KIPSTA

Futbol Kalesi - Mavi/Turuncu - M Boy - SG500

₺3.450
Ref. : 8767321

Çelik bileşenli SG 500 futbol kalesi, gerçek futbol maçı hissi yaratması için gerçek üst köşelere sahip olacak şekilde tasarlandı.

Dayanıklı bir futbol kalesi mi arıyorsunuz? Size gerçekçi bir maç heyecanı yaşatmak için çelik bileşenli SG 500 kale ürün gamını, köşelerde gerçek kale direklerine sahip olacak şekilde geliştirdik.

Renk: Koyu mavi / Turuncu

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

Gizlilik politikası hakkında

ürün faydaları

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Çelik iskeleti sayesinde darbelere ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır

Denge

Kazık ile yere sabitlenmeden bile her tür zeminde dengede kalır.

Kurulum ve toplama kolaylığı

Aletsiz, vidasız kolay kurulum.

teknik bilgiler

Ürün boyutları ve ağırlığı

İç boyutlar = 180 X 120 X 90 cm
Direk çapı: 41mm
Ürün ağırlığı = 9,8 kg

Görüşleriniz sayesinde geliştiriyoruz!

SG500 kalelerimizin dengesi konusunda aldığımız birçok kullanıcı geri bildiriminin ardından yeni modellerimize daha fazla denge sağlayacak kaymaz ek parçalar ekledik. Bu sayede zeminle doğrudan temas etmeyecek olan kaleniz eski modellere kıyasla paslanma konusunda da daha dayanıklı olacak.

Ambalaj boyutları ve ağırlığı

Boyutlar = 127 X 42 X 11 cm
Toplam ağırlık = 10,5 kg

Bileşen

Çelik Direkler: 1,0038
File: %100 Polyester
File desteği: Çelik 1,0038

Aksesuarlar

Kalenin çim zemine sabitlenmesini sağlayan 4 parçası (kazıklar) sayesinde tekrarlanan atışlar sonucunda yerinden oynamasının önüne geçilir.

Satış Sonrası Hizmetler (SSH)

- File
- File Desteği
- File Kancaları (4'lü paket)
- Pedler (3'lü paket)

Güvenlik

NFS52-409 numaralı "Saha kaleleri denetimi" standardına uygundur.
Ürün ağırlığı: 10kg altı
EN16664 oyun sahası ekipmanları standardına uygundur.

Tasarım

Futbol kaleleri ürün gamımızı her zaman yenilikçi ürünlerle geliştirmek ve zenginleştirmek için bir mühendis ve bir ürün tasarımcısı ile işbirliği yaparak çalıştım.
Classic Goal futbol kaleleri ürün gamında, müşterilerimizin yorumlarını da göz önünde bulundurarak dayanıklı, güvenli ve kaliteli bir ürün sunarken gerçek bir futbol kalesi kullanarak maksimum oyun hissi sağlamayı amaçladık.

Denge testi

Sahada yaptığımız gözlemlerimiz sonucunda kalenin maça sırasında ve sert şutlardan sonra sabit kalabilmesi için dengeye odaklanan testler yapmak istedik. Bu nedenle tüm futbol kaleleri ürün gamımızda, kalelerin 25° gibi zorlu bir açıda bile dengede olmasının gerektiği bir devrilme testi gerçekleştirdik.

Sağlamlık testi

B'twin Village'da yer alan mekanik laboratuvarımızda kalelerin üretim amaçlarına uygun bir şekilde tasarlandıklarını onaylamak amacıyla kurum içi çalışmalar yapabilme şansına sahibiz.
Örneğin ürünün sağlamlığını ölçmek adına laboratuvarımızda bir çocuğun ağırlığını taklit eden bir ağırlık testi gerçekleştiririz. Bu test sırasında kaleyi oldukça zorlanır, 35 kg'lık bir ağırlık uygulanır ve ürünün yıpranıp yıpranmadığı ölçülerek onaylanır.

Dayanıklılık testi

Kısa süre önce test mühendisleri yardımıyla fileyi yerinde tutan bağlantı parçalarını oyun sırasında filenin hareketlerinin aynısını yapan bir aşınma testine tabi tutarak sağlamlıklarını onayladık. Test sonucunda 5.000 döngü sonunda bile kancanın kırılmadığını gördük.
S ve M boylarda 90° kale köşelerinde çelik bileşenli gerçek kale direkleri kullanılmıştır; L boyda ise hem küçük hem de büyük toplarla atılan şutlara karşı dayanaklı olması için alüminyum bileşenlidir.

5 yıl garantili

Pasa karşı daha fazla koruma sağlayan bir yüzey işlemi (kataforez) sayesinde bu kale, paslanmaya karşı 5 yıl garantilidir.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Şasi 100% Çelik Ağ 100% Polyester

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz