DOMYOS

Kadın Beyaz Kapüşonlu Sweatshirt 500 - Fitness Hafif Antrenman

₺900
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8737926

%56 geri dönüştürülmüş polyester ve %28 geri dönüştürülmüş pamuk ile ekotasarımlı bu modası geçmeyen kapüşonlu, 370 g/m² sweatshirt sizi sıcak tutması için tasarlandı.

Mükemmel kapşonluyu arama arayışı sonunda bitti: Yumuşacık, sıcak tutan, klasik ve aynı zamanda modaya uygun sweatshirt'ümüz gün boyu size eşlik edecek. Antrenmanınızdan sonra veya daha serin günlerde giymek mükemmeldir.

Renk: Kırık beyaz

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Yumuşaklık

Çoğunluğu pamuk olan bileşenleri sayesinde doğal bir yumuşaklık sağlar.

Isı yalıtımı

İnce polar kumaş orta düzeyde sıcaklık sağlar.

Rahatlık

Çoğunluğu pamuk olan bileşenleri sayesinde rahatlık sağlar.

teknik bilgiler

Sıcak tutan ve ekotasarımlı bu kapüşonlu, olmazsa olmazınızdır

Bu kapüşonlu sweatshirt'ün çevresel ayak izi, %56 geri dönüştürülmüş polyester ve %28 geri dönüştürülmüş pamuk içeren bir kumaş bileşeni kullanılarak en aza indirilmiştir. Böylece kalitesini korurken etkisini azaltmış oluyoruz. Kullanılan bileşenler, üretim artıklarından veya atılacak olan ürünlerden elde edilir. Bu su, enerji ve petrol kaynaklarından tasarruf etmemizi sağlar.

Rahatlığa ihtiyaç duyduğunuz günler için kapüşonlu üst

Yumuşak ve sıcak tutan bu kapüşonlu üst, spor yapmak veya yataktan kalkmak için kendinizi motive etmekte zorlandığınız soğuk sabahlar için idealdir.
Bu kapüşonlu üstü giydiğinizde daha da sıcak hissedeceksiniz. Spor salonuna gidiyorsanız veya bir antrenmandan sonra koşuya çıkıyorsanız, mükemmel bir müttefik olacak ve sizi tüm gün boyunca sıcak tutacak.

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 62% Polyester, 38% Pamuk Kaşkorse kumaş 58% Pamuk, 38% Polyester, 4% Elastan Cep 100% Pamuk Arka astar 100% Pamuk

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz