WEDZE

Erkek Kayak Montu - Sıcak Tutan - Siyah - 100

₺1.750
Ref. : 8642198

Bu kayak montu kötü havalara karşı korunmak isteyen ve çevresi konusunda endişeli olan kullanıcılar için tasarlandı.

Yenilikçi bir tasarımı yansıtan montumuzda kayak yaptığınızın günlerin tadını rahatça çıkarabilmeniz için sıcaklık ve su geçirmezlik sağlayan bileşenler tercih edilmiştir.

Renk: Siyah

  • S Stokta Mevcut Değil
  • M undefined
  • L undefined
  • XL undefined
  • 2XL undefined
  • 3XL undefined

ürün faydaları

Isı yalıtımı

Geri dönüştürülmüş elyafla ısı yalıtımı, -10°C'ye kadar kullanım için daha kalın

Su geçirmezlik

10 000 schmerber membran ve su sızdırmaz ana dikişler

Karın girişini engeller

Manşetleri yarı elastiktir, kar koruması kar girişini azaltır.

Cep

4 adet cep: 2 adet fermuarlı el cebi, 1 skipass cebi, 1 iç cep.

teknik bilgiler

Doğru bedeni seçmeniz için

Fotoğraftaki model, 185 cm boyundadır ve ürünün M bedenini giymektedir.
Ölçüleri:
Göğüs çevresi: 104 cm Bel çevresi: 104 cm
Kol uzunluğu: 45 cm
Bacak arası yüksekliği: 80 cm 

SÜRDÜRÜLEBİLİR GELİŞİM HAKKINDA EK BİLGİ: DOPE DYE 

Tekstil boyama işlemi çok miktarda su gerektirir, ancak aynı zamanda da boya banyolarında kullanılan su atık suya dönüşür. Bu çevresel etkiyi azaltmak için Dope Dye olarak da bilinen büyük parçalar halinde boyama sürecini uyguluyor ve renkleri ipin üretim sürecinde uyguluyoruz.

Sürdürülebilir gelişim hakkında ek bilgi: Atık azaltımı

Bir kıyafetin kesimi sırasında mutlaka atık çıkar, her parça bir diğeriyle aynı olmaz.
Bu üründe MINIMAL WASTE adı verilen yöntemi kullanarak mümkün olan en az atığı sağlamak için çıkan parçaları bir yapboz gibi diğer parçalarla birleştirdik. Sizlere %36 oranında kar sağlayan, bu yöntemle üretilmiş ilk ürünümüzü gururla sunuyoruz

100 MONT HANGİ KESİME SAHİPTİR?

Düz kesim. Bu montta bulunan ve yan taraflara doğru açılan, kaymaz yapıdaki kumaşlar göğüs yapınıza uyum sağlar. Bu montun geniş hacmi içine teknik özellikli bir birinci ya da ikinci katman giyebilmenizi sağlar.

Kumaşın su geçirmezliği nasıl ölçülür?

Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardına göre test). Basınç artıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 5000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip kumaş 5000 mm su basıncına karşı dayanıklı demektir. Kayak antrenmanlarında 3.000 mm-20.000 mm su geçirmezlik sunan bileşenler öneriyoruz.

Montumun su geçirmezliği nasıl ölçülür?

100 mont, kötü hava koşullarına karşı su geçişini kesen ve rüzgarın daha az hissedilmesini sağlayan bir bileşen ve titiz bir birleştirme işleminden geçerek üretildi. Bu ürünün su sızdırmazlık özelliği farklı hava koşullarında günler süren antrenman testlerine tabi tutularak onaylandı, ayrıca laboratuvar testleri de gerçekleştiriyoruz.
Bu test sayesinde montunuzun sizi kar yağışından ve 2 saatte 12 cm yağan yağmurdan koruyacağını garanti ediyoruz.

Konfor sıcaklığı nasıl ölçülür?

Ürünlerimizin her birini laboratuvarda test ediyor böylece sizlere rahatlık seviyesi için bir değer sunabiliyoruz. Bu rahatlık göstergesi pantolonlarda içlik olmadan, termal bir tişörtle ve montlar için polar giydirilerek ölçülür. Belirtilen ölçüm, test kullanıcılarının ne çok sıcak hissettiği ne de üşüdüğü dış sıcaklığın ölçümüdür. Bu sıcaklığın antrenman yoğunluğunun yanı sıra her bir kullanıcının metabolizmasına göre değişiklik gösterebileceğini biliyoruz.

Kayak pistlerinde üşümemek için ne yapmalıyız?

Sıcak ve kuru kalmak için, 3 teknik katman giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz: Kuru kalmak için 1. katman ya da ikinci cilt. Isıyı korumak için 2. katman ya da ısı yalıtımı yapan katman. Sağanak yağmurlardan koruması için koruyucu katman rolünde 3. katman.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Ana astar 100% Polyester Dolgu 100% Polyester İkinci astar 100% Polyester Membran 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce ürünün tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Tüm Wedze ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.) test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz