BTWIN

Etrto 47-406 20 × 1,95 Sert Damak Telli Çocuk Dağ Bisikleti Dış Lastik

₺495
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8555830

Karma zeminlerde düzenli ve yoğun olarak dağ bisikleti antrenmanı yapanlar için tasarlandı. Yumuşak ve çamurlu zeminler için ideal.

Bu lastiğin tasarımı performans aramanıza olanak tanır. Yan dişliler viraj alırken maksimum yol tutuş sağlar. (tek lastik / jant ayrı satılır)

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

Gizlilik politikası hakkında

ürün faydaları

Yol tutuş

Dişlilerinin yüksekliği yol tutuş sağlar.

Performans

Boşluklu dişlileri sayesinde çamur birikimini önler.

Delinmeye dayanıklılık

30 TPI karkas sayesinde oldukça dayanıklıdır.

Hafiflik

Skinwall lastik kenarları, lastik ağırlığının azaltılmasını sağlar. Ağırlık: 482 g. 

Uyumluluk

20 inç iç lastik ve jantlar için uygundur.

teknik bilgiler

Lastiğin aşındığını nasıl anlarım?

Lastiğinizi ne zaman değiştirmek gerektiğini anlamak ve yıpranmışlığını kontrol etmek için lastiğin yerle temas noktalarına bakın. Lastik sırtı, bisiklet sürdüğünüz arazi ile doğrudan temas eder ve bu nedenle lastiğinizin performansını belirler.
Lastik sırtındaki dişlilerin düzleşmesi ve yan dişliler ile aynı seviyeye gelmesi lastiğin eskidiği anlamına gelir, bu durumda lastiği değiştirmelisiniz.

Lastiği nasıl sökerim?

Lastiği değiştirmek için öncelikle iç lastiğin havasını iyice indirmelisiniz. Ardından bisiklet levyesini jant ve lastik arasına sokup lastiğinizi kanırtarak yavaş yavaş sökebilirsiniz.

Lastiği nasıl takarım?

Lastiğin yan tarafında bulunan okun hareket yönünü işaret ettiğinden emin olun. Lastiği tekrar takmak için damak telini (lastiğinizin yapısını belirten sert bölüm) jantın üzerine koyun. Tellerden birini taktıktan sonra, janta geçirmeden iç lastiği %30 oranında şişirin (böylece iç lastiğin sıkışma riski azalacaktır). Daha sonra valfin tam karşısından başlayarak ikinci teli de janta geçirin.

Lastiği nasıl şişirmeliyim?

Bisiklet lastiğinizi şişirirken dikkatli olun. Önerilen basınç değerleri lastiğin yan kısmında ve ürün fişinde belirtilmiştir.
Bisiklet sürmeye başlamadan önce lastiklerinizin uygun basınçta olup olmadığını kontrol edin.

Uzman tavsiyesi

Lastiğinizi, bisiklet süreceğiniz zemine ve hava durumuna göre şişirmelisiniz.
Yağmurlu havalarda bisiklet sürerken, lastik basıncını azaltmak yer tutuş oranını arttırır. Kuru havalarda bisiklet sürerken ise lastik basıncını artırabilirsiniz. Ayrıca bisiklet yapmaya başlamadan önce lastiğinizin basınç durumunu da kontrol ediniz.

Ağırlık

0.456 kg

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kısım 30% Doğal kauçuk lateks, 30% Kuru stiren-bütadien kauçuk, 20% Çelik, 20% Poliamid

SAKLAMA TAVSİYESİ

Sert damak tellerine sahip bu lastiği bükmek, zarar görmesine neden olacağından önerilmemektedir. Kullanmadığınız zamanlarda orijinal halinde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Lastiğinizin kenarında yer alan şişirme talimatlarına uyun.

TESTLER

B'TWIN'de geleceğin lastiklerini hayal ediyoruz: AR-GE mühendislerimiz yarının lastiklerini, Lille-Fransa'da tasarlıyor.
Bu teknik uzmanlık, B'TWIN lastikleri ürün gamımızda “DESIGNED IN FRANCE” etiketiyle gösterilmiştir.

Onaylayan

Sertifikalı ve dünyanın önde gelen markaları tarafından bilinen Wheel Energy laboratuvarı tarafından şu kriterlere göre test edilmiş ve onaylanmıştır: yol tutuş, darbe emicilik, aşınmaya karşı dayanıklılık, kullanım ömrü, performans...

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz