Kadın Kayak Pantolonu - Bej - 100

₺520

Ref No: 8547082

Sıcak tutan ve çok rahat bu pantolon kaymayı en iyi şekilde öğrenebilmeniz için tasarlandı.

Sıcak tutmasının yanı sıra bu hafif pantolon kötü hava koşullarına karşı temel koruma sağlar. Kısacası kayak günlerinin keyfini çıkarmak için vazgeçilmezdir.

Renk: Kum rengi
Beden: Beden kılavuzu
Taksit Seçenekleri
Fiyat
₺520

ÜRÜN FAYDALARI

Su geçirmezlik

3000mm kaplama, bölgesel su tutmazlık, 1 saatlik yağışa karşı korur.

Isı yalıtımı

Elyafın sağladığı ısı yalıtımı, fırçalanmış polyester astar, -8°C'de ideal sıcaklık.

Ayarlanabilir yapı

Yarı elastik bel, kemer britleri, askı yerleri.

Su tutmaz

Su tutmazlık işlemi uygulanmış dış kumaşı suyu emmez.

Cep

Fermuarla kapanabilen 1 el cebi.

Kullanım kolaylığı

Astarda kar girişini engelleyen elastik tozluklar.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Dolgu 100% Polyester Astar 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce ürünün tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Tüm Wedze ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.) test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Askılar

Omuzlarda daha fazla kavrama istiyorsanız pantolonun kemer bölgesinin iç kısmında askılarınızı takabileceğiniz bir brit bulacaksınız. Askıları internet sitemizden 8751391 ürün koduyla bulabilirsiniz

Pantolonumun sıcak tutmasını hangi bileşenler sağlar?

Sıcak kalmanıza yardımcı olabilmek için 60g/m² yoğunluğunda geri dönüştürülmüş elyaf dolgu kullanarak ısı yalıtımı sağlıyoruz. Bu polyester temelli fiberlerden oluşan, fiberlerinin uzunluğuna göre daha fazla veya daha az miktarda havayı hapsedebilen ve soğuktan korunmanızı sağlayan sentetik bir bileşendir.

İdeal sıcaklık nasıl ölçülür?

Ürünlerimizin her birini laboratuvarda test ediyor böylece sizlere rahatlık seviyesi için bir değer sunabiliyoruz. Bu rahatlık göstergesi pantolonlarda içlik olmadan, termal bir tişörtle ve montlar için polar giydirilerek ölçülür. Belirtilen ölçüm, test kullanıcılarının ne çok sıcak hissettiği ne de üşüdüğü dış sıcaklığın ölçümüdür. Bu sıcaklığın antrenman yoğunluğunun yanı sıra her bir kullanıcının metabolizmasına göre değişiklik gösterebileceğini biliyoruz.

100 pantolon hangi kesime sahiptir?

Düz kesimli bu pantolonun hacmi sayesinde içine teknik özellikli bir içlik giyebilirsiniz.

Neden geri dönüştürülmüş polyester kullanıyoruz?

Plastik şişeleri ya da kumaşları geri dönüştürerek polyester bileşenimizi üretiyoruz bu sayede ürünün antrenman sırasında sunduğu nefes alabilirlik özelliğinden taviz vermeden petrol tüketimini azaltmış oluyoruz.

Dope dye boyama nedir?

Tekstil boyama işlemi çok miktarda su gerektirir, ancak aynı zamanda da boya banyolarında kullanılan su atık suya dönüşür. Bu çevresel etkiyi azaltmak için Dope Dye olarak da bilinen büyük parçalar halinde boyama sürecini uyguluyor ve renkleri ipin üretim sürecinde uyguluyoruz.

Kaplama nedir?

Kaplama, kumaşın iç yüzeyine uygulanan ve su geçirmezlik sağlayan bir maddedir. Suyun kıyafetin içine girmesini önlerken aynı zamanda antrenman sırasında vücut tarafından oluşturulan terin dışarı atılmasını sağlar. Böylece antrenman sırasında daha fazla rahatlık için kuru kalmanızı sağlar.

Pantolonumun su geçirmezliği nasıl ölçülür?

Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç artıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 3.000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip kumaş 3.000 mm su basıncına karşı dayanıklı demektir. Kayak antrenmanlarında 3000mm - 20000mm su geçirmezlik sunan bileşenler tercih etmenizi öneriyoruz.
Ayrıca Decathlon olarak bizler tüm su geçirmez ürünlerimizi laboratuvarda test ediyoruz. Bu ürünün puanı 5 üzerinden 1'dir.

Pistlerde bacaklarımın üşümemesi için nasıl giyinmeliyim?

Bacaklarınızı sıcak ve kuru tutmak için 2 katman yöntemi yeterlidir: - Teri dışarı atmak için 1 adet içlik.
- Kötü hava koşullarına karşı korunmanız ve sıcak kalmanız için 1 kayak pantolonu.

Karın pantolonuma girmesini nasıl önlerim?

Pantolonlarımızın paçasında kayak ayakkabısının içine sokulabilen elastik tozluklar bulunmaktadır. Tozluğun kar koruması özelliği düşme ve yeni yağan karla temas etme durumlarında karın içeri girmesini önler.

Pantolonumu nasıl seçeceğim?

Pantolonunuzun performansını artırmanız ve daha uzun süre kullanabilmeniz adına önerilerimiz: * Makinede 30°C'de, sentetik programda yıkayın. * Ürünü ters çevirerek yıkayın. * Az deterjan kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. * Elde sıkılması önerilir. * Sıcak ve hava alan bir yerde asarak kurutun. Kuru temizleme yapmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın.

Tamir edilebilir ürün

Garanti süresi boyunca ürününüzü ücretsiz olarak tamir ediyoruz. Yırtıklar, dikişler, fermuarlar... Tamir hizmetini Decathlon mağazanızdan alabilirsiniz.
Ürününüz üretim hatası kaynaklı tamir edilemeyecek durumdaysa ürün değişimi yapabilir ya da paranızı iade edebiliriz.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER