OXELO

Kaykay Tahtası - Akçaağaç - 8,5" - DK100

₺1.350
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8652978

Bu gripli kaykay tahtası ekibimiz tarafından tasarlandı.Sade bir görünüm ve kusursuz teknik bir yapı arayan herkes için idealdir.

%100 Kanada akçaağacından üretilen bu tahta, mükemmel kalite ve uzun ömürlü pop sağlar. Burun ve kuyruk bölümleri geniş ve kalkıktır.Orta seviye içbükey. Street ve dönemeç için ideal. Tahta griplidir.

Renk: Bayrak kırmızısı

8,5 Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kavrama

Bu kaykay tahtası gripli bir şekilde satın aldığınız için daha hesaplıdır.

Sıçrama kalitesi

En iyi "pop" için %100 Kanada akçaağacından 7 katmanlı ahşap tahta.Colle Henkel.

Sağlamlık

Soğuk pres ve özel yapıştırıcısı ile yüksek seviyede sağlamlık sunar.

Kontrol kolaylığı

Kolay tahta kontrolü için orta içbükey

Çok işlevlilik

8,5 inç uzunluğuyla, denge ve manevra kabiliyetinin mükemmel birleşimidir

ürün fotoğrafları

Kaykay Tahtası - Akçaağaç - 8,5" - DK100
Kaykay Tahtası - Akçaağaç - 8,5" - DK100

teknik bilgiler

Çevresel etkisi azaltılmış bir kaykay tahtası!

Kullandığımız ahşap FSC (Forest Stewardship Council) sertifikalıdır.Bu sertifika, biyolojik çeşitliliği koruma altına almanın yanı sıra, bölgede yaşayan her canlının ve işçilerin yaşamlarına ve ekonomilerine katkı sağlamayı garanti eder.Dahası, epoksi reçinelere göre çevresel etkisi çok daha az olan, Henkel markasının yüksek performanslı su bazlı yapıştırıcısını kullanıyoruz.

Ahşap ve "pop" kalitesi

Bu kaykay tahtası, teknik kaykay tahtaları için en iyi ağaç türü olan 7 katmanlı Kanada akçaağacından üretilmiştir.Bu tahtanın ahşabı FSC etiketlidir (sürdürülebilir orman yönetimi)

Tahta, strese karşı daha sağlam olması için soğuk preslenmiştir.
Epoksi reçinelere kıyasla çevresel etkisi çok daha az olan, yüksek performanslı su bazlı bir yapıştırıcı kullanıyoruz.

Tahta boyutları

Uzunluk: 31,96" (81,2cm)
Genişlik: 8,5" (21,6cm)
Genişlik (dingil mesafesi): 14,33" (36,4 cm)
Burun uzunluğu: 180mm
Kuyruk uzunluğu: 169mm
İçbükey tipi: orta seviye

Her kalıpta tek tahta (tek katlı pres)

Akçaağaç tahtalarımız tek tek soğuk presleme işlemine girer.Her kalıp pres başına yalnızca bir tahta içerir.Böylece olabilecek en iyi basınç dağılımını ve aynı modeldeki her tahtanın tam olarak aynı şekle ve iç bükeye sahip olduğunun garanti ederiz.Hep aynı shape'te kaymak isteyenler için idealdir.

DK100'ün ağırlığı ne kadardır?

Ortalama 2,3 kg'dır.Tahtalar elle zımparalandığı ve tüm ahşap katları aynı yoğunluğa sahip olmadığından dolayı her tahtanın ağırlığı farklılık gösterebilir. Bu demektir ki kaykayınızın ağırlığını belirleyen tahta bileşenidir. Tekerlek ve dingiller de ağırlık üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Nasıl tasarlandı?DK100 - piyasadaki en iyi kalite/fiyat performansına sahip kaykay tahtası nasıl üretilir?

DK100 modellerini geliştirirken, ekonomik bir kaykay tahtası isteyenler veya sıklıkla tahtası kırılanlar için kolay erişilebilir olmasını göz önünde bulundurduk.Bu nedenle, ürün kalitesinden ödün vermeden sadeleştirdik.Daha fazla şekil, tahtadaki 7 kat akçaağaç arasında renk kıvrımları bulunmaz, teknik bilgilerin bulunduğu çıkartma ise oldukça sadedir.Bu kaykay tahtası, daha ekonomik bir fiyat için griplidir.

Hangi tahta boyunu seçmeliyim?

Bir kaykay tahtası ilk olarak genişliğine göre seçilir. Bir kaykay tahtası ne kadar dar olursa o kadar kolay kontrol edilebilir (başlangıç seviyesindeki ve kısa boylu kullanıcılar). Tahta genişliği arttıkça hareketler daha güvenli ve dengeli bir şekilde gerçekleştirilir, rampalı yollarda kayan uzun boylu kullanıcılar için idealdir. Boyutları inç üzerinden ölçülür. 1 inç = 2,54 cm
Uzunluk ve dingil mesafesi (Wheelbase) de tahtanın kontrol edilebilirliği ve dengesi üzerinde etkilidir.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kısım 100% Odun

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemden uzak, kuru ve serin bir yerde saklayın. Suyla asla temas ettirmeyin ve kışın araba bagajı gibi nemli bir yerde saklamayın.

Kullanıcı Talimatları

Nemden uzak, kuru ve serin yerde saklayın

TESTLER

Tahtalarımız laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler, aşınma testlerini de içeren kaykay kullanımına yönelik standartların onaylanmasını sağlar. Laboratuvarda yapılan bu testler daha sonra, saha testleri, bazı ölçümler ve test edenlerin görüşleri doğrultusunda ürünü zorlu bir sınavdan geçirerek tamamlanır. Bunun için, dünyanın her yerindeki Decathlon'da çalışan tutkulu ve beklentileri yüksek Elçiler birliğimize güveniyoruz.

Onaylayan

Decathlon Skateboarding, bünyesindeki kaykaycılarının ülke veya çalıştığı pozisyon fark etmeksizin, kaykay ürünlerini test etmelerini, geliştirmelerini ve sürekli olarak iyileştirmelerini teşvik eder.Bu bir güç olmanın ötesinde, her şeyden önce tüm topluluğumuz için büyük bir gurur kaynağıdır.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz