DREAMSCAPE

Kadın Snowboard Pantolonu - Taba - SNB 500

₺2.500
Ref. : 8758692

Bu kadın snowboard pantolonu düzenli yapılan snowboard antrenmanları için tasarlandı. Warmseat ve çıkarılabilir diz pedleri ile daha fazla rahatlık sağlar.

Su geçirmez bu pantolon, oturduğunuzda %50 daha fazla ısı yalıtımı sağlar. Çıkarılabilir köpük pedler, karla temas eden dizlerinize daha fazla rahatlık sunar.

Renk: Koyu Tarçın

  • 36 undefined
  • 38 undefined
  • 40 undefined
  • 42 undefined
  • 44 undefined

ürün faydaları

Dayanıklılık

Aşınmaya, yırtılmaya ve çekmeye karşı dayanıklı bileşen

Rahatlık

Karın üstündeyken dizlerde daha fazla rahatlık için çıkabilen köpük pedler.

Su geçirmezlik

15.000 mm membran (Schmerber), su geçirmez dikişler

Hareket serbestliği

Destek şortu kullanılsa bile benzersiz bir hareket özgürlüğü sunar.

Isı yalıtımı

%70 oranında geri dönüştürülmüş suni kuş tüyü dolgu (80 g/m2) ve Warmseat teknolojisi

Nefes alabilirlik

Bacak arasında nefes alan bileşen ve mekanik havalandırma bölgeleri - (RET < 12)

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanır boy ve dizlerde çıkabilen köpük pedler

Sağlamlık

Koruyucu güçlendirme bileşeni

ürün fotoğrafları

Kadın Snowboard Pantolonu - Taba - SNB 500
Kadın Snowboard Pantolonu - Taba - SNB 500
Kadın Snowboard Pantolonu - Taba - SNB 500
Kadın Snowboard Pantolonu - Taba - SNB 500
Kadın Snowboard Pantolonu - Taba - SNB 500

teknik bilgiler

Doğru bedeni seçmeniz için

Mankenin boyu 175 m'dir ve L beden giymektedir. Ölçüleri:
Bel çevresi: 66 cm
Basen çevresi: 89 cm 

Ürünümün garantisi nasıl işler?

Tamir edilebilir ürün. 5 yıllık garanti süresi boyunca ürününüzü ücretsiz olarak tamir ediyoruz. Yırtıklar, dikişler, fermuarlar... Tamir hizmetini Decathlon mağazanızdan alabilirsiniz.
Ürününüz üretim hatası kaynaklı tamir edilemeyecek durumdaysa ürün değişimi yapabilir ya da paranızı iade edebiliriz.
Bu garantiyle ilgili tüm ayrıntılar burada: https://support.decathlon.fr/quest-ce-que-la-garantie-textile-5-ans 

Decathlon kayak pantolonumun sağlamlığından ve dayanıklılığından nasıl emin olabilirim?

Snowboard pantolonumuza 5 yıllık garanti veriyoruz. Pantolonunuzun zarar görmesi durumunda atölyemizde tamir hizmeti sunuyoruz. Daha fazla bilgi almak için ve ürününüzün tamir sürecini takip etmek için Decathlon.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçin.
Kayak ve snowboard pantolonlarımızı oluşturan bileşenleri ve birleştirme şekillerini seçerken daha dayanıklı olmalarını sağlamak için son derece özenli davranıyoruz.

Tüm işlemlerimizin amacı gezegene daha duyarlı bir tasarım yaratmaktır

Sporumuzun çevresel etkisinin farkındayız ve oyun alanımızı korumak için ürünlerimizin etkisini maksimum seviyede azaltmak için çalışmalar yapıyoruz. Bu pantolon aşağıdaki özelliklere sahip olacak şekilde geliştirilmiştir:

- %100 geri dönüştürülmüş ana bileşen (kaplama dışında)
- %90 geri dönüştürülmüş elyaf
- Florür içermeyen ana bileşen
- Astarın ipleri yığın halinde boyanmıştır (Dope Dyed Boyama)

Dope Dyed boyama nedir?

Kumaşları boyamak için çok fazla su, kimyasal ürün ve enerji kullanmak gerekmektedir. Ayrıca, renk kullanmayı da seviyoruz. Bu nedenle bu etkiyi azaltmak için ürünü boya banyolarında bekletmek yerine "Dope Dyed" adı verilen, renklerin toz halinde, ipin üretim sürecinde entegre edildiği bir teknik kullanıyoruz. Bu sayede kumaşlarımızı renklendirirken su tüketimini ve atık miktarını azaltabiliyoruz.

Çevresel etkimizi azaltmak konusunda yetersiz kaldığımız noktalar neler

Ne kadar çabalarsak çabalayalım çevresel etkimizi istediğimiz kadar azaltmak her zaman mümkün olmamaktadır. Bu ürün için şunlar üzerinde çalışıyoruz:
- Tüm bileşenler için Dope Dyed boyama kullanmak. - Çevreye etkisi daha düşük bir çözüm sayesinde ürünün su geçirmez olmasını sağlamak
- Ürünün geri dönüştürme sürecini kolaylaştırmak için kaplamanın ayrılabilir (ya da aynı kimyasal içerikte) olmasını sağlamak.

Snowboard ürünlerimin çevresel etkilerini karşılaştırabilir miyim?

Kadın kayak ya da snowboard pantolonun çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip kayak kıyafetlerini kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler kendi içlerinde karşılaştırılarak ABCDE oluşturulmuştur. Decathlon, bu yaklaşımın gönüllü bir katılımcısıdır:

Tüm prosedürlerimiz http://developpement-durable.decathlon.com/ sitesinde bulunur.

Kadın snowboard pantolonumun kötü hava koşullarına karşı koruma sağlayacağından emin olabilir miyim?

Bu erkek snowboard pantolonu kötü hava koşullarına karşı (yağmur, kar, rüzgar vb.) su geçişini kesen ve rüzgarın daha az hissedilmesini sağlayan su geçirmez bileşen ve titiz bir birleştirme işleminden geçerek üretildi. Ardından ürünün su sızdırmazlık özelliğinin onaylanması için birkaç gün boyunca tüm hava koşullarında gerçekleştirilen snowboard testlerine tabi tutuldu.

Pantolonumun su tutmazlık özelliği nedir?

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, kumaşın dış yüzeyine uygulanan bir işlem sayesinde suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece kumaş suyu içeri sızdırmaz, sıcak tutar ve hafif kalır. Bu özelliğin korunabilmesi için su tutmazlık işleminin her 2 - 3 yıkamada bir mağazalarımızda satılan ürünlerle yenilenmesi gerekmektedir. Snowboard yapan kullanıcılarımıza sunduğumuz su geçirmez pantolonlarımızın tamamına yine su tutmazlık işlemi uygulanmıştır.

Su çoğunlukla dikişlerden içeri girer. Pantolonum su sızdırmaz dikişlere sahip mi?

Su geçirmezliğinin yanı sıra bu kayak pantolonunun su sızdırmaz dikişlerini daha da güçlendirdik. Ürünün iç kısımdaki dikişler üzerinde bulunan su geçirmez yapışkanlı bantlar, suyun içeri sızmasını mükemmel şekilde engeller. Bu kayak kıyafetinin dikişlerinin tamamı su sızdırmaz.

Pantolonum beni nasıl sıcak tutacak?

Sizi sıcak tutması için suni tüy elyaf dolgu kullandık. Elyaf, polyester temelli fiberlerden oluşan, fiberlerinin uzunluğuna göre daha fazla veya daha az miktarda havayı hapsedebilen sentetik bir bileşendir. Her biri farklı özelliğe sahip (sıcak tutma, hafiflik, esneklik) standart, teknik veya silikonlu elyaflar mevcuttur. Bu 500 snowboard pantolonu aynı zamanda kara oturduğunuzda kalça seviyesinde %54 daha fazla ısı yalıtımı sağlayan WARM SEAT teknolojisine sahiptir.

"Kaplamalı" pantolon: kaplamanın avantajları nelerdir?

Bir koruma filmi oluşturmak için macun veya sıvı ile kaplanan kumaş sayesinde nefes alan bir kaplama elde edilir. Nefes alan bu kaplama snowboard antrenmanı sırasında vücut tarafından üretilen su buharının dışarı atılmasını sağlayan su geçirmez bir bariyer görevi görür.

Pantolonumu nasıl seçeceğim?

Pantolonunuzun performansını artırmanız ve daha uzun süre kullanabilmeniz adına önerilerimiz: * Makinede 30°C'de, sentetik programda yıkayın. * Ürünü ters çevirerek yıkayın. * Az deterjan kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. * Elde sıkılması önerilir. * Sıcak ve hava alan bir yerde asarak kurutun. Kuru temizleme yapmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın. Kumaşın su geçirmezlik özelliği sprey gibi bakım ürünleriyle uzun süre korunabilir. Bakım talimatlarına uyun.

Dağda üşümemek için nasıl giyinmeliyim?

Sıcak ve kuru kalmanız için 3 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Her biri farklı bir işleve sahip olan 3 kat kıyafeti üst üste giyin. İçliğiniz ek sıcaklık sağlamalı ve sizi sıcak tutmalıdır. Koruma şortunuz sizi sıcak tutup darbelere karşı koruma sağlarken pantolon sizi kötü hava koşullarına karşı korur. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.

Karın pantolonuma girmesini nasıl önlerim?

Pantolonlarımızın paçasında kayak ayakkabısının içine sokulabilen elastik tozluklar bulunmaktadır. Kar koruması düşme veya kar yağması durumunda, karın içeri girmesini önler.

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Poliamid Dolgu 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan Alt kısım - Ana kumaş 100% Polyester Astar 100% Polyester Sıcak tutan astar 100% Polyester İkinci astar 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce ürünün tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Tüm Decathlon Snowboard ürünleri tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir: Karlı, soğuk ve snowboard ya da kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Onaylayan

Kayak ve snowboard konusunda tutkuluysanız, test ekibimizden biri olmak ilginizi çekecektir. decathlon.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçin!

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz