DREAMSCAPE

Erkek Snowboard Montu - Bej - SNB 900 UP

₺5.300
Ref. : 8600856

Bu mont snowboard tutkunları için tasarlandı. ZIPROTEC sayesinde sırt desteğinizi montunuzla kullanabilirsiniz.

Dayanıklı ve su geçirmez (20000mm) olan bu mont tüm zorluklara karşı dayanıklıdır. Manşetleri otomatik olarak bağlanır ve kaska uyumlu kapüşonu bulunmaktadır.

Renk: Keten beji

M Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Dayanıklılık

Aşınmaya, yırtılmaya ve çekmeye karşı dayanıklı bileşen

Uyumluluk

ZIPROTEC teknolojisi: Sırt desteğini (ayrı satılır) fermuarla takın

Su geçirmezlik

20.000 mm membran (Schmerber), su sızdırmaz dikişler.

Hareket serbestliği

Düz kesimi ile sırt desteği ile giyildiğinde hareket özgürlüğü sağlar

Isı yalıtımı

%70 oranında geri dönüştürülmüş suni kuş tüyü: 80 g/m2

Nefes alabilirlik

Nefes alan bileşen ve mekanik havalandırmalar: 10.000 g/m²/24sa 

Ayarlanabilir yapı

3D Kapüşon, kolu kendiliğinden saran tasarım

Karın girişini engeller

Kendiliğinden oturan yapısı ile ergonomik kol tasarımına sahiptir

ürün fotoğrafları

Erkek Snowboard Montu - Bej - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Montu - Bej - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Montu - Bej - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Montu - Bej - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Montu - Bej - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Montu - Bej - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Montu - Bej - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Montu - Bej - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Montu - Bej - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Montu - Bej - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Montu - Bej - SNB 900 UP

teknik bilgiler

Doğru bedeni seçmeniz için

Fotoğraftaki manken L beden giymektedir ve 186 cm'dir.
Ölçüleri:

Bel çevresi: 82 cm
Basen çevresi: 99 cm
Bel çevresi: 103 cm 

RECCO® ile güvenlikten taviz vermeyen ürün

Bu snowboard montu RECCO® sistemine sahiptir.
RECCO® teknolojisi ile çığ altında kalınması durumunda yeriniz tespit edilebilir. RECCO® reflektörler ve dedektör yardımıyla çığ altında kalan kişinin yeri hızlıca ve kesin olarak tespit edilip ilk yardım sağlanabilir. RECCO® reflektör ekipmanı DVA'nın yerine geçmez. İşlevine ek olarak, RECCO teknolojisi kişiyi zamanında bulma şansını artırır.

Daha fazla destek için ZIPROTEC teknolojisi

DREAMSCAPE olarak sizlere hem hayatınızı kolaylaştıran hem de destek sağlayan ürünler sunabildiğimiz için gurur duyuyoruz. ZIPROTEC teknolojisi sayesinde montunuzu ce DREAMSCAPE DBCK 500 sırt desteğinizi birlikte kullanabilirsiniz. Sabah saatlerinden çekinmenize gerek yok. Bu sayede hem kötü hava koşulları olası düşüşler nedeniyle endişelenmeden montunuzu giyebilirsiniz.

Ürünümün garantisi nasıl işler?

Tamir edilebilir ürün. 5 yıllık garanti süresi boyunca ürününüzü ücretsiz olarak tamir ediyoruz. Yırtıklar, dikişler, fermuarlar... Tamir hizmetini Decathlon mağazanızdan alabilirsiniz.
Ürününüz üretim hatası kaynaklı tamir edilemeyecek durumdaysa ürün değişimi yapabilir ya da paranızı iade edebiliriz.
Bu garantiyle ilgili tüm ayrıntılar burada: https://support.decathlon.fr/quest-ce-que-la-garantie-textile-5-ans 

Montumun sağlamlığından ve dayanıklılığından nasıl emin olabilirim?

Snowboard montlarımıza 5 yıllık garanti veriyoruz. Montunuzun zarar görmesi durumunda atölyemizde tamir hizmeti sunuyoruz. Daha fazla bilgi almak için ve ürününüzün tamir sürecini takip etmek için Decathlon.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçin.
Kayak ve snowboard montlarımızı oluşturan bileşenleri ve birleştirme şekillerini seçerken daha dayanıklı olmalarını sağlamak için son derece özenli davranıyoruz.

Çok işlevli ve kullanışlı bir ürün

Bu mont tutkuyla snowboard yapanlar tarafından tutkuyla snowboard yapan kullanıcılar için geliştirildi. Sırt çantasının dayanıklılığını artıran çizgi ve bileşenlerin yanı sıra eldivenleriniz için kendiliğinden kavrayan bir sistem geliştirdik. Kar girmesin diye bileklerinizi sarmak için uğraşmaya ve kapanmayan cırt cırtlara son! Montun iç kısmı 3D nefes alan ve rahat file ile astarlıdır.

Ürünümün kötü hava koşullarına karşı koruma sağlayacağından emin olabilir miyim?

Bu mont, kötü hava koşullarına karşı (yağmur, kar, rüzgar...) su geçişini kesen, rüzgarın üşütücü etkilerini azaltan bir bileşen ve birleştirme işleminden geçerek üretildi. Su geçirmezliğin ve su tutmazlığın onaylanması için bu ürün snowboard yapılan her türlü koşulda günlerce test edilmiştir.

Su çoğunlukla dikişlerden içeri girer. Montum su sızdırmaz dikişlere sahip mi?

Su geçirmezliğinin yanı sıra, bu kayak montunun su sızdırmaz dikişlerini daha da güçlendirdik. Ürünün iç kısımdaki dikişler üzerinde bulunan ısıyla yapıştırılmış su geçirmez bantlar, suyun içeri sızmasını mükemmel şekilde engeller. Tüm dikişleri %100 su geçirmezdir.

Montumun su tutmazlık özelliği nedir?

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, kumaşın dış yüzeyine uygulanan bir işlem sayesinde suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece kumaş, suyu içeri sızdırmadan sıcak ve hafif kalır. Bu özelliğin korunabilmesi için işlemin her 2 - 3 yıkamada bir mağazalarımızda satılan özel ürünlerle yenilenmesi gerekmektedir. Snowboard yapan kullanıcılarımıza sunduğumuz su geçirmez yapıdaki montlarımızın tamamı su tutmazlık işlemine gerek duymaktadır.

Membran nedir ve ne işe yarar?

Membran, kumaşın iç yüzeyine uygulanan benzersiz su geçirmezlik ve nefes alabilirlik özelliklerine sahip, oldukça ince yapıda bir bileşendir (5 - 25 mikrometre). Astarlı bileşenlerimiz suyun kumaşın içine girmesini önlemesinin yanı sıra snowboard antrenmanı sırasında vücudunuz tarafından oluşturulan su buharının dışarı atılmasını sağlar.

Montum beni nasıl sıcak tutacak?

Sizi sıcak tutması için suni sırt tüyü elyaf dolgu kullandık. Elyaf, polyester temelli fiberlerden oluşan, fiberlerinin uzunluğuna göre daha fazla veya daha az miktarda havayı hapsedebilen sentetik bir bileşendir. Her biri farklı özelliğe sahip (sıcak tutma, hafiflik, esneklik) standart, teknik veya silikonlu elyaflar mevcuttur.

Dağda üşümemek için nasıl giyinmeliyim?

Sıcak ve kuru kalmak için, 3 teknik katman giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz: - Kuru kalmak için 1. katman, yani 2. cilt. - Isıyı korumak için 2. yani ısı yalıtımı yapan katman. - Sağanak yağmurlardan koruması için koruyucu katman rolünde 3. katman.

Karın montuma girmesini nasıl önlerim?

Montlarımız belini ayarlamanızı sağlayan elastik kar korumasına sahiptir. Kar koruması düşme veya kar yağması durumunda, karın içeri girmesini önler. Bu model ayrıca kar geçirmeyen ve otomatik ayarlanabilen bir bağlama teknolojisine de sahiptir. Manşeti eldivenle birlikte kullanıldığında mükemmel şekilde ayarlanır.

Montumu nasıl yıkayacağım?

Kıyafetlerinizin performansını ve dayanıklılığını korumak adına önerilerimiz: * Makinede 30°'de, sentetik programda yıkayın.
* Ürünü ters çevirerek yıkayın.
* Az deterjan kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın.
* Elde sıkılması önerilir.
* Sıcak ve hava alan bir yerde asarak kurutun.
Kuru temizleme yapmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın.
Kumaşın su geçirmezlik özelliği sprey gibi bakım ürünleriyle uzun süre korunabilir. Bakım talimatlarına uyun.

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Poliamid Dolgu 100% Polyester Membran 100% Poliüretan Ek kumaş 100% Polyester Ana astar 100% Poliamid

SAKLAMA TAVSİYESİ

Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce ürünün tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Tüm Decathlon Snowboard ürünleri tasarım aşamasında dikkate alınan gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir: Karlı, soğuk ve snowboard ya da kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Onaylayan

Freeride World Qualifier ürün şefi (https://www.freerideworldtour.com/home/freeride-world-qualifier), snowboard ve kayak tutkunları ile tasarlandı.Test ekibimizde yer almak ister misiniz? decathlon.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçin!

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz