WEDZE

Erkek Kayak Ayakkabısı - Siyah - 100

₺2.550
₺3.200 -20%
*05.02.2024 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8588277

Wedze 100 kayak ayakkabısı başlangıç seviyesinde ya da hobi amaçlı olarak kayak yapanlar için tasarlandı. Giymesi/çıkarması/ayarlaması/yürümesi çok kolaydır.

Başlangıç seviyesinde ya da hobi amaçlı kayak yapan kullanıcılarımıza özel olarak tasarlanan bu kayak ayakkabısı kayak yapmayı zorlanmadan öğrenmek isteyenler için kullanım kolaylığı, rahatlık ve tolerans sunar.

  • 26-26,5 cm Stokta Mevcut Değil
  • 27-27,5 cm undefined
  • 28-28,5 cm undefined
  • 29-29,5 cm undefined
  • 30-30,5 cm undefined

ürün faydaları

Sertlik

Çok yumuşak: Flex 60. Kaval kemiğine yapılan baskı konusunda idealdir, hatalara karşı toleranslıdır.

Ayak desteği

104mm: Geniş. Düşük kavrama: Başlangıç seviyesinde ya da düşük hızda kayak yapmak için ideal.

Ayarlanabilir yapı

Tek tokayla (snowboard tipi) ayarlanır. Basit ve hızlı bir kullanım sunar.

Kullanım kolaylığı

Giymesi/çıkarması/ayarlaması/yürümesi en kolay ve en hızlı ayakkabı.

Vücuda uygunluk

İç ayakkabısı ısıyla şekillendirilemez.

ürün fotoğrafları

Erkek Kayak Ayakkabısı - Siyah - 100
Erkek Kayak Ayakkabısı - Siyah - 100
Erkek Kayak Ayakkabısı - Siyah - 100
Erkek Kayak Ayakkabısı - Siyah - 100
Erkek Kayak Ayakkabısı - Siyah - 100
Erkek Kayak Ayakkabısı - Siyah - 100

teknik bilgiler

Özellikler

100 kayak ayakkabısı başlangıç seviyesinde ya da hobi amaçlı antrenman yapan ve kolaylık arayan kullanıcılar için geliştirilmiştir. Arkadan giyilen yapısı benzersiz bir giyme / çıkarma kolaylığı sunar, tek tokası ile ayarlama kolaylığı sağlar. Kayak öğrenirken maksimum tolerans sunması için benzersiz bir yumuşaklığa sahiptir. Yürüyüş arka kısmın kilidinin açılması sayesinde bileğe yüksek hareket kabiliyeti sunularak daha kolay hale getirilmiştir. Hacmi rahatlık sağlaması için oldukça fazladır.

Tokaların ayarlanması

Tek bağlama tokası 3 - 4 kancaya ve cırt cırda sahip klasik bir ayakkabıyla karşılaştırıldığında birkaç saniyede bağlama sağlar.
Sıkmak için sıkma dişlisini istenen basınca kadar çekmek yeterli olacaktır. Yürümek için bileğe daha fazla hareket alanı tanıyan tokadaki birkaç mandalı açmak yeterli olacaktır.
Ayakkabıyı açmak için benzersiz bir açıklık sunan ve ayağın eğilmek zorunda kalmadan kolayca çıkmasını sağlayan mandalı tamamen açmanız yeterli olacaktır.

Giyme/Çıkarma

Arkadan giyilebilen yapısı sayesinde ayağınızı sokmak ya da çıkarmak için dış yüzeyi çok geniş bir şekilde açılabilir. Ayağın geçmesi için eğilmeye, dili zorlamaya ya da çok güçlü bir şekilde çekmeye gerek yoktur. Bu sayede ayakkabı eksi derecedeki sıcaklıklarda oldukça zor giyilen klasik ayakkabılarla kıyaslandığında en soğuk havalarda bile kolayca giyilebilir.

FLEX NEDİR?

Kayak ayakkabılarının sertliği hakkında bilgi vermek için her ayakkabının flex (esneklik) göstergesi tanımlanır. Bu değer ayakkabının tamamının sertlik derecesini ifade eder: değer artıkça iç ayakkabının sertliği de artar. 60 - 70 flex seviyesi başlangıç seviyesinde kayak yapan kullanıcılar için uygundur. 70 - 100 arası flex derecesi orta seviyede kayak yapanlar için uygundur Daha ileri ürünler ise ileri seviyede kayakçılar için idealdir. Dayanıklı gövdeler daha yüksek seviyelere çıkabilir.

Denediğim ayakkabı numarasının doğru olup olmadığını nasıl anlayacağım?

Ayakkabı ayağa giyildiğinde tokalar yarım şekilde kapatılmalıdır. Daha uzağa mı gitmek istiyorsunuz? Bu ayakkabının hacminin ayağa uygun olmadığını gösterir. Ayakkabıyı bağladıktan sonra 3 kez esneyin. Ayakta ve dik durun: Parmaklarınız iç ayakkabının burun kısmına dokunmalıdır. Esneme sırasında ayağınız arkaya doğru kayacak ve ayakkabının ucunu hissetmeyeceksiniz. İç ayakkabıdaki köpüğün birkaç günlük kullanımın ardından ezileceğini unutmayın.

Ayağım ağrıdığı zaman ne yapmalıyım?

1- Ayaktaki kan akışını sağlamak ve baskı noktalarını azaltmak için ince, teknik bir kayak çorabı tercih edin. 2- Ezilmesini ve gövdeye dayanmasını önlemek için ayak yapınıza uygun bir taban seçin. Tavsiye için mağazadaki satış danışmanından yardım isteyin.

Kayak ayakkabılarımı nasıl saklayacağım?

1- Ayakkabıları dış yüzeyin içinde yer alan iç ayakkabıyı çıkararak düzenli olarak havalandırın.
2- Ayakkabıların zarar görmesini önlemek için kancaların düzgün bir şekilde kapatıldığından emin olun ve ayakkabılarınızı bir kılıfın içinde saklayın.
3- Hava sıcaklığının 10°C altına düşmeyeceğinden emin olduğunuz kuru bir yerde saklayın. Ayakkabı size teşekkür edecek!

Bir kayak ayakkabısı nasıl denenir?

Ayakkabı ayağa giyildiğinde tokalar yarım şekilde kapatılmalıdır. Daha uzağa mı gitmek istiyorsunuz? Bu ayakkabının hacminin ayağa uygun olmadığını gösterir. Ayakkabıyı kapattıktan sonra, topuğu geri çekmek amacıyla kaval kemiklerinizin üzerine güç uygulayarak 3 büyük bükme hareketi yapmanız gerekir (ellerinizi dizlerinizin üzerine koyabilirsiniz). Dik durun: ayakkabının ucuna dokunabilmelisiniz. Esneme sırasında ayağınız arkaya doğru kayacak ve ayakkabının ucunu hissetmeyeceksiniz.

Ayaklarımın üşümesini nasıl önlerim?

Çoğu zaman göz ardı edilse de iç ayakkabıyı kurutmak ayakların üşümemesi için en önemli adımlardan biridir. Ayak -10°C'de bile terler ve iç ayakkabı plastik kabuğun içindeyken günlerce kurumadan kalabilir. Bu nedenle iç ayakkabıyı her gün çıkarmak gerekir. İç ayakkabıyı çıkarmadan kurutabilmek için daha kullanışlı olan ayakkabı kurutucularını tercih edebilirsiniz, kurutucuyu fişe takmanız yeterli olacaktır!

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Üstü 100% Polipropilen Astar ve çorabı 100% Polyester Dış tabanı 100% Termoplastik poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Ayakkabılarınızı kaldırmadan önce kuruduklarından emin olun. Ayakkabı çantanızın içinde, kancaları kapalı bir şekilde ve çok sıcak olmayan bir odada saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Herhangi bir ısı kaynağı üzerinde kurutmayın.

TESTLER

Tüm Wedze ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir: Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Bakım tavsiyesi

Her kullanımdan sonra kurutun.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz