KIPRUN

Erkek Siyah Sarı Pembe Koşu Ayakkabısı KIPRUN KD500 2

₺1.700
₺1.950 -12%
*23.03.2024 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Ref. : 8608546

Koşu antrenmanınız için iyi bir yastıklama ve olağanüstü bir dinamizm mi istiyorsunuz?KIPRUN KD500 2 erkek koşu ayakkabısı tam da sizin için tasarlandı!

KIPRUN KD500 2 erkek koşu ayakkabısı ile ileriy doğru attığınız her adım geliştirilerek antrenmanlarınız sırasında tüm sınırlarınızı zorlamanıza olanak tanır.

Renk: Siyah / Neon mercan / Neon lime yeşili

  • 42,5 undefined
  • 43,5 undefined
  • 44,5 undefined

ürün faydaları

Darbe emme

Çift malzemeli EVA taban ve Arkema pebax® köpüğü sayesinde benzersiz bir his

İtiş gücü

Plantar basınç bölgelerine stratejik biçimde yerleştirilmiş Arkema pebax® köpük

Kavrama

Tabanların şekli ve yapısı sayesinde ıslak zeminde daha fazla kaymazlık.

Hafiflik

Ağırlık: 42 numara için 250g

teknik bilgiler

DARBE EMİCİLİK/DİNAMİZMİ ARTIRAN BİRLEŞİM

Arkema ile geliştirilen yeni VFOAM köpük (pebax® teknolojisi) hem rahatlık hem de enerji akışı sağlar. Dinamik bileşen (pebax®), zeminle temas sırasında ayak tabanı basıncının en önemli olduğu bölgelerin (topuk, tarak kemikleri) altına yerleştirilir. Bu pebax® bileşen, ayağın doğru bir şekilde basılmasını destekleyen tabanın dış kenarında daha yoğun bir EVA ile birleştirilmiştir.

DİKİŞSİZ KALIPLANMIŞ ÜST KISIM

Erkek koşu ayakkabımızın gövdesi sürtünmeyi önleyecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.Topukta olduğu gibi dil kısmı da maksimum rahatlık sağlamak için preslenmiş ve kalıplanmış olup tek parça halinde üretilmiştir.Bu sayede yaralanma veya acı çekme riski olmadan kilometrelerce koşabilirsiniz.

KEŞFEDİLEN HAFİFLİK

Bir koşu ayakkabısının ağırlığı, enerji harcaması ve dolayısıyla Koşucu'nun performansı üzerinde önemli bir etkiye sahiptir: bir ayakkabı ne kadar hafifse performansa o kadar çok katkı sağlar. VFOAM köpüğü özellikle hafiflik özellikleri nedeniyle seçilmiştir. Mühendislerimiz üretken tasarımla çalışan (bilgisayar destekli tasarım) taban geometrisi ile birlikte KD500 2'nin ağırlığını en iyi hale getirmek için de çalıştı.en çok darbe alan bölgelerde daha fazla dişli.

KUSURSUZ YOL TUTUŞ

Islak yollarda bile iyi bir yer tutuşa sahip olmak, güvenle koşmanız için mutlaka gerekli bir özelliktir. Bu nedenle KIPRUN KD500 2 erkek koşu ayakkabısının tabanı, yeni bir geometri ve yüksek performanslı kauçukla yeniden çalışılmıştır.Islak zeminde düşme riski olmadan maksimum hızınıza ulaşmanızı sağlar.

SİZE BENZERSİZ BİR KOŞU DENEYİMİ YAŞATMAK İÇİN TUTKULU BİR EKİP

Tamamen koşu tutkunlarından oluşan ekiplerimiz, sizlere Kiprun KD500 2'nin daha verimli ve etkili yepyeni bir versiyonunu sunmak için uzun uzun çalıştı.Ürün şefi, ürün mühendisi ve tasarımcı, koşu ayakkabılarımızı gerçek koşullarda geliştirip test etmek ve böylece size saf kalitede bir ürün sunmak için güçlerini bir temsilci ağıyla birleştirdi.

AĞIRLIK VE DROP

Ağırlık: 42 numara için 250g
Taban:8 mm 

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Üstü 90% Polyester, 10% Termoplastik poliüretan Dış tabanı 35% Termo Polimer Elastomer, 35% Etilen Vinil Asetat, 30% Sentetik kauçuk Astar ve çorabı 100% Polyester

TESTLER

Tüm ayakkabılarımız, Decathlon ile ilgisi bulunmayan kullanıcılar tarafından, kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Buradaki amaç, rahat ve güvenli bir şekilde koşabilmeniz amacıyla ürünleri mümkün olabilen en objektif şekilde test etmek, geliştirmek ve onaylamaktır.

Onaylayan

Kiprun ekibinde her seviyeden koşucular olarak yer alırız.
Ürünlerimizi her gün sürekli olarak test eder ve geliştiririz.
Sonrasında tüm ürünlerimiz kullanıcılarımızdan oluşan bir panelde tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilir ve onaylanır.
Ayağınızdaki yerini almadan yüzlerce 10 km'lik maratonlarda ve binlerce kilometrelik koşu parkurlarında test edilip, onaylanmıştır.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayın. Açık havada kurutun.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz