QUECHUA

Outdoor Kamp Uyku Tulumu - Turkuaz - Arpenaz - 20°C Konfor

₺690
Ref. : 8648438

Ecodesign olan bu uyku tulumu, kamp sırasında 20°C'ye kadar sıcaklıklarda rahatça uyumak isteyen kullanıcılar için tasarlandı.

Motivasyonumuzu öğrenmek ister misiniz? Size kolay açılabilen, boydan fermuara sahip 20°C bir uyku tulumu sunmak. Yorgan olarak kullanılabilir. 5 yıl garantili!

Renk: Turkuaz / GRİ / Çimen yeşili

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Uygun sıcaklık

İdeal sıcaklık: 20°C konfor | Limit sıcaklık: 15°C konfor.

Uyku kalitesi

Boyutlar: 190 X 72 cm | Boydan fermuar

Taşıma kolaylığı

Ağırlık: 755 g | Hacim: 9 L | Taşıma kılıfı

Uyumluluk

Bu uyku tulumu diğer tulumlarla birleştirilemez

Bakım kolaylığı

Makinede kolayca yıkanabilir, bakım talimatlarına uyun.

teknik bilgiler

Kullanım sıcaklığı

Tüm uyku tulumlarımızın üzerinde, 21/01/2017 tarihli ISO 23537-1 Avrupa standardına uygun olarak bağımsız bir laboratuvar (AITEX) tarafından test edilen "ideal sıcaklıklar" belirtilir. İdeal sıcaklık, tulumun içinde rahat bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği en düşük sıcaklık limitidir (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir kadın kullanıcı için belirlendi).
Uyku tulumunuzu seçerken bunları göz önünde bulundurun.

Konfor sıcaklığı nedir?

Limit konfor sıcaklığı, tulumun içinde kıvrılmış bir pozisyonda yatan kullanıcının, üşümeden ve terlemeden, vücut ısısının tamamen dengeli olduğunu hissettiği sıcaklık limitidir (Normal kullanım koşulları altında, ortalama bir erkek kullanıcı için belirlendi).

Bununla birlikte, sıcaklıklar hakkında bilinmesi gerekenler

Uyku tulumu sıcaklık üretmez ancak vücudun ürettiği sıcaklığı muhafaza eder. Yorgun ve vücudunuz soğukken nemli ve soğuk bir tulumun içine girerseniz, tulumun kalitesi ne olursa olsun üşütebilirsiniz! Dolayısıyla, bu sıcaklıklar, kişinin soğuğa karşı dayanıklılığına (kilo, yorgunluk durumu), kullandığı ekipmana (ısı yalıtımlı mat vb.), kıyafetine (çıplak, iç çamaşırı) ve hava şartlarına (nem, rüzgar vb.) göre değişir.

Uyku tulumunuza girmeden önce uygulayacağınız küçük ipuçları:

Basit giyinin (Tek bir kat kıyafet yeterli). El ve ayaklarınızı ısıtın: bere, eldiven, çorap, ısıtıcı ya da sıcak su torbası kullanın. Sıcak su dolu bir matara (beklenmedik şekilde açılma riski taşımıyorsa!), sıcak su torbası görevi görebilir Kaslarınızı gerin (tüketilen enerjinin %70'i ısıya dönüşür) ama soğuk hava oluşturabilecek hareketler yapmaktan kaçının.
Bir çarşaf kullanarak uyku tulumunuzu daha seyrek yıkayabilirsiniz.

Bileşen

İç ve dış kumaş: %100 polyester | Dolgu: 100 g/m² yoğunluğunda %100 polyester.

Bu ürünle daha az su tüketme vaadimiz

Bu ürünü, kumaşına "dope-dyed" boyama uygulayarak çevresel etkisi azaltılmış bir şekilde geliştirdik. Kumaşları boyamak için çok fazla su kullanmak gerekir ayrıca boyama tanklarından çok fazla atık su boşaltılır. Çevresel etkimizi azaltmak için büyük parçalar halinde bir boyama yöntemi seçiyor ve renkleri ipin üretim sürecinde uyguluyoruz.

Uyku tulumunuzun yıkanması

Tulumu en az 7 kg kapasiteli bir çamaşır makinesinde, fermuarları tamamen kaplı bir şekilde yıkayın.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Dolgu 100% Polyester Astar 100% Polyester Ana kumaş 100% Polyester Taşıma çantası 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Uyku tulumunuzu önce ayak kısmından katlayıp kılıfına yerleştirerek çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz. Isı yalıtımı sağlayan şişme yapıyı korumak için kılıfı çıkarın ve kuru bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Birleştirilemez!

TESTLER

Bu uyku tulumu, kasa fişi üzerinde belirtilen satış tarihinden itibaren 5 yıl garantilidir. Garanti kapsamındaki ürün ikame ürünle değiştirilir. Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. 5 yıl süreli bu özel garanti, ancak ürün kasa fişi ile birlikte iade edildiğinde geçerlidir.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz