QUECHUA

Gölgelik - 6 Kişilik - Arpenaz Base

₺6.500
Ref. : 8648391

Bu 6 kişilik kamp salonu, korunaklı alanını genişletmek, kötü hava koşulları ve böceklerden korunmak isteyen kullanıcılar için tasarlandı.

Motivasyonumuzu öğrenmek ister misiniz? Size, temel yaşam ihtiyaçlarınız için büyük bir odaya sahip, kurulumu kolay pollü bir salon sunmak Kendi kendine ayakta duran yapısıyla kolayca taşınabilir.

Renk: Koyu petrol mavisi / Açık nil yeşili

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kapasite

Yükseklik: 2,15 m | Taban yüzeyi: 6,25 m² | Kapasitesi 6 kişiliktir.

Kurulum ve toplama kolaylığı

Kendi kendine ayakta duran yapısıyla kolay kurulum | Fiberglas poller

Isı azaltma

3 tarafta açıklık | 3 adet sineklik

Güneşe karşı koruma

UV ışınlarına karşı UPF 30 faktörlü koruma sağlayan kumaş.

Su geçirmezlik

Su sütunu (Schmerber): Tek kat dış tente > 2000 mm Zemin matı > 2400 mm

Rüzgar direnci

6 şiddetinde rüzgara karşı dayanıklı - yaklaşık 50 km/sa | Rüzgar tüneli testi

Taşıma kolaylığı

Silindir taşıma çantası | 57 × 18 cm | 18 litre | 8kg

ürün fotoğrafları

Gölgelik - 6 Kişilik - Arpenaz Base
Gölgelik - 6 Kişilik - Arpenaz Base
Gölgelik - 6 Kişilik - Arpenaz Base

teknik bilgiler

Salon

6,25 m² alana ve maksimum 2,15 m yüksekliğe sahip kare şeklinde salon. Kapının yüksekliği: 1,70 m 

Kurulum ve Sökme

Klasik pollü kurulum ve sökme Taşıma çantasında dikili bulunan kılavuzumuza göz atın. Kurulumu 2 kişi yapmanızı öneriyoruz.

Güneşe karşı koruma

Tentenin kumaşı güneş ışınlarına karşı UPF 30 koruma sağlar.
Dikkat: Yine de tedbiri elden bırakmayın, açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri önemli miktarda UV ışını sızabilir.

Havalandırmalar

Üç tarafında da bulunan pencereler sayesinde daha iyi hava akışı sağlar. Her bir pencerede bulunan sineklikler sayesinde böceklerin girmesi önlenir.

Rüzgara karşı dayanıklılık

Tüm salonlarımızı döner bir platform üzerinde rüzgarlı bir tünelde test ediyoruz. Bu testin amacı salonlarımızın tüm yüzeylerinin aynı şiddette rüzgara maruz kalmasını sağlamaktır.
Doğru yapılmış bir kurulum ve doğru bağlanmış germe ipleri ile bu salon 50 km/sa hızında esen, 6 şiddetindeki bir rüzgarda bile kullanılabilir durumda olacaktır.

Su geçirmezlik ve su sızdırmaz dikişler

Su geçirmezliğin onaylanması için tüm salonlarımızı test ederiz. Laboratuvardaki ilk testte ürün saatte 200 mm yağan tropikal yağışın eş değeri olan, saatte m²'ye 200 litre suyun düştüğü, bir yağış altında 3 saat boyunca tutulur. İkinci test ekiplerimiz tarafından gerçek kullanım koşullarında gerçekleştirilir. Bu salon 2000 mm poliüretan kaplamalı, polyester bir tenteye sahiptir. Isıyla yapıştırılmış bantlarla sağlanan su sızdırmaz dikişlere ve 140 g/m² polietilen zemin matına sahiptir

Onarım

Tasarımcı ve kullanıcılar olarak bizler oyun alanımıza tutkuyla bağlıyız ve ürünlerimizin dayanıklı olmasını istiyoruz. Bu nedenle tüm çadırlarımızı tamir edilebilecek şekilde tasarlıyoruz. Yedek parçaların temini ve şişirilebilir pollerin tamiri Decathlon atölyesinden ya da decathlon.com.tr sitesinden yapılabilir:

Poller ve kazıklar

Poller - Tüm pollerimiz fiberglastır ve iki aşamalı kalite testlerinden geçerler. Bu testler sonucunda, pollerin kırılmalara karşı çok dayanıklı olduklarından emin olunur.
Kazıklar - Tüm kazıklarımız çelik bileşenlidir ve 6 mm çapındadır.

Bakım önerileri

Kamp salonlarımız yılda 4 haftalık hobi amaçlı kullanıma uygun olacak şekilde kamp ya da doğa gezileriniz için tasarlanmıştır. Birkaç hafta boyunca UV ışınlarına maruz kalması durumunda kumaş bölümü zarar görebilir. Bu ürünler "bahçe mobilyası" sınıfına girmemektedir ve sürekli olarak dışarıda bırakılmaya uygun değildir. Ürünün uzun ömürlü olabilmesi için kullanılmadığı zamanlarda saklamanız önemlidir.

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Baton 100% Cam Elyaf Ana kumaş 100% Polyester Zemin matı 100% Polietilen Kazık 100% Çelik Taşıma çantası 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kamp salonunu alt kısmı da dahil olmak üzere, açık havada kurutmanızı öneriyoruz. Bu sayede koku ya da küf oluşmasından endişelenmeden ürününüzü saklayabilirsiniz.

Kullanıcı Talimatları

Dış mekanda uzun süre bırakmaya uygun değildir.

Onaylayan

Quechua ürünleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda, açık arazide test edilir.
Ekiplerimiz ve test ekibinden oluşan bir panel (ortaklar, elçiler ve müşterilerden oluşan), satışa sunulana kadar geliştirilmeleri boyunca ürünleri test eder.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kılavuz

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için şuna başvurun: bildiri

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz