QUECHUA

Isı Yalıtımlı Yemek Kabı - Siyah - 0,5L

₺595
Ref. : 8618765

Doğa yürüyüşlerinizde yiyeceklerinizi soğuk veya sıcak tutmak için tasarlandı. Bu basit ve hafif, ısı yalıtımlı paslanmaz çelik kap sizin için tasarlandı.

Isı yalıtımı için hava boşluğu bulunan çift duvarlı paslanmaz çelik Geniş ağzı ile az yer kaplar ve hafiftir Esnek sapı ve vidalı kapağı ile kullanışlı. (0,5 litre).

Renk: Karbon gri

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Isı yalıtımı

95°C'den itibaren: 6 saat sonunda 61°C Çok sıcak besinlerle kullanmayın

Kullanım kolaylığı

Geniş ağız, vidalı kapak. Taşıma sapı. Paslanmaz çelik 280 g. 

Bakım kolaylığı

Geniş ağzı sayesinde temizlemesi kolaydır (8cm). İç haznesi paslanmaz çelik.

Taşıma kolaylığı

Az yer kaplar (Ø 11cm X 10 cm). Esnek taşıma sapı.

Sağlamlık

Aralarında hava boşluğu bulunan 18/8 (304) paslanmaz çelik çift duvar yapısı.

ürün fotoğrafları

Isı Yalıtımlı Yemek Kabı - Siyah - 0,5L
Isı Yalıtımlı Yemek Kabı - Siyah - 0,5L
Isı Yalıtımlı Yemek Kabı - Siyah - 0,5L
Isı Yalıtımlı Yemek Kabı - Siyah - 0,5L

teknik bilgiler

Isı yalıtımlı kabınızın performansını artırmak için tavsiye.

Yemek kabınızı sıcak suyla doldurarak 5 dk bekletin. Ardından suyu sıcak yiyeceklerinizle değiştirin. Kabı kapatın
Kabı doldurdukça içindeki sıvının sıcak veya soğuğu muhafaza etme olasılığı artar. Bu kabın hacmi küçüktür ve daha büyük dolu bir kaptan daha kısa bir süre sıcak kalacaktır. Daha fazla ısı yalıtımlı bir ürün istiyorsanız 0,8L modelini tercih edin.

Özellikler

Bu basit ürün 4 elemandan (paslanmaz çelik hazne, ısı yalıtımlı polipropilen kapak, silikon bağlantı yeri ve sap) oluşur ve gerektiğinde kolayca ayrılabilir. Daha kolay yıkama ve doldurma için 8 cm'lik yeterince geniş bir ağız çapı seçtik. Esnek sapı, çantanızda yer kaplamadan kolay taşıma sağlar. Mikrodalgaya koymayın

Bakım önerileri

Ürün bulaşık makinesine (kapak + gövde) konulabilir. Bu durumda kapak bağlantılarını kaybetmemeye dikkat edin. Kapağı açık şekilde kurutun. Tam yıkama ve kurutma için bağlantı yerleri ve sap çıkarılabilir.

İlk kullanım

İlk kullanımdan önce ürünün tamamını duru su ile 3 kez yıkayın.

Bileşenler ve yasalar

Ürünlerimizin ve bileşenlerimizin tümü beslenme standartlarıyla uyumludur. Bisfenol A (BPA) içermez, yürürlükteki yasalara uygundur. Gıda güvenliği için uygun olan 18/8 (304) paslanmaz çelikten yapılmış hazne ile ısı ve darbeye dayanıklı polipropilen bir kapak seçtik. Bağlantı yerleri ve sap, dayanıklılığını uzun süre koruyan bir bileşen olan silikondan yapılmıştır.

Ağırlık ve boyutlar

Hacim: 0,5 litre
Boyutlar: 11 cm X 10 cm çap
Ağırlık: 280 gram (214 gram gövde ve 66 gram kapak)
Ağız: Ø 8 cm
0,5L ve 0,8L modelleri mevcuttur.

Isı yalıtımı nasıl çalışır?

İletim veya ısı yayımı ile oluşan ısı değişimlerini engellemek için hava boşluğu bulunan çift duvarlı paslanmaz çelik teknolojisini kullanıyoruz. Termal radyasyon ile oluşan değişimleri engellemek amacıyla iç duvarın dışı ince bir bakır katmanıyla kaplanır. Kapak, genişletilmiş polistirenden bir dahili dolgu ile yalıtılmıştır.

Kullanışlı ipuçları...

Sıcaklığın yanı sıra yürüyüşlerinizde yiyecekleri serin de tutabilirsiniz. Çocukları (ve yetişkinleri!) motive etmek için gezintinin ortasında bir kepçe dondurmadan daha iyi ne olabilir? Kabınızı yoğurt yapmak için de kullanabilirsiniz: Sütü kaynatın, yaklaşık 43°C'ye kadar soğutun (sıcak olsun ama yanmasın), ardından sütü bir kaşık yoğurtla birlikte kaba dökün. Kabı kapatın ve bir gece bekleyin (6 - 10 saat arasında).

Çevre dostu yaklaşım (1/2)

Dünyamızı korumak adına harekete geçmemiz gerektiğinin farkında olduğumuz için Quechua olarak ürünlerimizin çevresel etkilerini azaltmaya çalışıyoruz.
Bu termosta 18/8 paslanmaz çelik kullandık. Bu çok dayanıklı, kullanım ömrü uzun, geri dönüşümü kolay ve içecekleri koruyan bir bileşendir. Ayrıca termosun içinde ve dışında cila kullanmadık.
Normal kullanım koşullarında 5 yıl garantilidir.

Çevre dostu yaklaşım (2/2)

Ürün ayrıca şu özelliklere sahiptir:
- Çözücü madde kullanılmadan lazerle işlenerek işaretlenmiştir.
- Yine çözücü madde kullanılmadan tozla boyanmıştır, bu sayede yoğunlaşma sınırlandırılmış olur ve termos elde tutulurken daha az kayar.
- Paketlenirken ve taşınırken olabildiğince az ürün kullanılmıştır.
- %100 yenilenebilir enerji kullanan bir fabrikada üretilmiştir.

Ürün tasarımı: Profesyonel becerilerimiz

Quechua tasarım merkezimiz Mont Blanc dağının Haute Savoie bölgesindeki Passy'de bulunur. Bu konum sayesinde ekiplerimizle (tasarımcılar, ürün müdürleri, mühendisler...) yakın çalışabilir ve outdoor antrenmanı yapan kullanıcılarımızla iç içe olabiliriz.
Bu benzersiz avantaj sayesinde dağda yürüyüş ürünlerimizi tasarlayabiliyor ve size uzmanlığımızı sunabiliyoruz.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Şişe kabı 100% Paslanmaz çelik Kapak 79% Polipropilen, 21% Silikon

SAKLAMA TAVSİYESİ

Saklamadan önce yıkayın ve kurutun. Kuru ve temiz bir yerde muhafaza edin.

Kullanıcı Talimatları

Mikrodalgaya veya dondurucuya koymayın.

TESTLER

Bu ısı yalıtımlı ürün aşağıdaki protokol uyarınca test edilmiştir: 95°C sıcaklığındaki su ile dolu ürün kapalı şekilde 20°C'lik bir fırına yerleştirilir. Ardından, suyun 6 saat sonunda ısı düşüşü ölçülür ve 61°C elde edilir. 12 saat sonra 47°C, 24 saat sonra 32°C.

Onaylayan

Quechua ürünleri sizin taleplerinizi karşılayabilmeleri adına doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz tüm koşullara maruz kalınan dağlık arazilerde test edilmektedir.
Ekiplerimizin yanı sıra teknik ortaklarımız, elçilerimiz ve müşterilerimizden oluşan test ekibimiz ile tüm ürünlerimiz tasarımlarının başından piyasaya sürülene kadar her etapta test edilir ve onaylanır.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz