EVADICT

Kadın Arazi Tipi Koşu Ayakkabısı - Turkuaz - XT8

₺2.600
Ref. : 8642814

Bu koşu ayakkabısı, 80 km'ye kadar çamurlu ve kaygan arazilerde maksimum yer tutuş arayan koşuculara özel tasarlandı.

Arazi koşusu antrenmanı yaparken performansı, memnuniyeti ve güvenliği bir arada mı arıyorsunuz? Kalensole özel Eva köpük tabanlar sayesinde adımlarınızda darbe emiciliğini sağlar.

Renk: Koyu camgöbeği / Pembe mor

  • 36 undefined
  • 37 undefined
  • 38 undefined
  • 39 undefined
  • 40 undefined

ürün faydaları

Yol tutuş

Aralıklı 5 mm kramponları daha fazla kaymazlık sağlar ve çamur biriktirmez.

Darbe emme

Kalensole'ün özel EVA köpüğü ile adımlarınız için daha fazla darbe emicilik.

Ayak desteği

Ayakkabı çevresinde yer alan destekler sayesinde ayaklarınız daha iyi kavranır.

Kavrama

Tabanındaki kauçuk sayesinde sert ve ıslak yüzeylerde kaymazlık sağlar.

Rahatlık

Hava alan bileşeni ile topukta ve dil üzerinde kalın köpük bileşen bulunur.

Vücuda uygunluk

K-only tasarımı sayesinde her adım türüne uygundur.

teknik bilgiler

Yer tutuş mu kaymazlık mı yoksa ikisi bir arada mı?

Yer tutuş özelliği, tabanların yumuşak zeminde (nemli veya kuru) kaymasını engeller. Kavrayış ise sert (ıslak veya kuru) zeminlerde kaymazlık sağlar.
Aralıklı 5 mm kramponları çamuru daha kolay ayakkabıdan uzaklaştırır. Arazi koşusu ayakkabılarınız toprağa gömülür ve sert zeminlerde ise itiş gücü sağlar.
Tabanınız yeni kauçuk bileşeni sayesinde ıslak taş zeminde bile kaymaz!

Eva köpük Kalensoleyumuşak bir darbe emicilik sağlar

Kalensole, Decathlon koşu sporlarına özel ara tabanlarda kullanılan bir EVA köpüktür.Aynı zamanda 3 yıllık bir çalışmanın ürünüdür, darbe emicilik özelliğini %34, enerji geri dönüşünü %25'ten fazla artırmıştır, sıcak havalarda daha iyi denge sağlar.

Her türlü zemine ve adım türüne uyum sağlayan ayakkabı!

Özel Kalenji tasarımı olan K-Only ilk ayak tarağı kemiği seviyesinde yer alan daha kalın bir köpüktür ve her adım türüne uyum sağlar.

Arazi koşunuz boyunca kavrama sağlayan ayakkabı.

Doğada uzun saatler koştuğumuzda ayakkabılarımızdan maksimum kavrama bekleriz!
Bu nedenle ayaklarınızı çevrelemesi amacıyla ayakkabınızın arkası ve yanlarında bulunan fileye PU bant ekledik. Sonuç: bağcıklarını çektiğinizde ayakkabı ayağınızı daha fazla sarar ve daha fazla kavrama sağlar.

XT8 tasarımı tam olarak nedir?

Daha fazla kavrama, çok işlevlilik ve kaymazlık sağlaması için XT8 şu özelliklere sahiptir:
- Dil üzerinde bulunan bağcık cebine bağcıklarınızı yerleştirebilirsiniz!
- 39 numarada 285 gr ağırlığı ile ayakkabınız her zaman daha hafiftir ve 75 kg’a kadar kullanıcılar için idealdir.- Tabanı 8 mm yüksekliğinde topuğa sahiptir
- Arazi koşusunda bile maksimum rahatlık sağlaması için ayakkabının içinde bulunan astarı başparmak kısmına kadar uzanır!

Dayanıklı olması amacıyla test edilen bir ayakkabı

Size daha fazla çok işlevli bir ayakkabı sunmak için geri dönüşlerinizden yola çıkıyoruz. Daha fazla kaymazlık sağlaması amacıyla tabanı için yeni bir kauçuk bileşen geliştirdik.
Ayrıca gerçek kullanım koşullarında her gün ve her türlü zeminde kontrol etmeleri amacıyla bu ayakkabımızı 6 ay boyunca tutkuyla arazi koşusu yapan kadın ve erkek kullanıcılara test ettirdik.
Sonuç? Olağan üstü kaymazlık ve kavrama özelliği sayesinde XT8 size 1 000 km'ye kadar eşlik eder!

Doğru numarayı nasıl seçersiniz?

Arazi koşusu için, inişte optimum konfor sağlamak ve ayak parmaklarına vurmasını önlemek amacıyla normal ayakkabı numaranızdan daha büyük bir numara alabilirsiniz. ÖNERİ:Tırnaklarınızı kısa kesin ve aşağı doğru koşmadan önce ayağınızın öne doğru kaymasını engellemek için bağcıklarınızı kontrol edin.

Satın alma önerileri ve deneme

Her iki ayakkabıyı da arazi koşuları için kullanılan çoraplarla ayakta durarak deneyin. Gerekirse birkaç model ve birkaç farklı numara deneyin.Yokuş aşağı inerken iki konfor noktasının kontrol edilmesi gerekir:Bunlar topuk ve ayağın ön kısmıdır.Mağazada yürüyerek deneyebilirsiniz.Daha uzun mesafeleri koşmaya başlamadan önce, ayakkabılarınızı ayağınıza uydurmak için ilk arazi koşularınızda kademeli bir şekilde giyin.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 85% Etilen Vinil Asetat, 15% Sentetik kauçuk Üstü 60% Polyester, 40% Poliüretan Astar ve çorabı 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Işıksız ve kuru bir ortamda muhafaza edin.Nemini emmesi için ayakkabının içine gazete kağıdı koyun ve bu işlemi 2 koşu antrenmanında bir tekrarlayın.

TESTLER

Bu ayakkabı, oldukça farklı zeminlerde birçok koşucu tarafından test edilmiştir. Kiprun Trail XT8 özellikle mükemmel yer tutuşu, rahatlığı ve darbe emiciliğiyle onaylanmıştır. Aynı zamanda laboratuvar ortamında birçok mekanik testten geçmiştir.

Onaylayan

Kuzeyden ve Opal Sahili yollarından Cantal dağları ve Puy Mary yollarına, Mont Blanc Masifi'ne ve hatta Réunion adasının zorlu yollarına kadar .birçok çeşitli bölgede ve farklı koşu parkurlarında koşucular tarafından test edilmiştir.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayın. Kurutma makinesinde kurutmayın.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz