Kadın Mavi Beyaz Spor Ayakkabı / Arazi Koşusu - RACE LIGHT

Ref No: 8572279

₺1.400

RACE LIGHT, 40 km'ye kadar arazi koşusu yarışları yapan ve hız ve performans arayan koşuculara özel tasarlandı.

RACE LIGHT, rekabeti seven arazi koşucuları için özel olarak tasarlandı. Hafif ve dinamik, ayağı mükemmel şekilde sarar.En iyisini hedefleyenlerin vazgeçemeyeceği bir tercih.

Renk: Turkuaz mavisi
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Hafiflik

39 numarada sadece 200 gr ile ayakkabılarımızın en hafifi.

İtiş gücü

Pebax® UP'BAR konsepti ve 4 mm drop itiş gücünü artırır

Yer tutuş

5 mm kramponlar sayesinde her türlü arazide güçlü yer tutuş.

Destek

Tasarımı ayağın tam oturmasını sağlar. (ince yapılı ayaklar için önerilir)

Dayanıklılık

Fransa üretimi Mesh Matryx® dayanıklılık, kavrama ve nefes alabilirlik sağlar.

Darbe emme

Hafif EVA orta taban, hafifliği ve darbe emiciliği birleştirir.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Kadın Mavi Beyaz Spor Ayakkabı / Arazi Koşusu - RACE LIGHT
Kadın Mavi Beyaz Spor Ayakkabı / Arazi Koşusu - RACE LIGHT
Kadın Mavi Beyaz Spor Ayakkabı / Arazi Koşusu - RACE LIGHT
Kadın Mavi Beyaz Spor Ayakkabı / Arazi Koşusu - RACE LIGHT

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Astar ve çorabı 75% Etilen Vinil Asetat, 25% Polyester Üstü 60% Polyester, 35% Poliüretan, 5% Termoplastik Poliüretan Dış tabanı 56% Kauçuk - Sentetik, 44% Etilen Vinil Asetat

SAKLAMA TAVSİYESİ

Elde yıkayın. Makinada yıkamayın.Bakım sağlaması ve nemini emmesi için ayakkabıların içine gazete kağıdı koyun ve bu işlemi 2 koşu antrenmanında bir tekrarlayın.

Kullanıcı Talimatları

Rekabet ve hızlı koşular için tasarlandı

TESTLER

İlk fikirden nihai prototipe varıncaya kadar, RACE LIGHT ayakkabıyı en iyi hale getirmek için 18 ay çalıştık. Ürün şefi Matthieu: “Bu ayakkabı ile gurur duyabiliriz, çünkü fikrimizi hayata geçirmeyi başardık:Bizden hayal ettiğimiz ayakkabıyı tasarlamamız istendi ve bunu yaptık. Bana göre, bu ürün rekabete hizmet eden bir teknik bilginin somutlaşmış hali” dedi.Test ekibi mi?Onları ayrı tutmak mümkün değil!

Onaylayan

RACE LIGHT Réunion’daki gönüllü test ekibimiz tarafından onaylandı, kendilerine onlarla paylaştığımız harika arazi yarışları için sıcak teşekkürlerimizi bir kere daha sunmak istiyoruz! Aline, Patrice, Jean-Paul, Yoann). Ayrıca, ülkenin dört bir yanındaki test görevlilerimiz olan Claire, Florian, Xavier, Léopold, Jeremy, Samuel, Francis, John ve bir Swimrun ile yarışı ikinci sırada tamamlayan Alban'a da teşekkür ediyoruz.Herkese teşekkürler.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

RACE LIGHT : HIZLI KOŞMAK İÇİN TASARLANMIŞ BİR AYAKKABININ HİKAYESİ

Evet bunu rahatlıkla söyleyebiliriz: Race Light vazgeçilmez olacak bir eksiğimizi tamamlıyor. Vazgeçilmez, çünkü her ihtiyaca dönük bir ayakkabı değil. Vazgeçilmez, çünkü genellikle unutulan özel ihtiyaçları karşılıyor, çünkü bu ihtiyaçlar arazi koşucularının çoğunluğunu yansıtmıyor. Birinci sırada sadece tek bir yer var!
Bu gerçekten hareketle yola çıktık ve hiçbir engelin bizi durdurmasına izin vermedik: Biz kararımızı verdik, Race Light en hızlı adımlara eşlik edecek!

MATRYX® :PERFORMANS VE KALİTE İÇİN ÜST ÜRÜN GAMI BİR MALZEME

Arazi koşusu sektöründe tanınmış patentli ve seçkin bileşen Matryx® kumaş, Rhône-Alpes’te üretildi. Bu ultra dayanıklı hafif ve havadar bileşen poliüretan kaplı yüksek mukavemetli polyesterden üretilmiştir (yırtılmaya, aşınmaya, karşı dirençli ve havadardır). Bu üründe, aramid ipliğini artırarak dayanıklılık sağladık.
Bu harika işbirliğini size sunmaktan mutluluk duyuyoruz!

GELİŞTİRİLMİŞ BİR AYAKKABININ ANATOMİSİ

Race Light profilini inceleyin...Taban bölgesindeki çıkıntıyı gördünüz mü? Up Bar® konsepti ile geliştirilen bu kısım, podologlarla birlikte çalışılarak geliştirilen bir plaka olup, Kiprun (road running) teknolojisidir.
Neyi mi hedefledik? İki adet temas noktasını, ayağınızın hareketini engellemeksizin destekleyerek, adım ve enerji dinamizminizi optimize etmek istedik.

RACE LIGHT PERFORMANS İLE BULUŞURSA

Race Light yarışma sırasında (0 ila 40 km/s hızda veya 3 saate kadar olan yarışlarda kullanılır) ve/veya özel bir antrenmanda kullanılır.Race Light bir kere giyildiğinde, sizi harekete geçirir... Bu sayede, tek yapmanız gereken hedeflerinize odaklanmak ve (hızlı) koşmaktır! Hızlı ve rekabetçi arazi koşucularının ince ayaklarına uygundur.

RÉUNION ADASI: ZORLU BİR TEST

Race Light ayakkabıyı test etmek için Réunion gibi zorlu bir pistten daha iyisi olabilir mi?Test ekibi olarak, ITRA derecesi 600 veya üzeri olan arazi koşucuları tercih edildi: Mücadeleye hazır gerçek sporcular!
Eski üst seviye arazi koşucusu ve bu ayakkabının ürün şefi Thierry BREUIL: “Koşucuları 2,5 km’lik bir parkurda tam hızda birkaç defa koşturdum!” dedi.

YENİ BİR BAĞCIK CEBİ

Bağcıklar ile ilgili olarak, gelişmiş bir bağcık sistemi için uzun bir çalışma yaptık. Bağcıklarınızı bir cebe saklayarak açılmalarını veya alçak dal veya bitki örtülerine takılmasını önleyebilirsiniz.
Bu esnek ve sağlam cebin özelliklerini mi bilmek istiyorsunuz? Fermuarı üstte değil altta, ayakkabının ön kısmında yer alır. Bu sayede, bağcık cebe daha iyi dağılır.

AVANTAJLAR BUNLARLA SINIRLI DEĞİL...!

Race Light ayakkabıyı iki kelime ile tanımlamak gerekirse, hafiflik ve dinamizm denebilir. 39 numarası 200 g olan bu ayakkabının (çok) hafif olması dikkatinizi hemen çekecek. Dinamizm ise, UP’BAR konsepti ve alçak drop (4 mm) ile destekleniyor.Unutmayın, bir drop, drop 0 seviyesine yaklaştıkça, daha doğal adımla koşmanızı sağlar, yani öne hamleli veya yarım hamleli koşarsınız.
Kısacası, Race Light her tür araziye ve zorlu koşullara uygun bir yarış ayakkabısıdır!

Ağırlık

36 : 0.205 kg
37 : 0.205 kg
38 : 0.205 kg
39 : 0.2 kg
40 : 0.205 kg
41 : 0.205 kg

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER