabilen bir kayış eklenebilir. Bir teknenin arkasına bağlayarak kullanmayın.

Şişme bodyboard'unuzun iyi durumda olmasını nasıl sağlarsınız?

Bodyboard'unuzu iyi durumda tutmak için önerilenler:
- Bodyboard ile havuza atlamayın.
- Şişirilmiş halde 30°C'den yüksek sıcaklıklar ya da güneşin altında bırakmayın (Kullandıktan sonra havasını indirin). Özellikle de güneş altında duran bir arabada.
- Bodyboard'unuzu suda kullanmadan önce iyi durumda olduğundan, birleşme yerleri ya da dikişinde hasar olmadığından, tıpanın kapalı ve bastırılmış olduğundan, havasının inmiş olmadığından emin olun.

Bodyboard'un havası iniyorsa ne yapılmalı?

Bodyboard'un içindeki hava miktarının gün içinde ya da suyla temas ettiğinde değişmesi normaldir. Aslında tüm hava değişimleri bodyboard içindeki hava basıncını etkiler: bu nedenle düzenli olarak şişirmelisiniz.
Şişirdikten sonra bodyboard antrenman sırasında basınç kaybediyorsa bu normal bir durum değildir. Böyle bir durumda valfin kapalı olduğundan emin olmalısınız.

Valf kapanmıyorsa ya da hava sızıyorsa ne yapılmalı?

Böyle bir durumda ürünün oldukça dikkatli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Uygun olmayan kullanımlar yasaktır. Normal kullanımın ardından valf düzgün kapanmıyorsa ve bodyboard'un birleştirme yerlerinden dışarı hava sızıyorsa bu durumda 2 yıllık garanti koşulları geçerlidir.

Valf hava kaçırıyorsa ne yapılmalı?

Valf hava kaçırıyorsa içine kum dolmuş olabilir, bu durumda değiştirilmesi gerekmektedir.
Bunun için bodyboard'un havasını indirmeniz ve kurumaya bırakmanız yeterlidir (Kuru kum ıslak kuma göre daha kolay boşaltılır).
Valfe hava üflemek için bir pompa ile hava basın ve düğmeye basarak kum tanelerinin çıkmasını sağlayın. (Ağzınızla da şişirebilirsiniz ancak kumu ıslatma riskiniz bulunmaktadır) Bu aşamalardan sonra hava kaçırmayacaktır.

Boyutlar

Şişirilmiş halde: 105 × 66 cm
Sönmüş halde (çantasında): 34 × 29 cm 

OLAIAN olarak, 4 seviyeye de uygun bodyboard ürünleri tasarlıyoruz. Bu ürün "keşfetme" aşamasına uygundur.

- Keşfetme: Göbeğe kadar gelen su, palet kullanmama, 1 metreden az dalgalar, ayakları zemine değdirerek itiş, yalnızca tahtaya çıkan dalgalar. Eğlenmek ve keşfetmek için ideal, saplı bodyboard.
- Başlangıç seviyesi: 1 metreden az dalgalarda hafif dönüşler, paletlerle itiş. Sporu öğrenme amaçlı.
- Orta seviye: 1,5 metreden az dalgalar, daha yüksek hız ve hareketlere başlama (360°, El Rollo...).
- İleri seviye: Her türlü dalga, havada yapılan figürler dahil hepsinde uzmanlaşma: ARS, 360°, boru...

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 50% Polivinil klorür, 50% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Çok şişirmeyin ve kullanmadığınızda güneşin altında şişirilmiş halde bırakmayın. Her kullanımdan sonra yıkayın ve gölgede kurumaya bırakın.

Kullanıcı Talimatları

Çocuklar bir yetişkin gözetiminde kullanmalıdır.

TESTLER

Hendaye'deki (Fransa) bodyboard tutkunu ekiplerimiz tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir. Bu ürün için kullanılan bileşenler, en yüksek kalite ve kullanım ömrünü sağlamak için laboratuvarda test edildi.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz