OXELO

Kaykay - 8.25" - DK100

₺1.350
Ref. : 8652981

%100 Kanada akçaağaç, FCS sertifikalı tahta, mükemmel kalite ve uzun ömürlü pop sağlar. Burun ve kuyruk bölümü geniş ve kalkıktır. Orta seviye içbükey. Street ve dönemeç için ideal. Bu tahtaya önceden zımpara montajı yapılmıştır.

Renk: Elektrik mavisi

8,25
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kavrama

Bu kaykay size en uygun fiyatla sunulması için zımpara ile birlikte tasarlanmıştır.

Sıçrama kalitesi

Mükemmel bir "pop" için %100 Kanada akçaağacından 7 katmanlı tahta.

Sağlamlık

Soğuk pres tekniği ve özel seçilmiş yapıştırması ile benzersiz bir dayanıklılık sunar.

Kontrol kolaylığı

Orta seviye içbükey tahta ideal kontrol sağlar.

Çok işlevlilik

8.25 inç boyuyla benzersiz bir denge ve kontrol edilebilirlik sunar

ürün fotoğrafları

Kaykay - 8.25" - DK100
Kaykay - 8.25" - DK100
Kaykay - 8.25" - DK100
Kaykay - 8.25" - DK100

teknik bilgiler

Ahşap ve "pop" kalitesi

Bu kaykay teknik özellikli kaykayların üretiminde vazgeçilmez olan 7 kat Kanada akçaağacından (Hard Rock Maple) oluşmaktadır.
Kaykayda kullanılan ahşap FSC sertifikalıdır (sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan)

Kaykayın tekrarlanan darbelere karşı dayanıklı olması için tahta soğuk preslenmiştir.
Epoksi reçinelerine göre çevreyi daha az kirleten yüksek performanslı su bazlı bir yapıştırıcı kullanıyoruz.

Tahta boyutları

Uzunluk: 31.9" (81cm)
Genişlik: 8.25" (20.95cm)
Genişlik (dingil mesafesi): 14.2" (36cm)
Burun uzunluğu: 176mm
Kuyruk uzunluğu: 168mm
İçbükey tipi: orta seviye

Her bir kalıp için tek tahta

Akçaağaçtan oluşan tahtalarımız teker teker soğuk preslenir Bu, her kalıbın her preste yalnızca bir tahta içerdiği anlamına gelir. Bu sayede basıncı en iyi şekilde dağıtabiliyor, aynı modeldeki her bir tahtanın tam olarak aynı şekilde ve aynı içbükeye sahip olacak halde üretilmesini garantiliyoruz. Her zaman aynı şekilde kayak yapmak isteyenler için bir avantaj.

DK100 8.25" griplenmiş kaykayın ağırlığı nedir?

Yaklaşık 1,2 kg. Tahtalar elle zımparalandığı ve tüm ahşap katları aynı yoğunluğa sahip olmadığından dolayı her tahtanın ağırlığı farklılık gösterebilir. Bu demektir ki kaykayınızın ağırlığını belirleyen tahta bileşenidir. Tekerlek ve dingiller de ağırlık üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Tasarım hikayesi: DK100 - piyasadaki en iyi kalite/fiyat oranına sahip olan tahta nasıl yapıldı?

DK100 modellerinin düşük bütçeli ya da tahtalarını çok sık kıran kullanıcılarımız için erişilebilir olmasını sağlamak adına tahtanın mümkün olan en saf halde olmasını istedik.
Bu nedenle kaykayın kullanımını etkileyebilecek şeyler dışındaki her şeyi kaldırdık. Tahtayı oluşturan 7 kat akçaağacın arasında renk bulunmamaktadır, teknik bilgiler yalnızca tahtanın altında yer alan basit bir etikette yer almaktadır. Bu tahta uygun fiyatlı olması için zımpara montajı yapılmıştır..

Hangi tahta boyunu seçmeliyim?

Bir kaykay tahtası ilk olarak genişliğine göre seçilir. Bir kaykay tahtası ne kadar dar olursa o kadar kolay kontrol edilebilir (başlangıç seviyesindeki ve kısa boylu kullanıcılar). Tahta genişliği arttıkça hareketler daha güvenli ve dengeli bir şekilde gerçekleştirilir, rampalı yollarda kayan uzun boylu kullanıcılar için idealdir. Boyutları inç üzerinden ölçülür. 1 inç = 2,54 cm
Uzunluk ve dingil mesafesi (Wheelbase) de tahtanın kontrol edilebilirliği ve dengesi üzerinde etkilidir.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Sörf tahtası 100% Odun

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemden uzak, kuru ve serin bir yerde saklayın. Suyla asla temas ettirmeyin ve kışın araba bagajı gibi nemli bir yerde saklamayın.

TESTLER

Tahtalarımız laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler, aşınma testlerini de içeren kaykay kullanımına yönelik standartların onaylanmasını sağlar. Laboratuvarda yapılan bu testler daha sonra, saha testleri, bazı ölçümler ve test edenlerin görüşleri doğrultusunda ürünü zorlu bir sınavdan geçirerek tamamlanır. Bunun için, dünyanın her yerindeki Decathlon'da çalışan tutkulu ve beklentileri yüksek Elçiler birliğimize güveniyoruz.

Onaylayan

Decathlon Skateboarding, görevleri ve bulundukları ülke ne olursa olsun Decathlon'da çalışan kaykaycıların ürünleri test etmelerini, gelişim süreçlerine dahil olmalarını ve sürekli gelişime eşlik etmelerini sağlar. Bu bir güç olmanın ötesinde, topluluğumuzun tamamı için bir gurur kaynağıdır.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz