KIPSTA

Sırt Çantası - 25 L - Petrol Mavisi - Urban

₺1.390
Ref. : 8843530

25 litre hacimli URBAN sırt çantası rahatlık sağlayan köpük dolgulu askılarıyla şehir içinde yaptığınız yolculuklar için tasarlandı.

Kullanışlı bir sırt çantası mı arıyorsunuz? URBAN sırt çantasının özel bölmeleri sayesinde hem spor kıyafetlerinizi hem de dizüstü bilgisayar gibi günlük eşyalarınızı bir arada taşıyabilirsiniz.

Renk: Koyu petrol mavisi / füme siyah

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kapasite

25 L - 28 L ayarlanabilir hacim. Uçak kabinine sığar. Boyutlar 48 × 31 × 18 cm

Çok gözlü

3 ana bölme dahil 6 göz.

Dayanıklılık

Ağırlığa ve yıpranmaya dayanıklı bileşenler. Jerk testine tabi tutulmuştur.

Taşıma kolaylığı

Rahatlığınız için askıları ve sırtı dolguludur.

Vücuda uygunluk

Askıları vücut yapınıza uygun olması için ayarlanabilir.

Su tutmaz

Eşyaları hava koşullarına karşı koruyan su tutmaz bileşen.

teknik bilgiler

Tasarım

Futbol oynayan tasarımcılarımız URBAN kapaklı sırt çantasını bisiklet, otobüs, metro gibi toplu taşıma araçlarıyla seyahat eden sporcuların sorunlarını çözmek için tasarladı. Bu sırt çantası kişisel eşyalar için ayrılmış bölmesi ve diğer birçok gözü ile oldukça kullanışlıdır. Modası geçmeyecek tasarımına, rahatlığına ve vücut yapınıza uyum sağlayacak askılarına bayılacaksınız.

URBAN 25 L sırt çantasının bölmeleri

Bu çantanın spor ve ofis eşyalarınızı ayırabileceğiniz 6 bölmesi bulunmaktadır: 1 ayakkabı gözü (45 numaradan küçük), 1 kıyafet gözü, 1 aksesuar gözü, 1 bilgisayar bölmesi, 1 kişisel eşya gözü ve 1 matara bölmesi

Kullanışlı çanta

Ürünün tasarımı sırasında özellikle toplu taşıma sırasında kişisel eşyalarınızın korunması için bölmelerin gizli olmasını istedik.

Kabin bagajı.

Bu çanta havayolu standartlarına (IATA) uygundur ve uçakla seyahat ederken kabin bagajı olarak kullanılabilir. Kabin bagajı standartlarını içeren ağırlık ve boyut sınırlamalarının detaylarını öğrenmek amacıyla kullandığınız havayolu firmasına danışmanızı öneriyoruz.

Laboratuvar testleri

Bu sırt çantası birçok testten geçmiştir: su tutmazlık, taşımaya ve aşınmaya karşı dayanıklılık ve renk atma testleri. Bu testler farklı laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilmiştir ve üretim sürecinde kalite beklentilerimizin karşılandığını doğrulamaktadır.

URBAN spor çantası ürün gamı neden geliştirilmiştir?

Herkesin soyunma odasına kadar arabayla gitme gibi bir şansı yoktur ve kullanıcılarımız spor kıyafetlerinin yanı sıra günlük kıyafetlerini tek bir çantada taşımak zorunda kalabilir. Bu nedenle ekibimiz toplu taşıma araçlarında, kısa ya da uzun mesafe yolculuklara uygun olabilecek URBAN ürün gamını geliştirdi. Ürün gamımızda hem spor kullanıcılarının hem de seyahat edenlerin hobi amaçlı ya da günlük kullanımına uyum sağlayabilecek her türlü çanta bulunmaktadır.

Boyutlar ve ağırlık.

Çantanın boyutları: 48 × 31 × 18 cm
Çantanın ağırlığı 760 gramdır.
Evraklar ya da bilgisayar için ayrılmış göz 37,5 × 30 cm'dir.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Ana astar 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemden ve güneşten uzak bir yerde saklayın.

TESTLER

Decathlon'da ürünlerimizin dayanıklılığına çok önem veriyoruz. Bu nedenle, ürünü kullanım koşullarına uygun olup olmadığını kontrol etmek için çeşitli saha testleri; uzun ömürlü olması için de laboratuvar testleri gerçekleştiriyoruz
Bu testler, ağırlığa karşı dayanıklılığı doğrulamak için yapılan Jerk testini (10000 defa tekrarlanan darbe), kumaş ve birleştirme noktalarına uygulanan çekme testleridir.

Onaylayan

KALİTE KONTROL BİRİMİ NEDİR? Kalite Kontrol Birimi; ürün kullanımıyla ilgili özel protokoller ve testler gerçekleştiren, ürünün işlevlerini değerlendirmek için gerekli beceri seviyesine sahip yetkin test uzmanlarını işe alan ve istatistiksel araçlarla sonuçları objektif bir şekilde analiz eden uzman saha mühendislerinden oluşan bir ekiptir.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz