DOMYOS

Erkek Siyah Regular Eşofman Altı 120 - Fitness

₺420
Ref. : 8544001

Spor yaparken ya da günlük yaşamda vazgeçemeyeceğiniz bu mükemmel ve sade pilates eşofman altı rahatlık için tasarlandı.

Bu düz kesimli eşofman altı hafif, rahat ve şıktır. Arkadaşlarla buluşmak ya da fitness antrenmanı için giyilmesi kolaydır. Dolabınızda her zaman olması gereken basic parçadır.

Renk: Siyah

  • S / W30 L33 Stokta Mevcut Değil
  • L / W34 L34 undefined
  • XL / W37 L34 undefined

ürün faydaları

Esneklik

Örgü yapısıyla doğal olarak hareket özgürlüğü sağlar.

Yumuşaklık

Pamuk iplikleri rahatlık ve doğal bir yumuşaklık sağlar.

Isı yalıtımı

Koza yapısıyla size düşük ek sıcaklık sağlar.

teknik bilgiler

Kendini günlük yaşamınıza davet ettiren basic bir ürün

Sade ve etkili bu eşofman altı, spor gardırobunuz için mükemmel bir basic üründür. Ama hiçbir şey onu her gün giymenizi engellemez! Geceden sabaha şık ve rahat görünmek mi istiyorsunuz? Bu eşofman altı size mükemmel olacak. Fitness antrenmanından öğleden sonra alışverişine kadar, kolayca tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bize güvenin, onu seveceksiniz!

Sade ve şık, serinlemek için ideal eşofman altı

İş, aile, spor, sağlık, aklınıza gelebilecek her konuda, her gün en yüksek performansı şık bir ürünle sergilediğinizi düşünün. Ah... Bunu siz de isterdiniz değil mi? Biz de isteriz. Bir kıyafet tasarımcısı olarak birden bu çılgın arzuya hayat vermek için uygun konumda olduğumuzun farkına vardık. İşte, ürün gamımız bu şekilde doğdu! Hem bakması hem de giymesi keyifli, rahat olmasının yanı sıra oldukça şık bir ürün gamı!

DÜZ KESİMİ SEÇMEK İÇİN 3 İYİ NEDEN

Koşu eşofman altı mı? Ona bayılıyoruz. Peki ya düz kesim? Çok seviyoruz. O zaman size bu düz kesim eşofman altına hayran kaldığımızı söyleyebiliriz! Bu ürünü satın almanız için 3 iyi sebep: kesimi hareket özgürlüğü garantilidir. Ayrıca düz kesimi bileklerinizi kapatır ve yürüyüşleriniz sırasında kumaşın hareket etmesini sağlar. Hepsinden önemlisi de bu ürünün çok rahat olmasıdır!
İkna oldunuz mu?

DETAYLARLA DOLU BİR EŞOFMAN ALTI

Bel bölgesinin lastikli olması önemlidir çünkü vücuda daha iyi oturmasını sağlar; evet, doğru. Ancak lastikli bel, sıkıp rahatsız edebilir de; evet, bu da kısmen doğru. Bu durumu göz önünde bulundurarak antrenmanlarınızda zorlanmamanız için lastikli bel bölgesinin rahat olmasına özellikle dikkat ettik. Ayrıca bu eşofman altının paçalarının sıkılığını da ayarlayabilirsiniz.

BİLEŞEN AĞIRLIĞI

Ürün bileşeninin ağırlığı 190g/m²'dir.

Eşofman altının ağırlığı ne anlama geliyor?

Eşofman altınızın açıklamasında yer alan metrekare başına gram cinsinden olan gösterge, kalınlığını belirlemenizi sağlar. Bu, esas olarak kumaşın dökümünü ve hissiyatını etkiler: eşofman altı ne kadar ağırsa, dökümü o kadar düzgün olur ve daha şık görünür. Öte yandan, daha fazla ağırlığa sahip bir eşofman altı kesin olarak daha fazla sıcaklık sağlamayı garanti etmez. Fırçalanmış dokumalar (iç tarafta polar etkisi), metrekare başına gram olarak daha hafiftir ancak havayı hapsedip daha fazla ısı sağladığı için daha sıcak tutar.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 60% Pamuk, 40% Polyester Cep 100% Pamuk

TESTLER

Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütüleme - En fazla 110°C'de buhar kullanmadan ütüleyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz