KIPRUN

Erkek Açık Gri Spor Ayakkabı KIPRUN KS900 - Koşu

₺3.100
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8666792

Erkek hafif ve yastıklamalı bu koşu ayakkabısı maraton seviyesine kadar tüm koşularınızda size eşlik edecek.

KIPRUN KS900 Light, yarışmada olduğu gibi antrenmanda da kilometreleri katetmek için darbe emicilik ve hafiflik arasındaki en iyi dengeyi sunar

Renk: Karbon gri / Beyaz

  • 42 undefined
  • 43 undefined
  • 44 undefined
  • 45 undefined

ürün faydaları

Darbe emme

Yeni MFOAM köpüğü ile 1.000 km garantili yumuşak ve tepkisel darbe emicilik.

Hafiflik

Gövde ve tabanda hafif bileşenler: 42 numarada 252 g.

Denge

Zemine temas eden yüzeyi KS Light'tan çok daha fazladır.

Kavrama

Taban geometrisi ve dokusu sayesinde nemli yüzeylerde mükemmel kaymazlık.

ürün fotoğrafları

Erkek Açık Gri Spor Ayakkabı KIPRUN KS900 - Koşu
Erkek Açık Gri Spor Ayakkabı KIPRUN KS900 - Koşu
Erkek Açık Gri Spor Ayakkabı KIPRUN KS900 - Koşu
Erkek Açık Gri Spor Ayakkabı KIPRUN KS900 - Koşu

teknik bilgiler

DAHA AZ SAKATLIK İÇİN DAHA FAZLA YASTIKLAMA

Koşu performansları demek, iyi bir yastıklama demektir !Size kilometreler boyunca gerçek bir rahatlık sağlamak için, Decathlon ayakkabı teknik tasarım ofisimiz yeni MFOAM köpüğü geliştirdi.Şok dalgaları daha iyi dağıtılır, böylece eklemler korunur ve sakatlanma riski olmadan uzun mesafeler koşmanıza olanak tanır.

BENZERSİZ BİR HAFİFLİK

Araştırma ve geliştirme çalışmaları, daha hafif koşu ayakkabılarının çok fazla enerji tasarrufu sağlarken iyi bir adım atmayı sağladığını göstermiştir.Böylece KS900 LIGHT, daha hafif malzemelerin kullanılması sayesinde daha hafif hale getirildi ve rahatlığından ödün verilmeden taban en uygun hale edildi.Bu, size yerini aldığı KIPRUN KS LIGHT'tan %10 daha hafif bir ayakkabı olan KIPRUN KS900 LIGHT'ı sunmamıza olanak tanıyor.

KS900 LIGHT RAHATLIĞI : EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLANMIŞ KOŞULAR İÇİN

Uzun süre ve düzenli olarak dışarı çıkıp koşmak isteyen koşucular için iyi bir ayak konforu vazgeçilmez bir unsurdur.KS900 LIGHT şu avantajlardan yararlanır :
- ayakkabıda mükemmel topuk desteği sağlaması için astarın arkasında yeni bir boğaz
- ayakkabının içinde ayak parmaklarına daha fazla yer bırakmak için daha geniş bir ön bölüm
- Sürtünme riskini azaltmak için tek parça, dikişsiz kumaş
- Ayağın üst kısımda rahatsızlığı önlemek için daha kalın bir dil

KAYMA KORKUSUNA SON !

Islak yollarda bile mümkün olan en iyi performansı elde etmek için tasarım ekiplerimiz, her koşulda iyi bir kavrama sunacak şekilde tabanı yeniden düzenledi.Yeni kauçuk bileşenli tabanın şekli, KIPRUN KS900 LIGHT koşu ayakkabısının en hızlı anlarda bile ıslak zeminde ve virajlarda mükemmel KAVRAMA sunmasını sağlar. Böylece hava nasıl olursa olsun gönül rahatlığıyla yollara çıkabilirsiniz!

AĞIRLIK VE DROP

Ağırlık: 42 numarada 252g : 6 mm 

SİZE KOŞU AYAKKABILARI ÜRETEN KOŞU TUTKUNLARI

Koşu tutkunu Caroline (ürün şefi), Raphaël (ürün mühendisi) ve Nicolas (tasarımcı), sizin için hafif, yüksek performanslı ayakkabılar geliştirmek için tüm bilgi birikimlerini ortaya koydu.10 yılı aşkın bir süredir koşu tutkunlarından, spor antrenörlerinden ve tabii ki sizden oluşan bir elçiler ağına başvuruyoruz.Sizden aldığımız destekle, erkek koşu ayakkabılarımızı kalite ve sürekli iyileştirme odaklı olarak gerçek koşullarda üretiyor, test ediyoruz.

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 60% Sentetik kauçuk, 40% Etilen Vinil Asetat Üstü 85% Polyester, 10% Termoplastik poliüretan, 5% Poliüretan Astar ve çorabı 100% Polyester

TESTLER

Tüm ayakkabılarımız, Decathlon ile ilgisi bulunmayan kullanıcılar tarafından, kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Buradaki amaç, rahat ve güvenli bir şekilde koşabilmeniz amacıyla ürünleri mümkün olabilen en objektif şekilde test etmek, geliştirmek ve onaylamaktır.

Onaylayan

Kiprun ekibinde her seviyeden koşucular olarak yer alırız. Ürünlerimizi her gün sürekli olarak test eder ve geliştiririz.
Sonrasında tüm ürünlerimiz kullanıcılarımızdan oluşan bir panelde tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilir ve onaylanır.
Ayağınızdaki yerini almadan onlarca 10 km'lik maratonlarda ve binlerce kilometrelik koşu parkurlarında test edilip, onaylanmıştır.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayın. Açık havada kurutun.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz