FORCLAZ

Güneş Paneli - 10W - SLR 500 V2

₺1.590
Ref. : 8788789

Bu güneş paneli, dağda trekking antrenmanlarınız sırasında harici şarj aletlerinizi güneş ışınlarını kullanarak şarj edebilmeniz için tasarlandı.

Bu az yer kaplayan, hafif ve taşıması kolay güneş paneli sayesinde, yürürken veya bivak yaparken kendi enerjinizi üreterek trekking antrenmanlarınız sırasında tamamen bağımsız olun.

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Güç

5V'de 10W maksimum güç

Çok işlevlilik

1 USB girişi - Saklama çantası - 2 sineklik

Ağırlık

300 g. 

ürün fotoğrafları

Güneş Paneli - 10W - SLR 500 V2
Güneş Paneli - 10W - SLR 500 V2
Güneş Paneli - 10W - SLR 500 V2

teknik bilgiler

Güneş enerjisi teknolojisi

SUN POWER güneş hücrelerinin enerji dönüştürme verimliliği %19'dur

Bağlanabilirlik

A tipi tüm USB kabloları ile uyumlu 1 standart USB girişi. Panelin şarj gücü güneş ışınlarının yoğunluğuna göre değişkenlik gösterir, panellerin sırt çantasına takılı olduğu durumlarda güneş ışınları dengeli bir şekilde alınamayacağından akıllı telefonlarla kullanılması önerilmez. Bununla birlikte akıllı telefonlarda, şarj gücünün dengesiz olduğu durumlarda şarj olmayı engelleyen bir güvenlik sistemi bulunur.
Bu tarz durumlarda telefon ve güneş paneli, harici bir şarj cihazı ile bağlanmalıdır.

Boyutlar

Katlı: 29 X 18 X 1,8 cm
Açık: 35 X 29 X 1.3 cm 

Onarılabilir ürün

SLR 500 elektronik modülünü değiştirerek güneş panelinizi onarabilirsiniz.
İşte ürün kodu: 8800551
Bu ürünün destek sayfasına ulaşabileceğiniz bağlantı:
https://support.decathlon.fr/panneaux-solaires-500-900-notice-reparation-entretien

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kısım 50% Silisyum, 30% Silikon, 10% Etilen Vinil Asetat, 10% Polyester Ana kumaş 100% Polyurethane Köpük 100% Poliüretan Elektronik devre 100% PCBA Mahfaza 95% Acrylonitrile Butadiene Styrene, 5% Paslanmaz çelik

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kötü hava koşullarında güneş panelini kurutmanız ve herhangi bir ısı kaynağından uzak ve kuru bir yerde saklamanız güneş hücrelerinin ve kumaş korumanın zarar görmemesi için oldukça önemlidir.

Kullanıcı Talimatları

Hava alabilen yerlerde kullanmaya özen gösterin.

TESTLER

Tüm DECATHLON ürünleri kullanıcılarımızdan oluşan bir panelde tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilmiştir. Bu testler bir mühendis ekibi tarafından gerçekleştirilmiş ve değerlendirilmiştir. Tüm bu testler, ürün müdürlerinin, mühendislerin ve tüm ekibin, kullanıcılarımızın memnuniyetini garantileyen teknik ürünleri geliştirmesini, tasarlamasını ve üretmesini sağlar.

Onaylayan

Bu güneş paneli, bağımsız bir test ekibi ve Trekking ekibimizin Asya ve Avrupa'da gerçekleştirildiği Trekking antrenmanlarında test edilip onaylanmıştır. Dikkat, akıllı telefonun güneş paneline doğrudan bağlanması önerilmemektedir, enerjide olabilecek dalgalanmalar telefonun güvenliğini tehdit edeceğinden şarjın durmasına neden olabilir. Telefon ve güneş paneli arasında ekstra bir şarj cihazının tampon görevi görmesi önerilmektedir.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz