DOMYOS

Eliptik Bisiklet 120 - Essentiel

₺10.000
Ref. : 8484396

Bu eliptik bisiklet, haftada 3 saate kadar hobi amaçlı kullanım için tasarlandı.

Daha ince bir görünüme kavuşmanızı sağlayan hafif bir fiziksel aktivite yapmak ister misiniz? Domyos EL 120 eliptik bisiklet uygun fiyat karşılığında size antrenman programları sunuyor!

Renk: Siyah

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kardiyo egzersizi

33 cm adım uzunluğu, 15 direnç seviyesi.

Pedal dönüş kolaylığı

6 kg volan ağırlığı ile rahatça çevrilen pedal. Motorla sağlanan direnç.

Koçluk

5 fonksiyonu, 7 programı sayesinde antrenmanlarınızda size eşlik eder

Manevra özelliği

Tekerlekleriyle her yere kolayca taşınır.

Kurulum ve toplama kolaylığı

30 dakikadan kısa sürede kolay ve hızlı montaj

teknik bilgiler

ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN SUNDUĞU ADIM UZUNLUĞU ÖNEMLİDİR

Eliptik bisiklet tüm kas gruplarını çalıştırır (bacaklar, kollar, göğüs, sırt ve karın). Bu yüzden hareketleriniz büyüdükçe kaslarınız daha çok çalışır ve antrenmanınız daha yoğun hale gelir. Gelişiminiz, eliptik bisikletin direnç seviyesiyle paraleldir. Bu eliptik bisikletin sunduğu adım uzunluğu 33 cm'dir. Bu sayede rahatlık içinde etkili antrenmanlar gerçekleştirebilirsiniz!

VOLAN, PEDAL ÇEVİRME RAHATLIĞINI ETKİLER

Decathlon'da her zaman müşterilerimizi ürünlere dair en güvenilir ve en kolay anlaşılır şekilde bilgilendirmeye gayret ediyoruz. Rakiplerimizin çoğunun atalet, volan atalet momenti, kütle atalet momenti gibi olgulara vurgu yapmasının ürünleri birbiriyle karşılaştırmayı zorlaştırdığını düşünüyoruz. Bu yüzden biz doğrudan volanın ağırlığına odaklanıyoruz, çünkü volan ağırlığının kinetik enerji ve pedal çevirme rahatlığına etkisi daha büyüktür. Bu eliptik bisikletin volan ağırlığı 6 kg'dır. Evet!

ANTRENMAN PROGRAMLARIYLA BİRLİKTE EN UYGUN FİYATLI ELİPTİK BİSİKLET

Bu eliptik bisikletin konsolu 5 fonksiyonludur: yakılan kaloriler, kat edilen mesafe, antrenman süresi, gidon üzerinde bulunan sensörler sayesinde ölçülen kalp atışı ve hızı. Uygun fiyatlı bu eliptik bisiklet ayrıca koçlarımızla işbirliği içinde geliştirilen ve antrenmanlarınızda size eşlik etmek için tasarlanan 7 programa sahiptir. Böylece, kilo verme, forma girme, vücut sıkılaştırma gibi farklı hedeflerinize göre, aldığınız keyfi çeşitlendirebilirsiniz.

KALP ATIŞ HIZINIZI ÖLÇÜN

12 eliptik bisikletinizde kalp atışlarınızı ölçen sensörler bulunur. Kemeri taktıktan birkaç saniye sonra konsol ekranında kalp atış hızınızı göreceksiniz. Hand-Pulse fonksiyonu (elden kalp atışını ölçer) kalp pili takan kişilerin kullanımına uygun değildir.

KOLAYCA HER YERE TAŞIYIN

Bisikletin ön tarafında taşınmasını kolaylaştıran tekerlekler bulunur. Bisikletinizin yerini değiştirmek için bisikletin önüne geçin. Bir ayağınızla bisikleti bloke edin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru eğin. Ardından, bisikleti istediğiniz yere doğru yavaşça taşıyın.

BAKIM VE ONARIM

Decathlon ve Domyos olarak ürünlerimizin uzun ömürlü olmasına çok dikkat ediyoruz. Satış sonrasında da satış sırasında sunduğumuz hizmet kalitesini sürdürüyor, ürününüzün ömrünü azami seviyede uzatmak için 10 yıl boyunca yedek parça tedarikini garanti ediyoruz!

Bu ürünün parçaları ve işçiliği 2 yıl, metal gövdesi 5 yıl garantilidir.

Ağırlık ve boyutlar

Ürün boyutları U.115 X G.63 X Y.155 cm
Ürün ağırlığı 34 kg

Koli boyutları U 86 X G 33 X Y 47 cm
Toplam ağırlık 38 kg

Garanti

Parçalar ve işçilik 2 yıl garantili. Metal gövde 5 yıl garantili. Yedek parçalar 10 yıl garantili.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Çerçeve 100% Çelik Koruyucu kılıf 100% Polistiren

SAKLAMA TAVSİYESİ

Dışarıda saklamayın. Kuru bir alanda saklamayı tercih edin.

Kullanıcı Talimatları

Maks. kullanıcı ağırlığı: 100 kg. Sadece evde kullanım içindir.

TESTLER

Decathlon olarak ürünlerimizin kalitesine büyük önem veriyoruz. Bu yüzden ürünlerimizi zorlu testlere tabi tutuyoruz. Önce ürün algısına yönelik testler yapıyor, bu sayede potansiyel kullanıcıların ürün hakkındaki görüşlerini öğrenebiliyoruz. Geliştirme aşamasında ürünün kullanım ve fonksiyonlarını onaylayabilmek için harici test ekipleriyle kullanım testleri gerçekleştiriyoruz. Tamamlanan ürünün kalitesini garanti edebilmek için hızlandırılmış dayanıklılık testleri ile bitiriyoruz.

Bakım tavsiyesi

Islak bezle temizleyin.

Kılavuz

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için şuna başvurun: bildiri