OXELO

Kaykay - 8" - CP100

₺2.650
Ref. : 8644583

Bu akçaağacı tahta, kontrolü kolay bir tahtayla sokakta veya rampada kaymaya başlayan ve gelişmek isteyenler için tasarlandı.

CP100 eksiksiz kaykay, %100 Kanada akçaağacından üretilmiştir (sağlamlık ve pop) Bu tahta, yenilikçi ve kontrolü kolay bir tahtayla rampa veya sokakta kaymaya başlamak isteyenler için idealdir.

Renk: Neon lime yeşili

8"
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Sıçrama kalitesi

Mükemmel "pop" için %100 Kanada akçaağaç 7 katlı ahşap tahta.Henkel yapıştırma.

Hassasiyet

8 X 31,6'' tahta Kontrol kolaylığı için orta seviye içbükey.

Kontrol kolaylığı

Alüminyum dingil, 92A lastikler. 52mm, 99A High Rebound PU Tekerlek.

teknik bilgiler

COMPLETE 100 kaykayın tahtası nedir?

Boyutlar: 8 X 31,6, Orta boy içbükey tahta, burnu ve arkası figürler için geniş ve eğimlidir.
Bu %100 Kanada akçaağacı kaykay oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kanada akçaağacı kaykaylar için idealdir: dayanıklı, yoğun ve hafif bir yapıdadır.

Tekerlek ve rulmanlar

%100 poliüretan 52mm çapında 99A sertliğinde tekerlekler. Bu tekerlekler hem skatepark hem de yollar için uygundur. Hem güçlü hareketler için yeterince sert hem de zemin kaynaklı titreşimleri emmek için yeterince yumuşaktır. CP100 kaykay ABEC7 rulmanlara sahiptir. Rulmanlar başta aşınacak, birkaç kullanım sonra ideal hale gelecektir.

Bu kaykayın tahtası 12 yaş üzeri başlangıç seviyesindeki kullanıcılara uygundur, CP500 kaykaya göre hızı düşüktür.

Dingiller (tekerleklerin takıldığı yer)

Alüminyum dingiller, 88A sertlikte, poliüretan lastik dingiller Bu dingiller kaymaya başlamanız için idealdir.

Dönme hareketleriniz fazlaysa FURY EVO 2 kullanabilirsiniz. Bu dingiller COMPLETE 500 modelinde mevcuttur ve yoğun kullanım ile daha iyi dönme için idealdir.

Çevresel etkisi azaltılmış bir kaykay!

Kullandığımız tahta FSC (Forest Stewardship Council) sertifikalıdır. Bu sertifika, ormanın biyolojik çeşitliliği koruyacak ve yerel halkın ve işçilerin yaşamlarına fayda sağlayacak şekilde yönetilmesinin yanı sıra ekonomik canlılığını da garanti eder.

Ayrıca, epoksi reçinelerinden çok daha az kirletici olan çok verimli su bazlı bir yapıştırıcı kullanıyoruz.

COMPLETE100 kaykayın ağırlığı nedir?

2,3 kg. 

Ürünlerimiz nasıl test edilir?

Her bir ürünü piyasaya sunmadan önce laboratuvar testleri ile sağlamlığından ve kalitesinden, dünyanın dört bir yanındaki Decathlon elçilerimizle yaptığımız kullanım testleri ile de tüm bunları sağladığından emin oluyoruz. Ürünlerimizi test eden ve onaylayan elçilerimiz sayesinde ürünün antrenmana uygun olduğundan emin olabiliyoruz. Ürün geliştirme sürecinde elçilerimizle yaptığımız işbirliğimiz bizim için bir kalite göstergesidir.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Sörf tahtası 100% Odun Kaykay tekerlek tutucuları 80% Alüminyum, 20% Çelik Kaykay tekerlekleri 100% Poliüretan Yatak 100% Çelik Vidalar 100% Çelik

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemden uzak, kuru ve serin bir yerde saklayın. Suyla asla temas ettirmeyin ve kışın araba bagajı gibi nemli bir yerde saklamayın.

TESTLER

Tahtalarımız laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler, aşınma testlerini de içeren kaykay kullanımına yönelik standartların onaylanmasını sağlar. Laboratuvarda yapılan bu testler daha sonra, saha testleri, bazı ölçümler ve test edenlerin görüşleri doğrultusunda ürünü zorlu bir sınavdan geçirerek tamamlanır. Bunun için, dünyanın her yerindeki Decathlon'da çalışan tutkulu ve beklentileri yüksek Elçiler birliğimize güveniyoruz.

Onaylayan

Elçiler birliğimiz ve teknik ortaklarımız tarafından tasarlandı ve onaylandı. Bu kişiler, dünyanın her yerinde Decathlon'da çalışan ve kaykay için aynı tutkuyu paylaşan kaykaycılardır.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz