KIPSTA

Modüler Futbol Jalonu - 2'li set - 90 cm - Turuncu

₺380
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8496468

Bu jalonlar antrenmanlarınızı çeşitlendirmeniz için tasarlandı. Birbirine veya modüler kukalara takarak kendi antrenmanınızı oluşturun!

Antrenmanlarınızı geliştirin ve istediğiniz kadar çeşitlendirin! Birbirlerine veya modüler kukalara eklenerek bu jalonlarla birçok antrenman türü geliştirebilirsiniz.

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Farklı kullanım çeşitleri

Antrenmanlarınızı çeşitlendirin: bu jalonlar Modüler kukalarla uyumludur.

Sağlamlık

Bu jalonlar ezilmelere ve darbelere karşı dayanıklı olması amacıyla tasarlandı.

teknik bilgiler

Size MODÜLER ürün serimizi ve bu jalonlar hakkındaki düşüncelerimizi sunuyoruz.

Sahadaki gözlemlerimiz ve antrenörlerimizle gerçekleştirdiğimiz sayısız görüşmeler sayesinde antrenman sırasında nelere ihtiyaç duyabileceğinizi inceledik: sınırlar belirleme, hedef alma, engellerden kaçma... Bu ihtiyaçlara küresel ve gelişimsel bir şekilde cevap vermek amacıyla Modüler aksesuarları ürün gamını tasarladık: kendi içlerinde uyumlu olan bu ürünler basit teknik ve mühendislik çözümleri sayesinde antrenmanları artırmanızı ve çeşitlendirmenizi sağlar.

Modüler aksesuarlar nedir?

"Çentikleri ve bağlantı yerleri sayesinde bu jalonlar yalnızca birbirleriyle değil, modüler kukalarla da uyumludurlar. Birçok jalonu birbirine ekleyin, kukalar üzerinde sabitleyin ve antrenmanlarınızı artırmak, çeşitlendirmek ve kişiselleştirmek için kullanın.
Daha özgün antrenman türleri oluşturabilmenizin yanı sıra, modüler ürün gamının kolay ve sezgisel yönü sayesinde zaman da kazanacaksınız: birkaç hareketle antrenmanlarınızı değiştirin!"

Özgün antrenmanlar için benzersiz bir tasarım

Çentikleri ve bağlantı yerleri sayesinde jalonları kendi aralarında, dik açı veya uzunluklarda birleştirebilirsiniz. Kipsta'ta tasarımcı olan Alex açıklıyor: "Jalonları düz bir alanda aralarında boşluk kalmayacak şekilde birbirlerine eklemek istedik. Jalonları birbirlerine ekleme standarttır ve tüm jalonlarda aynıdır: böylece ekleme kolay ve hatasız gerçekleştirilir. Aynı zamanda bu ürünün kullanım ömrü 10 yıldır! Decathlon ekibinde yer aldığımdan beri en çok gurur duyduğum ürün budur."

Tasarım ekibimiz Modüler ürün gamıyla tanışmanız için size birkaç egzersiz fikri veriyor:

"4 kuka ve 4 jalonla bir kare oluşturarak başlayabiliriz. Kasları güçlendirmek için oyuncu, ıslık her çaldığında bir jalonun üzerinden atlamalıdır. Dinamizm çalışmak için oyuncu ortaya gelmeli ve jalonlara göre farklı yönlere doğru hareket etmelidir. Yaratıcı olmayı destekleyen bir ürün gamı istiyoruz. Tüm kolektif sporlarda yetişkinler grubunda dahi oyuncuyuz. Antrenmanınızı etkili kılan şey antrenmanın eğlenceli olmasıdır."

Tasarım ekibimiz, Modüler ürün gamının hikayesini anlatıyor:

"Herkese uygun, eşsiz ve yaratıcı bir ürün gamı sunmak istiyoruz. Jalonları birbirine eklemek için yaklaşık bir düzine kadar farklı prototip var. Ürünleri yaklaşık 30 kadar koç ile test etme imkanımız oldu. Bu ürün gamı sayesinde antrenmanlar daha kolay ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilir. 4 kuka ve 4 jalon ile yaklaşık 50 farklı antrenman yapabiliriz! Oyuncular su içmek için mola verdiklerinde bu kombinasyonları değiştirip yeni bir alıştırma yapabiliriz."

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Bar 100% Polipropilen

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kötü hava koşullarının etkilemeyeceği yerlerde saklayın.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz