EVADICT

Kadın Mavi Beyaz Spor Ayakkabı / Arazi Koşusu - RACE LIGHT

₺2.100
Ref. : 8572279

RACE LIGHT tüm zeminlerde hız ve performans arayan yarışçılar için tasarlanmış 40 kilometreye kadar çok yönlü bir arazi koşusu ayakkabısıdır.

Arazi koşusu yarışçıları için özel olarak tasarlanan RACE LIGHT ayakkabı hafiftir, dinamiktir ve ayak şekline uyum sağlar. Performansın zirvesine ulaşmak için gereken bir değer.

Renk: Turkuaz mavisi

  • 36 undefined
  • 37 undefined
  • 38 undefined
  • 39 undefined
  • 41 Stokta Mevcut Değil

ürün faydaları

Hafiflik

39 numarada sadece 200 gr ile ayakkabılarımızın en hafifi.

İtiş gücü

Pebax® UP'BAR konsepti ve 4 mm drop itiş gücünü artırır

Yol tutuş

5 mm kramponlar sayesinde her türlü arazide güçlü yer tutuş.

Ayak desteği

Tasarımı ayağın tam oturmasını sağlar. (ince yapılı ayaklar için önerilir)

Dayanıklılık

Fransa üretimi Mesh Matryx® dayanıklılık, kavrama ve nefes alabilirlik sağlar.

Darbe emme

Hafif EVA orta taban, hafifliği ve darbe emiciliği birleştirir.

ürün fotoğrafları

Kadın Mavi Beyaz Spor Ayakkabı / Arazi Koşusu - RACE LIGHT
Kadın Mavi Beyaz Spor Ayakkabı / Arazi Koşusu - RACE LIGHT
Kadın Mavi Beyaz Spor Ayakkabı / Arazi Koşusu - RACE LIGHT
Kadın Mavi Beyaz Spor Ayakkabı / Arazi Koşusu - RACE LIGHT

teknik bilgiler

RACE LIGHT : HIZLI KOŞMAK İÇİN TASARLANMIŞ BİR AYAKKABI

Şunu söylemekten korkmuyoruz :Race Light vazgeçilmez olacak bir eksiğimizi tamamlıyor.Vazgeçilmezdir, çünkü genellikle unutulan özel ihtiyaçlara sahip az sayıdaki arazi koşucularına hitap eder : üst düzey koşucular.Birinci sırada sadece tek bir yer var!
Bu gerçekten hareketle yola çıktık ve hiçbir engelin bizi durdurmasına izin vermedik !Biz kararımızı verdik, RACE LIGHT arazi koşusu ayakkabısı en hızlı adımlara eşlik edecek !

MATRYX® :PERFORMANS VE KALİTE İÇİN ÜST ÜRÜN GAMI BİR MALZEME

Bir arazi koşusu yarışında her gramın önemi vardır.Bu yüzden Matryx® ve arazi koşusu dünyasında tanınan, patentli bir malzemeye sahip kumaşı ile işbirliği yapıyoruz. RACE LIGHT koşu ayakkabımızın Rhône-Alpes'te üretilen Matryx® kumaşı, poliüretanla kaplanmış yüksek mukavemetli polyesterden yapılmıştır, yırtılmaya ve aşınmaya karşı yüksek direncin yanı sıra mükemmel nefes alabilirlik sağlar.Dokumasına daha fazla destek için aramid iplik ekledik.

GELİŞTİRİLMİŞ BİR AYAKKABININ ANATOMİSİ

Bu arazi ayakkabılarını daha da güçlü kılmak için Up Bar® konseptini RACE LIGHT'a entegre ettik.Kiprun'dan (yol koşusu) ödünç alınan bu teknoloji, ayağınızın hareketini engellemeden bu iki desteği güçlendirerek adımınızın dinamizmini ve enerji verimini en iyi duruma getirir. Podologlarla işbirliği yapılarak tasarlanan bu plak, doğal bir adım ve eşsiz bir performans için RACE LIGHT'ın tabanı boyunca gelişen bir kenar şeklini alır.

RACE LIGHT PERFORMANS İLE BULUŞURSA

0'dan 40 kilometreye kadar olan yarışlarda, 3 saate kadar süren koşularda ya da antrenman sırasında giyilmek üzere tasarlanan RACE LIGHT arazi ayakkabısı sabit kalır ! Hızlı ve rekabetçi arazi koşucularının ince ayaklarına mükemmel bir şekilde uyar.Yapmanız gereken tek şey hedeflerinize odaklanmak ve mümkün olduğunca hızlı koşmak.
40 kilometrenin ötesine geçmek ister misiniz ?RACE ULTRA arazi ayakkabılarımız uzun gezilerinizde size eşlik etmek için idealdir !

RÉUNION ADASI: ZORLU BİR TEST

RACE LIGHT arazi koşu ayakkabımız son derece zorlu bir parkurda test edilmiştir :Réunion adasında.Test ekibi olarak, ITRA puanı 700'ün altında olmayan arazi koşucularını tercih ettik.Sonuç: RACE LIGHT zorlu bir teste tabi tutuldu !Eski üst seviye arazi koşucusu ve bu ayakkabının ürün şefi Thierry BREUIL: “Koşucuları 2,5 km’lik bir parkurda tam hızda birkaç defa koşturdum!” dedi.

YENİ BİR BAĞCIK CEBİ…

Bağcıklar ile ilgili olarak, tasarım ekibimiz gelişmiş bir bağcık sistemi için uzun bir çalışma yaptı. Bağcıklarınızı bir cebe saklayarak açılmalarını veya alçak dal veya bitki örtülerine takılmasını önleyebilirsiniz.
Bu esnek ve sağlam cebin özelliklerini mi bilmek istiyorsunuz? Fermuarı üstte değil altta, arazi ayakkabısının ön kısmında yer alır. Bu sayede, bağcık cebe daha iyi dağılır.

AVANTAJLAR BUNLARLA SINIRLI DEĞİL...!

RACE LIGHT'ı sadece iki kelimeyle tanımlayabiliriz :hafiflik ve dinamizm.Ve en azından şunu söyleyebiliriz ki 42 numarada sadece 225gr, bu çok ama çok hafif !Dinamizm söz konusu olduğunda, 4 mm'lik drop ile birleştirilen Up Bar® konsepti, doğal bir adımlarla koşmanıza olanak tanıyarak size rakipsiz bir performans sunacaktır.
RACE LIGHT ürünümüz kesinlikle zorlu bir arazi yarış ayakkabısıdır !

DOĞRU NUMARA : BAŞARININ ANAHTARI BU !

Rahatınızı sağlamak ve yaralanmanızı engellemek için, RACE LIGHT arazi koşu ayakkabınız için doğru numarayı dikkatlice seçmeniz çok önemlidir.Bu yüzden yokuş aşağı inerken ayağınızın korunmasının yanı sıra topuğunuz ile ayakkabının arkası arasındaki boşluğun da uygun olduğundan emin olun. Herhangi bir sürtünmenin sizi rahatsız edip etmediğinden emin olmak için mağazanın içinde yürümeye ve kısa adımlar atmaya zaman ayırın.Sahne sizin !

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Astar ve çorabı 75% Etilen Vinil Asetat, 25% Polyester Üstü 60% Polyester, 35% Poliüretan, 5% Termoplastik poliüretan Dış tabanı 56% Sentetik kauçuk, 44% Etilen Vinil Asetat

SAKLAMA TAVSİYESİ

Elde yıkayın. Makinada yıkamayın.Bakım sağlaması ve nemini emmesi için ayakkabıların içine gazete kağıdı koyun ve bu işlemi 2 koşu antrenmanında bir tekrarlayın.

Kullanıcı Talimatları

Rekabet ve hızlı koşular için tasarlandı

TESTLER

İlk fikirden nihai prototipe varıncaya kadar, RACE LIGHT ayakkabıyı en iyi hale getirmek için 18 ay çalıştık. Ürün şefi Matthieu: “Bu ayakkabı ile gurur duyabiliriz, çünkü fikrimizi hayata geçirmeyi başardık:Bizden hayal ettiğimiz ayakkabıyı tasarlamamız istendi ve bunu yaptık. Bana göre, bu ürün rekabete hizmet eden bir teknik bilginin somutlaşmış hali” dedi.Test ekibi mi?Onları ayrı tutmak mümkün değil!

Onaylayan

RACE LIGHT Réunion’daki gönüllü test ekibimiz tarafından onaylandı, kendilerine onlarla paylaştığımız harika arazi yarışları için sıcak teşekkürlerimizi bir kere daha sunmak istiyoruz! Aline, Patrice, Jean-Paul, Yoann). Ayrıca, ülkenin dört bir yanındaki test görevlilerimiz olan Claire, Florian, Xavier, Léopold, Jeremy, Samuel, Francis, John ve bir Swimrun ile yarışı ikinci sırada tamamlayan Alban'a da teşekkür ediyoruz.Herkese teşekkürler.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

daha fazla bilgi

ERKEK MAVİ KOŞU AYAKKABISI / ARAZİ KOŞUSU - RACE LIGHT EVADICT

Yüksek performans sunmak üzere tasarlandı

Bu arazi koşusu ayakkabısının tasarım ve geliştirme aşamaları toplamda 18 ay sürdü.Sunduğu muhteşem hafiflik ve itiş gücü dengesiyle en iyi performansınızı göstermenize destek olacak.

Racelight şema

Arazi̇ koşullarında kendi̇ rekorunuzu kırın!

ERKEK MAVİ KOŞU AYAKKABISI / ARAZİ KOŞUSU - RACE LIGHT EVADICT
ERKEK MAVİ KOŞU AYAKKABISI / ARAZİ KOŞUSU - RACE LIGHT EVADICT
ERKEK MAVİ KOŞU AYAKKABISI / ARAZİ KOŞUSU - RACE LIGHT EVADICT
ERKEK MAVİ KOŞU AYAKKABISI / ARAZİ KOŞUSU - RACE LIGHT EVADICT
ERKEK MAVİ KOŞU AYAKKABISI / ARAZİ KOŞUSU - RACE LIGHT EVADICT
upbar
taban
ERKEK MAVİ KOŞU AYAKKABISI / ARAZİ KOŞUSU - RACE LIGHT EVADICT