KIPSTA

Sırt Çantası - 17 L - Mavi - Essential

₺350
Ref. : 8734606

ESSENTIAL 17L bölmeli sırt çantası genç sporcuların antrenman ve günlük aktivitelerinde eşyalarını kolayca taşımaları için tasarlandı.

Spor yapmak veya günlük aktiviteleriniz için kullanışlı bir sırt çantası mı arıyorsunuz? 17 L'lik ESSENTIAL sırt çantasını birine ayakkabı koyulan birçok eşya bölmesi ve bir ana bölme ile tasarladık

Renk: Gri mavi / Pastel gri / Neon lime yeşili

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kapasite

17 litre hacme sahiptir. Uçak kabini | Boyutlar 43 X 29 X 13 cm.

Çok gözlü

4 göz. Ön göz, aksesuar gözü, ayakkabı gözü, matara gözü

Dayanıklılık

Ağırlığa ve yıpranmaya dayanıklı materyal. Jerk testine tabi tutulmuştur.

Taşıma kolaylığı

Ayarlanabilir askılar ve yastıklı sırt.

teknik bilgiler

ESSENTIAL 17L sırt çantasının bölmeleri

Bu çanta sayesinde spor eşyalarınızı günlük eşyalarınızdan ayırabilirsiniz. 1 kıyafet gözü, 1 ayakkabı gözü (en fazla 40 numara), 1 matara gözü, telefon gibi kişisel eşyalar için 1 göz olmak üzere 4 kullanışlı göz.

Kabin bagajı.

Bu çanta IATA standartlarına uygundur ve uçakla yolculuk ettiğiniz zaman kabine rahatça sığabilir. Kabin bagajı standartlarını içeren ağırlık ve boyut sınırlamalarının detaylarını öğrenmek amacıyla kullandığınız havayolu firmasına danışmanızı öneriyoruz.

Boyutlar ve ağırlık.

Çantanın boyutları: 43 X 29 X 13 cm 
Bu çanta 250 gram ağırlığındadır.

ESSENTIAL spor çantası ürün gamı neden geliştirilmiştir?

İster bireysel ister kulüpte oynayan bir futbolcu olun, herkes spor eşyalarını seyahat ya da antrenman sırasında taşımaya ihtiyaç duyar. Bu nedenle her türlü taşımaya uygun, temiz ve kirli eşyaları ayırabilmek için çok kullanışlı bölmelere sahip ESSENTIAL sırt çantası ürün gamını geliştirdik. Ürünlerimizin kullanım kolaylığı ve dayanıklılık özelliklerinden ödün vermeden işlevselliğini ve yapısını en iyi hale getirmeye öncelik verdik.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Astar 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemli ve güneşli ortamlardan uzakta saklayın.

TESTLER

Kipsta ve Decathlon'da ürünlerimizin dayanıklılığa çok önem veriyoruz. Bu nedenle, ürünü kullanım koşullarına uygun olup olmadığını kontrol etmek için çeşitli saha testleri; uzun ömürlü olması için de laboratuvar testleri gerçekleştiriyoruz
Bu testler, ağırlığa karşı dayanıklılığı doğrulamak için yapılan Jerk testini (10.000 defa tekrarlanan darbe ve kumaş ve birleştirme noktalarına uygulanan çekme testleri) içerir.

Onaylayan

KIPSTA KALİTE KONTROL BİRİMİ NEDİR?
Kipsta Kalite Kontrol Birimi; ürün kullanımıyla ilgili özel protokoller ve testler gerçekleştiren, ürünün işlevlerini değerlendirmek için gerekli beceri seviyesine sahip yetkin test uzmanlarını işe alan ve istatistiksel araçlarla sonuçları objektif bir şekilde analiz eden uzman saha mühendislerinden oluşan bir ekiptir.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz