KUIKMA

Padel Overgrip - Siyah

₺140
Birim fiyat ₺46,67(adet)
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8487721

Bu overgrip, olağanüstü bir kavrama sağlar ve oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Oyunu tüm heyecanıyla yaşayın.

%100 poliüretan bileşimi ve reçine kaplaması sayesinde optimum rahatlık (yüksek kalite hissi) ve kaymazlık (ileri seviye kavrama) sağlar. 3'lü set.

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kavrama

Reçine kaplaması sayesinde overgrip ekstra kavrama özelliği kazanır.

Rahatlık

%100 poliüretan bileşeni sayesinde rahatlığınızı artırır

teknik bilgiler

Padel overgripin özellikleri

Her raketin üzerinde, top çarptığında elinizin kaymasını önleyen orijinal bir grip bulunur. Ne yazık ki orijinal grip çoğu zaman tek başına yeterli olmaz. Overgrip, sapın üzerinde halihazırda bulunan gripin etrafına yerleştirilen yapışkan bir banttır. Bu bandın bir yüzü yapışkandır, diğer yüzü ise raketinize ve oyununuza stil katmak ve oyunu tam anlamıyla hissetmenizi sağlamak için kavrayıcı bir dokuya sahiptir.

Overgrip kullanımının avantajları

Overgripin en önemli avantajları şunlardır: Koruma (raketinizin sağlamlığını artırmak için orijinal gripi ve sapın kendisini korumak). Kaymazlık (topa vururken elinizin kaymamasını sağlamak). Nemin emilmesi (elinizdeki teri emmeye yardımcı olması için dış kısmında küçük delikler bulunur). Sapı kendinize göre uyarlamak (küçük bir boyut seçtiyseniz raketinizin sapını kalınlaştırmak).

Padel grip boyutunu seçmek için basit bir yöntem

Grip boyutunu belirlemek için en sık kullanılan yöntem, raketi tutarken orta parmağınız ile başparmağınızın tabanı arasında yaklaşık 0,5 cm'lik bir boşluk bırakmaktır. Boyuttan emin olmak için işaret parmağınızı bu boşluğa getirin. Hala boşluk varsa sapınız çok küçük demektir. Diğer yandan, parmağınızın boşluğa sığmaması durumunda daha büyük bir grip seçmeniz gerekir.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Gövde 100% Poliüretan

TESTLER

Çalışma merkezimiz, tasarım ve mühendislik uzmanlığı ile İspanya'da bulunmaktadır. Rolü, kullanıcıların ihtiyaçlarını belirleyerek onları Fransa merkezli tasarım merkezimize göndermektir.
Prototipler, kullanıma uygun kullanıcılarla padel kortlarında test edilir. Dayanıklılık özellikleri daha sonra tasarım merkezimizin laboratuvarında test edilir.
Bu, kalitelerine önem vererek ürünlerimizi doğrulamamızı sağlar.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz